Co to jest “Naklejka Top 3&#8221 w Instagram Story | Jak używać naklejki Top 3??

Nowe funkcje i niespodzianki są zawsze mile widziane na każdej platformie, bez względu na wszystko. A niektóre funkcje, nawet zanim zostaną uruchomione, wywołują taki szum, że wszyscy chcą o nich wiedzieć. Podobny szum wywołuje nowa naklejka – Top 3 Sticker, która wkrótce będzie dostępna dla użytkowników Instagrama. Warto wiedzieć Co to jest “Naklejka Top 3&#8221 w Instagram Story? Dołącz do nas!

Instagram to pierwszy wybór twórców treści cyfrowych z różnych kategorii, firm, blogerów, fotografów, twórców filmów krótkometrażowych itp., aby wyświetlić to, z czym chcą, aby świat się zaangażował. Ale zaangażowanie na jakiejkolwiek platformie nigdy nie przychodzi tak łatwo. Musisz promować swoje treści za pomocą bezpośrednich i pośrednich sposobów. A naklejki na Instagram Stories to niesamowite funkcje do promowania treści i zwiększania zaangażowania.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, czym jest “Naklejka Top 3&#8221 w Instagram Story. Dlaczego więc czekać?? Zacznijmy od tego!

Co to jest “Top 3 naklejki” w Instagram Story?

Co to jest "Naklejka Top 3" w Instagram Story?

Top 3 Sticker to nadchodząca naklejka dla Instagram Story, która pozwoli użytkownikom udostępniać swoje Top 3, które mogą być wszystkim, od kont po audio, tagi lub miejsca.

Na przykład, możesz napisać w dostępnym miejscu nad naklejką, “Moje 3 najlepsze konta&#8221, a następnie wspomnieć o nich, wyszukując nazwy użytkowników tylko stamtąd. Obok każdej opcji znajduje się ikona wyszukiwania, po dotknięciu której można bardzo łatwo przeprowadzić żądane wyszukiwanie.

I podobnie, dla “My Top 3 Audios&#8221, “My Top 3 Tags&#8221 i “My Top 3 Places&#8221.Jeśli jednak zastanawiasz się, jakie jest źródło tej ekskluzywnej informacji, sprawdź ten tweet autorstwa Alessandro Paluzzi:

#Instagram pracuje nad nową naklejką: "Top 3" ��

ℹ️ Możesz wybrać konta, audio, tagi i miejsca fot.twitter.com/77LVp9pBhL

— Alessandro Paluzzi (@alex193a) 13 marca 2023 r

Przygotuj się więc na nadchodzącą naklejkę – nowy sposób na zwiększenie zaangażowania na platformie. Ale czy nie sądzisz, że słyszałeś już o czymś podobnym?? Tak! My Space’ Top 8, gdzie dzieliłeś się imionami swoich 8 najlepszych znajomych.

Ci z Was, którzy nie wiedzą o tej funkcji My Space, powinni pamiętać, że nie jest to coś, co zostało wprowadzone w mediach społecznościowych po raz pierwszy przez Instagram, ale przez My Space. I nie będzie błędem, jeśli powiem, że Instagram zainspirował się funkcją “TOP 8&#8221 w My Space i zamierza teraz wprowadzić własną wersję Top 8 w formie naklejki.

Zakończenie

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że wiesz, jakie są “Top 3 naklejki&#8221 w Instagram Story. Więc czekaj cierpliwie i zacznij tworzyć listę swoich ulubionych od teraz, abyś mógł podzielić się swoim Top 3 z tą naklejką, gdy tylko się pojawi. I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z Instagramem i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Take Care! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka