Wszyscy’ Instagram ciągle się zawiesza w tej chwili | Zastosuj 4 poprawki

Użytkownicy Instagrama na całym świecie zgłaszali problemy techniczne na platformie Instagram. Chociaż często zdarzają się usterki w aplikacji, nagła usterka Instagrama sprawiła, że użytkownicy wyładowali swoją frustrację na Twitterze. Jeśli masz do czynienia z tym samym problemem, poznajmy jego przyczynę Dlaczego Instagram ciągle się zawiesza na Androidzie & Urządzenia iPhone.

Tutaj powiem ci poprawki na Instagramie ciągle się zawiesza i czy Instagram rozwiązał problem, czy nie.

Dlaczego Instagram ciągle się zawiesza

Instagram wszystkich użytkowników ciągle się zawiesza | Zastosuj 4 poprawki

Wczoraj użytkownicy Instagrama zgłosili problem techniczny w aplikacji. Prawie 25000 użytkowników zgłosiło problem do 1 p.m 22 września 2022 r. Twitter został zalany frustracjami i memami o tym, dlaczego Instagram nie działa.

Ludzie przychodzą na Twittera, aby sprawdzić, czy Instagram znów nie działa! #Instagramdown zdjęcie.twitter.com/pYTPuko1LC

— Patel Meet (@mn_google) 22 września 2022 r

Instagram nie działa i ja, który odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Instagram
#instagramdown fot.twitter.com/4Rr0DzmcmE

— Yashpalsinh jadeja (@yashpalsinhh) 22 września 2022 r

Ludzie odwiedzający Twittera i zdający sobie sprawę, że ich identyfikator nie jest zablokowany & Instagram nie działa dla wszystkich! #instagramdown fot.twitter.com/cjIMMjPYBh

— SHIVI�� (@shhh_bee) 22 września 2022 r

Oświadczenie Instagrama na temat tego, dlaczego Instagram ciągle się zawiesza

Po zgłoszeniu błędów przez użytkowników, Instagram potwierdził, że jest świadomy problemu i pracuje nad jego jak najszybszym rozwiązaniem. Zgłoszono, że 66 procent użytkowników napotkało problemy z aplikacją, 24 procent napotkało problemy z połączeniami z serwerem, a pozostałe 10 procent użytkowników nie mogło się zalogować.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mają problemy z dostępem do Instagrama. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalnego działania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i trzymamy kciuki! #instagramdown

— Instagram Comms (@InstagramComms) 22 września 2022 r

Po pewnym czasie Instagram potwierdził około godziny 14:30, że problem został rozwiązany. Ponadto na stronie internetowej downdetector aplikacja Instagram zaczęła się znacznie poprawiać wraz ze spadkiem liczby raportów o błędach.

I wróciliśmy! Rozwiązaliśmy problem, który spowodował dzisiejszą awarię i przepraszamy za wszelkie niedogodności. https://t.co/2Av4sC4C5B

— Instagram Comms (@InstagramComms) 22 września 2022 r

Jak naprawić Instagram, który ciągle się zawiesza

Po tym, jak Instagram ogłosił, że problem został rozwiązany, wielu użytkowników zgłosiło, że nadal mają problemy z aplikacją. Aby pozbyć się problemów z aplikacją, zastosuj te natychmiastowe poprawki już teraz.

Metoda 1: Napraw awarię Instagrama poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Instagram

Każdy Instagram ciągle się zawiesza | Zastosuj 4 poprawki

Musisz wyczyścić pamięć podręczną, aby rozwiązać niedziałający Instagram. Wykonaj podane kroki, aby to zrobić.

  1. Przejdź do swojego ustawienia urządzenia.
  2. W sekcja aplikacji, dotknij aplikacji Instagram.
  3. Kliknij wyczyść pamięć podręczną.
  4. Po czyszczenie pamięci podręcznej, sprawdź, czy rozwiązałeś problem.

Metoda 2: Fix Instagram Keeps Crashing poprzez aktualizację aplikacji Instagram

Instagram wszystkich osób ulega teraz awarii | Zastosuj 4 poprawki

Jeśli okaże się, że aplikacja Instagram nadal nie działa. Może to być spowodowane tym, że aplikacja nie była aktualizowana od dłuższego czasu. Po prostu otwórz Sklep Play lub App Store i zaktualizuj aplikację Instagram.

Metoda 3: Napraw awarię Instagrama przez usunięcie & Ponowna instalacja aplikacji Instagram

Czasami problem może leżeć po Twojej stronie, napraw niedziałającą aplikację Instagram, usuwając aplikację i ponownie instalując aplikację Instagram. Po ponownej instalacji sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 4: Napraw Instagram zatrzymuje usterkę, instalując starszą wersję Instagrama

Zainstaluj starszą wersję Instagrama, aby naprawić tymczasową niedziałającą aplikację Instagram.

Podsumowanie

Instagram napotyka usterki co drugi dzień, usterki utrudniają prawidłowe funkcjonowanie aplikacji. Aby dowiedzieć się, dlaczego Instagram ciągle się zawiesza i jak naprawić błąd Instagram ciągle się zawiesza, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka