Instagram zmienia niepełnosprawnych użytkowników | Wejdź teraz w nowy algorytm

Ponieważ platformy mediów społecznościowych nadają priorytet swoim treściom za pomocą kilku strategii. Niektórzy użytkownicy nie uważają tego za korzystne. Czują, że może to stać się przeszkodą dla ich zarobków z Instagrama; wiadomości o Instagram zmienia niepełnosprawnych użytkowników rozprzestrzenia się jak pożar. Użytkownicy dzielą się swoimi poglądami.

Zmiana na platformie została ogłoszona przez platformę dawno temu, a także rozmawiali o inicjatywach mających na celu wprowadzenie zmiany. Instagram to platforma, która bierze pod uwagę swoich użytkowników i wprowadza zmiany, pamiętając o nich. Rozdali również zachęty twórcom, aby zachęcić ich do przyłączenia się do zmiany.

Dlatego przed wyciągnięciem jakichkolwiek wniosków przeczytaj nasz artykuł i poznaj obie strony tej historii. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie niuanse wiadomości i upewnimy się, że poznasz prawdę.

Instagram zmienia niepełnosprawnych użytkowników

Nastąpiła poważna zmiana w używanej platformie mediów społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie Instagram. Według Adama Mosseri, dyrektora generalnego Instagrama, platforma zmienia się z aplikacji do udostępniania zdjęć w platformę wideo. Chociaż niektórzy użytkownicy wyśmiewali nową zmianę, przyniosła ona wiele znaków zapytania dla niektórych twórców treści. Zwłaszcza ci, którzy są niepełnosprawni lub użytkownicy z przewlekłymi chorobami. W związku z tym ludzie mają prawdziwą walkę z tworzeniem, a nawet promowaniem filmów.

Platformy mediów społecznościowych mogą przynieść pocieszenie użytkownikom, którzy są niepełnosprawni lub osobom zamkniętym w swoich domach z powodu niepełnosprawności lub jakiejkolwiek choroby lub pandemii – twórcy treści na tej platformie wspierają się nawzajem w promowaniu swoich treści. Instagram wspiera również takich twórców zarabiających na życie na własną rękę.

Zmiana w algorytmie

Zmiana w algorytmie Instagrama

Znacząca zmiana w algorytmie może zmniejszyć ich życie i staje się dla nich walką o utrzymanie się z pomocą platformy. Niektórzy niepełnosprawni twórcy treści uważają, że tworzenie i edytowanie filmów pochłonęłoby dużo ich czasu, co jest również męczące. Niektórzy twórcy uważają nawet, że ludzie nie są zaznajomieni z oprogramowaniem w aplikacji platformy i mogą się pogubić na początkowym etapie podczas tworzenia filmów.

Autopromocja dokonana na platformie Instagram przynosi również wiadomości o nagrodach w wysokości tysięcy dolarów przez platformę, która tworzy unikalne rolki lub treści wideo. Ta zachęta jest przede wszystkim dla twórców platformy. Użytkownicy uważają, że zapomniano o niepełnosprawnych użytkownikach, a ich ograniczenia nie są brane pod uwagę przy projektowaniu algorytmu.

Podsumowanie

Zmiana algorytmu Instagrama wywołała zmarszczki na twarzach niektórych użytkowników, którzy walczą z niepełnosprawnością lub innymi chorobami. Ze względu na ograniczenia uważają, że trudno byłoby im korzystać z platformy. Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny. Wrócę z kolejnymi aktualizacjami na Instagramie i innych platformach mediów społecznościowych.

Często zadawane pytania

Jakie są zmiany na Instagramie dla niepełnosprawnych obserwujących?

Zmiany na Instagramie dla niepełnosprawnych użytkowników to zmiana na platformie, która może być przeszkodą dla niektórych użytkowników, którzy stoją przed fizycznymi wyzwaniami, aby przetrwać i próbować zarabiać na życie za pośrednictwem platformy.

Czy niepełnosprawni użytkownicy nie mogą od teraz korzystać z Instagrama??

Niepełnosprawni obserwatorzy będą mogli korzystać i udostępniać treści na platformie, ale muszą to być filmy, a nie zdjęcia.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka