5 prostych kroków do ustawienia dynamicznego zdjęcia profilowego na Instagramie: Nowa funkcja Alert!

Po Notatkach, Profilach grupowych i Historii Candid czeka na Ciebie kolejna niespodzianka. Tak! Instagram uruchomił nową funkcję o nazwie Dynamiczne zdjęcie profilowe. Ta funkcja pozwala użytkownikom prezentować jednocześnie swoje zdjęcie profilowe i awatar. Wcześniej można było wyświetlić tylko jedno z nich, zdjęcie profilowe lub awatar. Ale teraz możesz dodać oba razem i nie ma potrzeby podejmowania trudnej decyzji. Pokaż więcej siebie dzięki tej nowości na Instagramie i podziękuj mi później za poinformowanie Cię o tej niesamowitej nowej funkcji.

Ogłoszenie dotyczące tej nowej funkcji – dynamicznego zdjęcia profilowego – zostało wczoraj oficjalnie opublikowane na Twitterze przez Instagram z ich oficjalnego konta na Twitterze, które wygląda następująco, „Teraz możesz dodać swój awatar po drugiej stronie zdjęcia – a osoby odwiedzające Twój profil mogą przełączać się między nimi.”

Więc, chłopaki, teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować dynamiczne zdjęcie profilowe na Instagramie.

Nowe zdjęcie profilowe, kto to?

Teraz możesz dodać swój awatar po drugiej stronie zdjęcia – a osoby odwiedzające Twój profil mogą przełączać się między nimi �� zdjęcie.twitter.com/hEyzW4G19W

— Instagram (@instagram) 24 stycznia 2023 r

Jak ustawić dynamiczne zdjęcia profilowe?

Oto przewodnik krok po kroku, jak skonfigurować dynamiczne zdjęcia profilowe na Instagramie. Wykonaj następujące kroki, aby przygotować dynamiczne zdjęcia profilowe do wyświetlenia.

Krok 1: Otwórz w kierunku Instagram aplikacja.

Krok 2: Stuknij w swój profil z dolnego paska menu.

Krok 3: Stuknij w ikonę Edytuj profil opcja.

Krok 4: Dotknij swojego Awatar.

Uwaga: Jeśli nie utworzyłeś jeszcze swojego awatara, możesz go utworzyć, dotykając opcji Utwórz awatar, co spowoduje wyświetlenie monitu.

Krok 5: Włącz przełącznik obok opcji Dodaj do zdjęcia profilowego.

Kroki Jak ustawić dynamiczne zdjęcia profilowe?

I gotowe. Teraz za każdym razem, gdy ktokolwiek odwiedzi Twój profil, Twoje zdjęcie profilowe automatycznie przełączy się na Twój awatar, aby był dla niego widoczny, co z kolei pokaże, że ustawiłeś Dynamiczne zdjęcia profilowe.

Ta aktualizacja jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wprowadza animację awatara. Skonfiguruj swój profil, aby o tym wiedzieć. (Twój awatar będzie falował, gdy będzie wyświetlany, hehe!) Meta nie jest w żaden sposób gotowa pozostać w tyle za Snapchatem i jest to dość oczywiste w zmianach, które wprowadziła od czasu, gdy Snapchat odrzucił ofertę bycia częścią Mety. Avatar jest dostępny na każdej platformie, WhatsApp, Facebook, Messenger lub Instagram, aby zapewnić silną konkurencję dla Snapchata, aplikacji, która jest pionierem tej kultury Avatar.

Ta nowa zmiana jest w pewnym sensie zgodna z tym, co powiedział szef Instagrama Adam Mosseri, ‘chcielibyśmy, aby zdjęcia stały się bardziej widoczne w 2023 r.Reels i IGTV sprawiły, że zdjęcia stały się mniej widoczne na platformie i sprawiły, że platforma stała się bardziej platformą do udostępniania wideo, podobnie jak TikTok. Aby to zmienić, szef Instagrama zapewnił użytkowników, że zdjęcia zawsze będą ważne dla platformy, ponieważ jest to esencja Instagrama.

Na zakończenie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, czym jest funkcja dynamicznych zdjęć profilowych na Instagramie. A także jak ustawić dynamiczne zdjęcia profilowe. Więc śmiało i skonfiguruj swój dynamiczny profil już dziś, jeśli ta funkcja wydaje Ci się ekscytująca. W przypadku dalszych pytań związanych z Instagramem możesz skomentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Take Care! I nadal odwiedzaj swoją stronę internetową, aby uzyskać więcej zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!