Jak wyświetlić historię raportów na Instagramie w 2023 roku| Sprawdź status teraz!

Czy napotykasz jakiekolwiek problemy związane z postami i treściami, które przeglądasz na swoim profilu na Instagramie?? Czy jesteś zirytowany lub zraniony z powodu tej treści?? Nie martw się, jesteś na właściwej stronie. Możesz zgłosić swój dyskomfort na Instagramie i poczekać, aż nad nim popracują. W przeciwnym razie wybraliśmy wiele kroków, dzięki którym wiesz Jak wyświetlić historię raportów na Instagramie.

Zauważyliśmy, że wielu użytkowników zgłasza kompromitujące treści na Instagramie. Władze mogą jednak nie rozpatrywać każdej skargi, ponieważ każdego dnia są zalewane raportami. Dlatego czasami użytkownicy muszą również podjąć kroki w celu ograniczenia oglądania takich treści i zablokowania twórców.

Tutaj mamy wszystko objęte wskazówkami, jak wyświetlić historię raportów na Instagramie. Rozwiążemy Twój dylemat dotyczący środków, które możesz podjąć, aby powstrzymać się przed takim doświadczeniem.

Jak wyświetlić historię raportów na Instagramie?

Instagram ma funkcję, w której możesz zobaczyć wszystkie swoje raporty, a wszystkie odpowiedzi są tam obecne. Znajduje się ona w menu Pomoc i pomaga śledzić raporty oraz uzyskiwać ich wyniki.

Wykonaj poniższe czynności, jeśli chcesz sprawdzić historię raportów na Instagramie.

1. Otwórz Instagram na telefonie.

2. Kliknij przycisk Ikona profilu.

Jak zgłosić swoją historię na Instagramie

3. Przejdź do menu hamburgera, a następnie Ustawienia.

Aby wyświetlić historię raportów na Instagramie, przejdź do ustawień
Aby wyświetlić historię raportów na Instagramie, przejdź do Ustawienia

4. Przejdź do dolnej części ekranu i kliknij przycisk Pomoc.

Wyświetl dane swojego konta na Instagramie Jak wyświetlić historię raportów na Instagramie w 2022 roku

5. Kliknij Prośby o wsparcie na następnej stronie.

6. Kliknij Raporty aby wyświetlić wszystkie zgłoszone raporty.

Jak Instagram radzi sobie z raportami?

Wszystkie raporty na Instagramie są sprawdzane w oparciu o określone wytyczne społeczności. Możesz sprawdzić konto wszystkich raportów, które utworzyłeś na swoim koncie na Instagramie. Aplikacja ma oś czasu przesłanych informacji i ich odpowiednich wyników przesłanych przez Instagram. Zawiera ona nawet datę sprawdzenia zgłoszenia przez zespół Instagrama i jego wynik.

Gdy Instagram zgadza się z Twoim raportem i rozumie, że post naruszył jego zasady i przepisy, usuwa post. Mogą nawet zawiesić konto, gdy otrzymają wiele raportów dotyczących tego konkretnego postu.

Instagram może również nie wyświetlać Twojego raportu ze względu na ogromną liczbę raportów, które otrzymują każdego dnia. W takich przypadkach Instagram może zasugerować usunięcie obserwowania, zablokowanie lub wyciszenie postu. W takich przypadkach możesz dokonać kolejnego zgłoszenia, jeśli znajdziesz inne takie naruszenie w aplikacji.

Czy muszę zgłosić kogoś na Instagramie??

Jak wyświetlić historię raportów na Instagramie w 2022 r. | Sprawdź status teraz!

Kiedy natkniemy się na jakikolwiek post na Instagramie, który narusza wytyczne aplikacji, powinniśmy go zgłosić. Istnieją wyjątki dla zdjęć matek karmiących piersią i obrazów z nagością w tych wytycznych.

Instagram może podjąć działania przeciwko osobie zgłaszającej dowolnego twórcę treści, który zgłasza kogoś tylko dlatego, że nie lubi jego zasięgu lub twórcy.

Jako użytkownik masz pełną swobodę, aby przestać obserwować posty lub treści, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo i wpływają na Twoje zdrowie psychiczne. Pozwoliłoby to uniknąć zgłaszania czegokolwiek do Instagram, ponieważ czasami proces zgłaszania może być żmudny. Możesz ustawić swoje konto jako prywatne, aby trzymać się z dala od takich treści.

Możesz podjąć dowolne środki, które uważasz za skuteczne dla siebie. W przeciwnym razie możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wyświetlić historię raportów na Instagramie i pracować nad nią.

Możesz chcieć ograniczyć wyświetlanie konta osób, które stanowią dla Ciebie zagrożenie lub które stale publikują szkodliwe treści na Instagramie. Tutaj musisz wiedzieć, jak zgłosić i wyświetlić historię raportów na Instagramie.

Czy powinienem unikać kont na Instagramie ze szkodliwymi postami??

Zgłaszając szkodliwe posty lub cokolwiek, co narusza wytyczne społeczności Instagrama, pomagasz aplikacji ograniczyć rozprzestrzenianie się szkodliwych treści. Dlatego w przypadku raportów, które składasz, historia raportów jest dla Ciebie korzystna.

Historia raportowania na Instagramie pomaga uniknąć kont rozpowszechniających zabronione treści i ograniczających ich interakcję z Tobą. Tak więc wiedza o tym, jak wyświetlić historię raportów na Instagramie, zawsze byłaby dla Ciebie korzystna, ponieważ byłbyś po bezpieczniejszej stronie stołu!

Instagram to platforma mediów społecznościowych. Każdy może publikować wszystko, co chce, dopóki nie narusza to wytycznych aplikacji i nie szkodzi innym użytkownikom aplikacji. Tutaj musisz wiedzieć, jak wyświetlić historię raportów na Instagramie i mądrze ją wykorzystać.

Czy mogę zgłosić nadużycia lub kompromitujące posty na Instagramie??

Tak. Zawsze możesz zgłosić kompromitujące posty na Instagramie i poczekać, aż Instagram nad tym popracuje.

Gdzie mogę sporządzić raport na Instagramie??

Na Instagramie w sekcji Pomoc znajduje się opcja, w której każdy może zgłosić swój problem.

Jak sprawdzić historię raportów na Instagramie??

Aby sprawdzić historię raportów na Instagramie, musisz przejść do opcji pomocy w aplikacji i przejrzeć raporty w sugerowanej opcji raportu.