Co oznacza flaga na Instagramie?? Oto prawdziwa odpowiedź

Nie, ikona flagi nie ma być narzędziem do raportowania (flagowania), jak można by pomyśleć. Możesz się o tym przekonać w Internecie, wyszukując “Co oznacza flaga na Instagramie?Ta urocza i mała ikona Instagrama ma zupełnie inne znaczenie i cel. W tym artykule omówimy flagę Instagrama, jej znaczenie i cel.

Instagram jest jedną z wiodących platform mediów społecznościowych popularnych wśród influencerów, widzów, celebrytów, artystów i firm. Ma jedną z największych baz użytkowników na wszystkich kontynentach. Z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników miesięcznie, Instagram nie stracił tempa rozwoju od czasu jego uruchomienia w październiku 2016 roku. Zawiera nowe funkcje i zapewnia wszystkie możliwe narzędzia, których można szukać.

Wcześniej w nagłówkach DM na Instagramie znajdowała się ikona gwiazdki, która została później zastąpiona ikoną flagi. Ikona nie jest jednak dostępna dla zwykłych użytkowników. Jeśli chcesz ją mieć i wiedzieć o niej, proszę bardzo. Przygotowałem dla Ciebie krótki, ale odpowiedni przewodnik na temat tego, co oznacza flaga na Instagramie.

Co oznacza flaga na Instagramie??

Co oznacza flaga na Instagramie?

Chociaż platformy mediów społecznościowych i świat online traktują flagę jako symbol zgłaszania nieodpowiednich treści lub wiadomości, ma ona odwrotne znaczenie na Instagramie. Jeśli masz konto biznesowe lub konto artysty na Instagramie, zobaczysz tę ikonę w górnej części sekcji Wiadomości w aplikacji Instagram – inaczej Instagram Direct. Czy kiedykolwiek to widziałeś??

Ikona ta nie jest dostępna w trybie konta osobistego w aplikacji Instagram. A ta flaga jest całkowicie niewidoczna w sieci Instagram. Kto ma dostęp do tej ikony flagi na Instagramie??

Kto może zobaczyć ikonę flagi na Instagramie?

Instagram jest otwarte dla wszystkich użytkowników. Ma dwa rodzaje kont. Jedno jest kontem osobistym, a drugie profesjonalnym. Konta osobiste są prowadzone i używane przez osoby, które śledzą swoich znajomych, ulubionych influencerów, celebrytów, twórców treści i firmy. Konto osobiste ma tylko jeden typ. Możesz przełączyć konto osobiste na publiczne (widoczne dla wszystkich) lub prywatne (widoczne dla osób, które Cię obserwują).

Co oznacza flaga na Instagramie?

Z drugiej strony konta profesjonalne są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza kategoria jest przeznaczona dla influencerów, twórców treści i artystów, a druga dla firm. Te dwie kategorie mają wiele podkategorii. Osoby i firmy, które utworzyły swoje konta w tych dwóch kategoriach, mogą zobaczyć ikonę flagi na swoich czatach w aplikacji Instagram.

Jeśli chcesz wyświetlić ikonę flagi na swoim koncie na Instagramie, możesz zmienić swoje konto osobiste na profesjonalne. Jeśli jednak masz konto osobiste, które jest ustawione jako prywatne, nie będzie ono już prywatne. Twoje posty, obserwujący i listy obserwujących będą widoczne dla wszystkich korzystających z Instagrama. Możesz przełączyć się z konta profesjonalnego na prywatne, kiedy tylko chcesz.

Jak używać ikony flagi na Instagramie?

Możesz użyć ikony flagi na czatach, które chcesz odfiltrować do określonej sekcji i chcesz je ponownie przeczytać na swoim koncie biznesowym na Instagramie. Istnieją dwie metody korzystania z niej:

Pierwsza metoda jest dość prosta, przytrzymaj czat i naciśnij flagę w wyskakującym okienku, które pojawia się od dołu.

Co oznacza flaga na Instagramie

Druga metoda jest również łatwa. Gdy jesteś na czacie, zobaczysz ikonę flagi w prawym górnym rogu między ikonami aparat i Ikony ⓘ. Więc jeśli chcesz oflagować tę kartę czatu na ikonie flagi. Kiedy pusta flaga się wypełni, oznacza to, że ją oflagowałeś – i wiesz, że nie oznacza to raportowania.

Co oznacza flaga na Instagramie

Jak wyświetlić oflagowane wiadomości w aplikacji Instagram?

Istnieją dwa sposoby wyświetlania oznaczonych flagą wiadomości na Instagramie. Gdy jesteś na Instagram Direct – prywatnej stronie wiadomości Instagram – zobaczysz mały pomarańczowy trójkątny kształt w prawym górnym rogu każdego czatu, który oznaczyłeś flagą.

Co oznacza flaga na Instagramie

Inna opcja wyświetlania wszystkich oflagowanych czatów pozwala zobaczyć je na innej stronie.

Krok 1: Naciśnij przycisk Filtr obok przycisku pasek wyszukiwania na górze strony Instagram Direct.

Co oznacza flaga na Instagramie?

Krok 2: Z dołu pojawi się wyskakujące okienko; kliknij ostatnią opcję Oflagowane.

Co oznacza flaga na Instagramie

Tutaj możesz wyświetlić wszystkie oflagowane wiadomości z kont, które były aktywne w ciągu ostatnich 30 dni.

Jaka jest korzyść z oflagowanych wiadomości w aplikacji Instagram??

Jeśli chcesz przeczytać rozmowę później, Instagram zapewnia tę opcję, która utrzymuje nieunikniony czat zapisany na dedykowanej stronie – Flagged. Działa to w następujący sposób Zapisz opcja działa na YouTube, co oznacza flaga Zakładka opcja na Mastodon, lub Zapisz na Instagramie lub Facebooku.

Ta opcja jest dostępna tylko dla kont profesjonalnych i biznesowych, ponieważ ich Instagram Direct jest zwykle zalewany wiadomościami. To narzędzie działa jako wybawienie dla nich, aby zachować ważne rozmowy na bok przez co najmniej 30 dni.

Jak cofnąć flagę Instagram w rozmowie?

Po zakończeniu rozmowy możesz przenieść ją z powrotem do zwykłej, niefiltrowanej sekcji Instagram Direct. Aby to zrobić, istnieją również dwie proste metody.

Metoda 1: Przejdź do oflagowanego czatu, który chcesz odznaczyć, i wróć do niefiltrowanej sekcji Instagram Direct. Przytrzymaj przez chwilę, aż zobaczysz wyskakujące okienko wyłaniające się z dołu wyświetlacza smartfona. Zakładka na Opcja cofnięcia flagi. Gotowe! Teraz zobaczysz, że na górze tego konkretnego czatu nie będzie pomarańczowej ikony trójkąta.

Co oznacza flaga na Instagramie

Metoda 2: Otwórz czat, który oznaczyłeś flagą. W prawym górnym rogu obok zakładki z ikoną aparatu na wypełnionym czacie ikona flagi. Gdy ikona stanie się pusta, oznacza to, że wiadomość została odznaczona.

Co oznacza flaga na Instagramie?

To wszystko o tym, co oznacza flaga na Instagramie. Zobaczmy teraz, czy możesz użyć tego narzędzia do postów i zachować je na później.

Jak oflagować post lub rolkę na Instagramie?

Możesz również oflagować post lub swoją rolkę na Instagramie, ale ma to inną ikonę i nazwę. Aby to zrobić, przejdź do posta, który chcesz oflagować – o nazwie Zapisz. Teraz dotknij ikony zakładki w prawym dolnym rogu posta. To wszystko.

Co oznacza flaga na Instagramie

Aby zapisać rolkę, naciśnij ikonę trzech pionowych kropek w prawym dolnym rogu rolki. Teraz na wyskakującym banerze kliknij ikonę Zapisz etykieta z ikoną zakładki na górze, aby zapisać – oflagować – rolkę.

Co oznacza flaga na Instagramie?

Jak wyświetlić oflagowane posty lub filmy na Instagramie?

Termin to &#8220 „Zapisane&#8221, ale w rzeczywistości działa podobnie Wiadomości oznaczone flagą na kontach biznesowych na Instagramie. Aby wyświetlić zapisane posty i rolki na Instagramie, wykonaj następujące kroki.

Krok 1: Przejdź do profil.

Krok 2: Stuknij hamburgera menu z prawego górnego rogu strony profilu.

Krok 3: Stuknij w Zapisana ikona opcja z menu podręcznego, które pojawiło się na dole ekranu smartfona.

Krok 4: Otwórz zakładkę Wszystkie posty aby wyświetlić zapisane posty i filmy.

Co oznacza flaga na Instagramie

Jaka jest różnica między ikoną flagi a ikoną zakładki na Instagramie??

Ikona flagi jest dostępna tylko dla kont, które są kontami artystów lub kontami biznesowymi, z których oba są kategoriami profesjonalnych kont na Instagramie. Ikona flagi jest dostępna tylko dla Instagram Direct w wersji aplikacji. Nie jest dostępna ani w sieci, ani na osobistych kontach Instagram.

Co oznacza flaga na Instagramie?

Z drugiej strony ikona zakładki jest dostępna zarówno dla profesjonalnych, jak i osobistych kont na Instagramie. Jest on również dostępny zarówno w aplikacji Instagram, jak i w sieci Instagram.

Jednak oba są używane jako zapisywanie później narzędzia. Ikona flagi zapisuje konwersacje dla kont firmowych w aplikacji Instagram, a ikona Zapisz tworzy zakładki postów i rolek przeznaczonych do późniejszego przeglądania.

Na zakończenie

Teraz już wiesz, co oznacza flaga na Instagramie. Jest to narzędzie do zapisywania rozmów na kontach biznesowych. I nie jest to narzędzie do raportowania. Aby zgłosić rozmowę lub post, musisz przejść do tej konkretnej rozmowy lub postu i dotknąć odpowiednich opcji, aby je zgłosić.

To wszystko o tym, co oznacza flaga na Instagramie. Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny i jednocześnie łatwy w użyciu. Aby uzyskać więcej aktualizacji i porad związanych z Instagramem, surfuj i odwiedzaj witrynę regularnie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka