Czy Snapchat usunie Snapscores w 2023 roku?? Oto, co musisz wiedzieć!

Snapchat nie jest nowy w plotkach i kontrowersjach. Platforma ta jest skierowana do młodszych odbiorców i przez wielu została uznana za toksyczną. Jedną z funkcji, którą wielu użytkowników uważa za płatną, jest Snapscore. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, że Snapchat może usunąć tę funkcję. A więc, Czy Snapchat usuwa Snapscores?? Dowiedzmy się!

Jeśli jesteś nowy na platformie i nie wiesz, jak działa Snap Score, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po Snap Scores. Wszystko dotyczące tej funkcji zostało w niej omówione. Ale czy ważne jest, aby wiedzieć o tej funkcji teraz, gdy podobno ma zostać usunięta??

Czy Snapchat usuwa Snapscores, czy nie?? Czy to tylko plotka?? Czy ostatnia aktualizacja faktycznie spowoduje usunięcie tej funkcji?? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Czy Snapchat usunie Snapscores??

Nie, Snapchat nie usuwa Snap Score. To tylko plotka, która została rozpowszechniona przez wideo TikTok, które stało się wirusowe z ponad 2 milionami wyświetleń.

Jednak plotka zyskała na popularności, ponieważ Snapchat wprowadził ostatnio wiele zmian na swojej platformie. Snapchat usunął funkcję śledzenia duchów, zastępując ją funkcją udostępniania lokalizacji na żywo. Co więcej, platforma oficjalnie zamknęła gry Snapchat w.e.od 1 lutego 2023 r.

Przy tak wielu dużych zmianach wprowadzanych na platformie, użytkownicy szybko zaakceptowali oświadczenie podane w filmie TikTok. I wielu zaczęło kwestionować, “ Czy Snapchat usuwa Snapscores??”

Snapchat nie tracił ani sekundy i odpowiedział użytkownikom, stwierdzając, że plotki są fałszywe. Snapchat napisał na Twitterze, “Cześć. Nie musisz się martwić. To tylko plotka! Happy Snapping ��”

Cześć. Nie musisz się martwić. To tylko plotka! Happy Snapping ��

— Wsparcie Snapchata (@snapchatsupport) 12 marca 2023 r

Snapchat usuwa Snapscore: Czy ludzie chcą, aby funkcja została usunięta??

Czy Snapchat usuwa Snapscores? Poznaj zaktualizowane informacje RN!

Powiedziałem ci, że Snapchat nie usuwa Snapscore z platformy. Jest to jedna z funkcji premium, która jest oferowana tylko na tej platformie i działa jako USP dla niej. Tak więc Snapchat nie zamierza go usunąć.

Jednak wynik Snap został uznany za toksyczną funkcję przez wielu użytkowników. Ponieważ ludzie zawsze szukają sposobów na zwiększenie liczby snapów, wielu uważa, że to żniwo. Jest to numer, który definiuje użytkownika na platformie. Dlatego wielu otwarcie skrytykowało tę funkcję.

Pojawiła się również internetowa petycja o usunięcie Snap Score. Nie zyskało to jednak dużej popularności. Petycja została rozpoczęta w 2020 roku przez Alexisa Durochera i od tego czasu udało się zebrać tylko 68 podpisów. Odzwierciedla to, że duża część użytkowników obsługuje funkcję punktacji Snapchata i nie chce, aby została usunięta.

Reakcje użytkowników na usunięcie Snapscore przez Snapchata Plotka

Wirusowe wideo TikTok twierdziło, że Snapchat usunie Snapscore i nie idzie dobrze z użytkownikami. Nawet po oficjalnym tweecie Snapchata stwierdzającym, że funkcja nie zostanie usunięta, użytkownicy nadal się martwią.

Jednak nie jest to reakcja każdego użytkownika. Wiele osób nie ma nic przeciwko usunięciu tej funkcji. Tak więc, z mieszanymi reakcjami, ta plotka wciąż znajduje drogę w życiu każdego Snapchattera!

to w porządku, jeśli snapchat usuwa snapscore, mogę sprawdzić jego status aktywności, śledząc jego liczbę obserwujących na każdej platformie mediów społecznościowych��

— lily�� (@makemefeymus_) 14 marca 2023 r

Zakończenie

Mam nadzieję, że otrzymałeś odpowiedź na pytanie, czy jest Snapchat usuwanie Snapscores. Możesz swobodnie wchodzić w interakcje z innymi Snapchatterami i utrzymywać wynik na Snapchacie. Udostępnij ten artykuł znajomym i powiedz im o najnowszych informacjach. Odwiedzaj witrynę, aby zobaczyć wszystkie popularne rzeczy!

1. Czy Snapchat może pozbyć się Snap score??

Nie, do tej pory nie ma takiej funkcji, aby ukryć swój wynik snap. Aby jednak ukryć swój wynik, możesz zablokować inne osoby lub nie dodawać ich do listy znajomych.

2. Czy Snap score nadal istnieje??

Tak, nadal możesz znaleźć swój wynik snapów na swoim profilu. Po prostu dotknij swojego profilu, a zobaczysz wynik snapów pod swoim imieniem i nazwiskiem.

3. Jak ukryć wynik Snap?

Nie można ukryć swojego wyniku Snap na Snapchacie. Niestety, na platformie nie ma takich ustawień, aby ukryć swój wynik Snap. Aby ukryć wynik snap, wykonaj następujące dwie metody-
1. Ukryj swój wynik snapów, zmieniając ustawienia prywatności. Zaktualizuj następujące ustawienia prywatności:
Ustaw opcję Zobacz moja opcja lokalizacji na Tylko ja.
Ustaw Opcja Wyświetl moją relację dla znajomych.
& Wyłącz opcję Pokaż mnie w Szybkim dodawaniu.
2. Ukryj swój wynik snapów, usuwając lub blokując znajomego

4. Czy Snapchat zabiera snapscore??

Nie, Snapchat nie usunął funkcji Snapscore.

5. Jak zmniejszyć swój wynik Snapchata?

Na Snapchacie nie ma funkcji zmniejszania wyniku snapów, ale można obniżyć wynik snapów za pomocą następujących metod-
1. Usuń swoje konto Snapchat i zacznij od zera.
2. Ogranicz/Zatrzymaj wysyłanie snapów.
3. Usuń lub zablokuj znajomych ze Snapchata.