Jak stworzyć tablicę na Pintereście | 3 proste metody

Każdy ma talent i potrzebuje tylko dobrej platformy do zaprezentowania swoich umiejętności. Jeśli chcesz dzielić się nowymi pomysłami, zainteresowaniami i kreatywnością, Pinterest jest odpowiednią platformą dla Ciebie. Być może myślisz, że jesteś na pokładzie i co dalej?? Tutaj pomogę ci z Jak utworzyć tablicę Pinterest.

Ze względu na postęp technologiczny ludzie korzystają obecnie z platform mediów społecznościowych, aby stworzyć tożsamość i świadomość swojej marki. Istnieje wiele platform, na których można zwiększyć swój talent, ale Pinterest jest numerem jeden w tłumie.

Przejdźmy do głównego tematu. Szybko przeczytaj poniższe kroki i odkryj wszystkie trendy i nowe pomysły w jednym miejscu. Wystarczy chwycić telefon i znaleźć się na tablicy. Zaczynamy.

Jak stworzyć tablicę na Pintereście | Przewodnik krok po kroku

Jak stworzyć tablicę na Pintereście | 3 proste metody

Pinterest to przesyłanie lub przesyłanie cyfrowych zdjęć, filmów i GIF-ów oraz oferuje niesamowite usługi mediów społecznościowych na całym świecie. Umożliwia udostępnianie wszystkich informacji na tablicach. Pinterest został założony przez Bena Silbermanna, Paula Sciarrę i Evana Sharpa. Został założony w grudniu 2009 roku.

Pinterest pozwoli Ci dzielić się swoimi pomysłami, zdjęciami, zainteresowaniami i uzyskać wszystko, co chcesz wyszukać. Możesz zobaczyć wszystkie popularne treści na Pinterest i jest on uważany za 14. największą sieć społecznościową. Ma około 459 milionów aktywnych użytkowników. Pokolenie Z przyczyniło się do wzrostu popularności platformy o 40 procent. Biorąc pod uwagę badanie wyszukiwania na Pinterest, 95 procent wyszukiwań dotyczy nowych produktów i rzeczy.

Podobnie jak w przypadku innych platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook, przesyłasz zdjęcia do wyróżnienia w kanale. Pinterest ma pinezki lub tablice, a Ty tworzysz różne rodzaje tablic zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Użytkownicy Pinteresta śledzą Twoje konto lub utworzoną przez Ciebie tablicę.

Jeśli chcesz korzystać z platformy Pinterest, musisz znać jak utworzyć tablicę Pinterest. Wykonaj następujące kroki.

1. Jak utworzyć tablicę Pinterest na swoim profilu

Jak utworzyć tablicę na Pintereście| Przewodnik krok po kroku
  1. Otwórz stronę internetową lub aplikację Pinterest.
  2. Otwórz swój profil i po prawej stronie ekranu kliknij przycisk + ikona.
  3. Stuknij w Board, a na ekranie pojawi się nowa strona” Utwórz tablicę”.
  4. Ustaw nazwę swojej tablicy i dotknij Utwórz. To wszystko.

2. Jak utworzyć tablicę Pinterest po utworzeniu pinezki

1. Otwórz stronę lub aplikację Pinterest.
  2. Aby utworzyć pinezkę, kliknij przycisk Utwórz w lewym górnym rogu ekranu
  3. Stuknij na Utwórz pinezkę.
  4. Na ekranie pojawi się nowa strona. Kliknij ikonę Wybierz i prześlij pinezkę.
  5. Aby utworzyć tablicę Pinterest, dotknij przycisku Wybierz ikonę, a menu zostanie rozwinięte.
  6. W dolnej części menu rozwijanego kliknij przycisk Utwórz tablicę.
  7. Ustaw nazwę dla swojej tablicy i dotknij Utwórz. To wszystko.

3. Jak utworzyć tablicę Pinterest po zapisaniu lub ponownym opublikowaniu pinu?

1. Otwórz stronę internetową lub aplikację Pinterest.
  2. Teraz nawiguj po swoim kanale.
  3. Kliknij dowolny pinezkę, którą chcesz przypiąć.
  4. Na ekranie pojawi się nowa strona. Tutaj możesz wybrać tablicę, aby zapisać pinezkę lub ponownie ją przypiąć.
  5. Możesz także utworzyć tablicę Pinterest. Kliknij na Utwórz tablicę.
  6. Ustaw nazwę dla swojej tablicy i dotknij Utwórz. To wszystko.

W ten sposób powyższe trzy metody pomogą ci dowiedzieć się, jak utworzyć tablicę Pinterest za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Jak usunąć tablicę Pinterest ?

1. Otwórz stronę lub aplikację Pinterest.
  2. Teraz kliknij sekcję Tablica.
  3. W dolnej części tablicy kliknij przycisk Edytuj ikona.
  4. Nowa strona,” Edytuj swoją tablicę pojawi się.
  5. Na dole tej strony. Pojawią się trzy opcje: Usuń, Archiwizuj i Połącz.
  6. Kliknij ikonę Usuń ikona.
  7. Na koniec kliknij Gotowe.

Lub

1. Kliknij ikonę Pin wewnątrz sekcji tablicy.
  2. Pojawi się nowa strona. Przejdź do lewej strony ekranu i kliknij przycisk Edytuj ikona.
  3. Na dole tej strony. Zobaczysz trzy opcje: Usuń, Archiwizuj i scal.
  4. Kliknij przycisk Usuń ikona.
  5. Na koniec kliknij na Usuń na zawsze.

To wszystko o tym, jak utworzyć tablicę Pinterest. Więc na co czekasz?? Zacznij tworzyć niesamowitą kolekcję różnych pinezek i daj ludziom poznać swoją kreatywność. Zachęcamy do udostępnienia artykułu znajomym. Kontynuuj odwiedzanie strony, aby nigdy nie przegapić aktualizacji. Miłego dnia!