6 kroków do uzyskania filtra Heart Eyes na Instagramie: Uzyskaj te błyszczące oczy serca!

Czy wiesz, że filtr oka serca, który jest ostatnio popularny na TikTok, jest również dostępny na Instagramie?? Tak! Od bycia ulubionym na TikTok, teraz rządzi sekcją efektów na Instagramie. Więc jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć ten filtr, powiem ci jak uzyskać filtr Heart Eyes na Instagramie.

Filtry i efekty mają swoich fanów na prawie każdej platformie mediów społecznościowych. Wszystkie platformy wciąż dodają nowe filtry zgodnie z nadchodzącą okazją, aby konkurować ze sobą. Jak wszyscy wiedzą, Walentynki są już za kilka tygodni, a sekcja efektów na każdej platformie mediów społecznościowych jest pełna walentynkowych filtrów. Niektóre z nich wyróżniają się na tle innych, podczas gdy wiele z nich nie jest tak znanych. Ale ktokolwiek znajdzie ten filtr oczu serca, oszaleje, aby użyć go w swojej historii Insta i wiem, że nie możesz się doczekać, aby uzyskać ten filtr dla siebie.

Kiedy szukasz filtra Heart eye na stronie eksploracji, zobaczysz tak wiele z nich, ale aby znaleźć ten, który zyskuje na popularności, pomogę ci. To sprawi, że twoje oczy będą wyglądać jak błyszczące fioletowe serce w miejscu źrenicy. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak uzyskać filtr Heart Eyes na Instagramie. Po co więc czekać?? Zaczynamy.

Jak uzyskać filtr oczu serca na Instagramie?

Oto przewodnik krok po kroku, jak uzyskać filtr oczu serca na Instagramie. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uzyskać efekt oka serca w swojej historii na Instagramie.

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram aplikacja.

Krok 2: Stuknij w ikonę + ikona od prawego górnego rogu.

Krok 3: Stuknij w Historia opcja.

Krok 4: Przesuń palcem w prawo, aby znaleźć Efekt przeglądania opcja.

Krok 5: Wyszukiwanie Trend oka serca.

Krok 6: Stuknij w efekt ‘Oczy w kształcie serca‘ by itsdimss_ (to ma fioletowe serce w oku jako logo)

Kroki: Jak uzyskać filtr oczu serca na Instagramie?

I gotowe! Teraz możesz rozpocząć nagrywanie, ponieważ masz filtr Heart eye na Instagramie.

Jak uzyskać filtr oczu serca na Instagramie?

Zakończenie

W ten sposób doszedłem do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak uzyskać filtr oczu serca na Instagramie. Więc na co czekasz?? Przejdź do aplikacji Instagram i wypróbuj ten popularny filtr już teraz. I tak! Możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej dla każdego innego zapytania związanego z filtrami Instagram.

To wszystko na dziś. Take Care! Odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Żegnaj!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka