Jak przyspieszyć dźwięk na Instagramie | 3 proste kroki do zmiany dźwięku

Większość użytkowników Instagrama spędza czas oglądając rolki lub przesyłając filmy lub historie. Instagram promował rolki, historie i inne platformy mediów społecznościowych, które je skopiowały. Co więcej, zapotrzebowanie na przyspieszenie dźwięku również wzrosło, a użytkownicy zaczęli go szukać; jeśli jesteś wśród nich, przeczytaj nasz artykuł informacyjny na temat Jak przyspieszyć dźwięk na Instagramie.

Proces można szybko wykonać z konta Instagram na Androidzie lub iPhonie. Musisz tylko postępować zgodnie z naszym procesem wymienionym poniżej, a wszystko jest objęte gwarancją. Jestem pewien, że spodoba ci się ten proces i możesz go szybko wykonać. Daj mi znać swoją opinię w sekcji komentarzy poniżej.

Jak przyspieszyć dźwięk na Instagramie?

Kiedy chcesz przyspieszyć dźwięk na Instagram, wtedy nie denerwuj się. Możesz to łatwo zrobić, wykonując kilka prostych kroków. Są one wymienione poniżej, postępuj zgodnie z nimi i zastosuj proces.

1. Otwórz Instagram

Otwórz Instagram na urządzeniu i podaj wszystkie dane uwierzytelniające. Następnie zaloguj się na swoje konto.

2. Nagrywanie wideo

Po zalogowaniu zaczynasz nagrywać wideo lub tworzyć rolkę, aby dostosować dźwięk. Możesz to zrobić, klikając czerwoną ikonę w prawym górnym rogu biblioteki mobilnej.

3. Wybierz prędkość

Jak przyspieszyć dźwięk na Instagramie | 3 proste kroki do zmiany dźwięku w IG

Po zakończeniu nagrywania pojawi się lista opcji. Dostępne opcje to prędkość wideo. Wybierz dowolną prędkość. Zawsze pamiętaj, że nie ma bezpośredniego sposobu na zmianę prędkości dźwięku.

Dlatego musisz nagrać wideo lub rolkę, aby zmienić prędkość dźwięku. Nie można zmienić szybkości dźwięku w już przesłanym filmie lub rolce.

Podsumowując

Ponieważ nie ma bezpośredniej metody zmiany prędkości dźwięku na Instagramie, przygotowaliśmy dla Ciebie cały proces. Mam nadzieję, że proces pomógł ci i skorzystałeś z niego. W przyszłości, jeśli potrzebujesz jakichkolwiek hacków lub wskazówek dotyczących aplikacji społecznościowych, zapoznaj się z witryną.

Jak przyspieszyć dźwięk na Instagramie?

Jeśli chcesz przyspieszyć dźwięk na Instagramie, musisz nagrać film lub rolkę. Następnie wybierz prędkość, z jaką chcesz uruchomić wideo lub rolkę.

Czy mogę zmienić prędkość dźwięku na Instagramie??

Nie ma bezpośredniej metody zmiany dźwięku na Instagramie. Musisz nagrać film lub rolkę, a następnie uzyskać opcję zmiany prędkości dźwięku.