Komentarze na Instagramie nie ładują się | Aktualizacja 2023 z poprawkami

Platformy mediów społecznościowych kwitną wraz ze wzrostem liczby użytkowników. Instagram może zwiększyć prawie miliard użytkowników na swojej platformie. W związku z tym udogodnienia platformy również mają swój udział w usterkach. Ostatnia usterka to Komentarze na Instagramie nie ładują się. Większość użytkowników boryka się z tym problemem i nie jest w stanie go zrozumieć.

Dlatego też przygotowaliśmy ten artykuł, aby pomóc im zrozumieć, jak naprawić ten problem. Nie denerwuj się; dość łatwo jest rozwiązać takie usterki. Jestem pewien, że będziesz w stanie rozwiązać ten problem, postępując zgodnie z poprawkami wymienionymi poniżej. Poznajmy je więc szczegółowo.

Komentarze na Instagramie nie ładują się Aktualizacja 2023

Tuż po uruchomieniu nowych funkcji w ramach grudniowej aktualizacji Instagrama wielu użytkowników nagle zaczęło napotykać problemy związane z komentarzami, które są najważniejszą funkcją zaangażowania, jeśli chodzi o jakąkolwiek platformę mediów społecznościowych.

Wczoraj, 14 grudnia, wielu użytkowników skarżyło się, że sekcja komentarzy nie ładuje się. Użytkownicy narzekają, że są w stanie zobaczyć tylko swoje posty, ale nie komentarze, co jest dla nich bardzo przygnębiające. Ale żebyście wszyscy wiedzieli, to jest Nie jest to celowy ruch Instagrama, ale usterka. I to nie pierwszy raz, kiedy coś takiego się dzieje. Musiałeś również zmierzyć się z takim problemem w przeszłości. Powinieneś więc spróbować zaktualizować aplikację Instagram do najnowszej wersji, aby naprawić problem.

Na razie Instagram nie wypowiedział się jeszcze na ten temat, ale możesz sprawdzić Komunikaty na Instagramie na Twitterze, aby uzyskać najnowszą aktualizację związaną z napotkanym problemem w sekcji komentarzy.

Dlaczego komentarze na Instagramie się nie ładują??

Istnieje kilka powodów, dla których komentarze na Instagramie nie ładują się. Dlatego poznajmy prawdopodobne przyczyny tego samego.

1. Obecność usterki lub błędu w Instagram.

2. Występuje problem z Wi-Fi lub danymi mobilnymi.

3. Tryb niskiego zużycia danych włączony w telefonie komórkowym.

4. Aplikacja Instagram nie jest aktualizowana.

Jak naprawić brak ładowania komentarzy na Instagramie?

Istnieją poprawki, które sprawiają, że połączenie z Instagramem jest stabilne. Poniżej omówiliśmy niektóre z nich szczegółowo. Sprawdźmy je.

1. Stabilne połączenie internetowe

niestabilne połączenie internetowe - komentarze na Instagramie nie ładują się

Stabilne połączenie internetowe jest warunkiem wstępnym płynnego działania aplikacji Instagram. Tak więc, przed użyciem Instagrama, zawsze sprawdzaj stabilne połączenie z Instagramem. Jeśli korzystasz z Wi-Fi lub danych mobilnych, możesz je włączać i wyłączać, aby sprawdzić połączenie. Możesz nawet przełączyć się z danych mobilnych na wifi lub odwrotnie, aby sprawdzić, który z nich działa najlepiej.

2. Otwórz i zamknij Instagram

otwieranie i zamykanie aplikacji Instagram - komentarze na Instagramie nie ładują się

W przypadku napotkania problemów, takich jak brak ładowania komentarzy na Instagramie, można zamknąć i otworzyć aplikację Instagram, aby sprawdzić, czy działa ona prawidłowo. Czasami ta poprawka działa cudownie, a problem zostaje rozwiązany w ciągu kilku minut.

3. Poczekaj przez jakiś czas

Możesz poczekać przez jakiś czas podczas problemów, takich jak komentarze na Instagramie, które się nie ładują. W związku z tym problem występuje z powodu obecności błędów w systemie. W takich przypadkach zespół wsparcia Instagrama pracuje nad usunięciem błędu, co zajmuje trochę czasu.

4. Wyloguj się i zaloguj

Wyloguj się i zaloguj do urządzenia - komentarze na Instagramie nie działają

Ten hack działa również doskonale w przypadku napotkania jakiegokolwiek problemu z aplikacją Instagram. Musisz wylogować się z aplikacji, a następnie zalogować. Następnie problem zostanie rozwiązany, a zawartość również zostanie uporządkowana.

5. Zaktualizuj Instagram

aktualizacja aplikacji Instagram - komentarze na Instagramie nie ładują się

Jeśli używasz przestarzałej aplikacji Instagram, może ona nie działać poprawnie. Należy więc na bieżąco aktualizować aplikację Instagram, aby zapewnić jej prawidłowe działanie. Dowiesz się również o najnowszych funkcjach aplikacji. Możesz przejść do sklepu Play lub App Store, aby zaktualizować aplikację.

6. Uruchom ponownie urządzenie

Urządzenie, na którym korzystasz z Instagrama, może nie działać poprawnie. W związku z tym mogą wystąpić problemy, takie jak brak ładowania komentarzy na Instagramie. W takim przypadku możesz zamknąć aplikację Instagram, ponownie uruchomić urządzenie, a następnie otworzyć aplikację; będzie działać poprawnie.

Powyższe poprawki pomogą ci rozwiązać problem z nieładowaniem się komentarzy na Instagramie. Dlatego użyj któregokolwiek z nich, a Twój problem zostanie rozwiązany. Możesz również zapoznać się z naszą witryną, witryną, aby uzyskać podobne hacki na innych platformach mediów społecznościowych.

Dlaczego komentarze na Instagramie się nie ładują?

Może być kilka powodów, dla których komentarze na Instagramie się nie ładują. Przyczyny przestarzałej aplikacji, niestabilnej sieci lub błędów w aplikacji Instagram.

Jak mogę naprawić problem niedziałających komentarzy na Instagramie??

Aby rozwiązać problem niedziałających komentarzy na Instagramie, można użyć zaktualizowanej aplikacji, sprawdzić połączenia sieciowe lub nawet odinstalować, a następnie ponownie zainstalować aplikację. To pomoże ci rozwiązać problem.