Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok? Czy to możliwe?? (Zaktualizowano)

TikTok ma ulepszone funkcje zaangażowania, które odróżniają platformę od reszty konkurentów. Najpopularniejsze funkcje na TikTok obejmują polubienia, udostępnienia, zapisy i wyświetlenia. Użytkownicy czasami lubią niektóre filmy na TikTok i chcą je dodać do zakładek i zapisać. W tym artykule powiem ci, czy możesz zobaczyć, kto zapisał Twój film na TikTok i Jak zobaczyć, kto zapisał Twój TikTok?

Użytkownicy mogą dodawać ulubione filmy do zakładek i odwiedzać je później. Możesz także pobrać wideo na swoje urządzenie. Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, jak zobaczyć, kto zapisał Twój TikTok.

Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok??

Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok?

Niestety, nie ma sposobu, aby zobaczyć, kto zapisał Twój TikTok. TikTok nie pozwala użytkownikowi wiedzieć, kto zapisał jego film na platformie. Ale TikTok pozwala użytkownikowi wyłączyć opcję pobierania treści. Funkcja daje użytkownikowi całkowitą kontrolę nad jego treściami na platformie.

Nie ma aplikacji ani narzędzi innych firm, za pomocą których można sprawdzić, kto zapisał film w aplikacji TikTok. Niektóre aplikacje innych firm działają na innych platformach mediów społecznościowych, ale jak dotąd żadna nie działała na TikTok.

Jak wyłączyć opcję zapisywania filmów TikTok?

Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok

TikTok daje twórcom kontrolę nad ich treściami na platformie, co pozwala im wyłączyć opcję zapisywania i uniemożliwić ludziom zapisywanie ich filmów. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, wykonaj podane kroki.

 1. Uruchomienie TikTok na swoim urządzeniu.
 2. Przejdź do sekcji Profil u dołu ekranu.
 3. Stuknij w przycisk trzy linie w górnej części ekranu.
 4. Przejdź do Ustawienia i prywatność.
 5. Wybierz Prywatność.
 6. Przewiń w dół do Pliki do pobrania zakładka.
 7. Obróć ikonę Pobieranie wideo opcja wyłączona.

Należy zauważyć, że nawet jeśli opcja pobierania wideo jest włączona, nie będzie można zobaczyć, kto zapisał Twój film.

Jak zapisywać filmy TikTok?

Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz zapisać swój ulubiony film na TikTok, nawet jeśli nie potrzebujesz konta TikTok, aby zapisać swoje ulubione filmy. Wykonaj podane kroki, aby zapisać filmy na TikTok.

 1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.
 2. Wybierz opcję wideo które chcesz zapisać.
 3. Naciśnij i przytrzymaj wideo.
 4. Z opcji wybierz Zapisz wideo.
 5. Kliknij przycisk Inne opcja.
 6. Wybierz Zapisz wideo dla urządzeń z systemem iOS lub wybierz dysk dla urządzeń z Androidem.

Zobacz, jak zobaczyć, kto zapisał Twój TikTok

Podsumowanie

Rozwój TikTok w ostatnich latach jest jednym z powodów jego sukcesu i zasięgu na całym świecie. Zaangażowane funkcje aplikacji TikTok uwzględnij polubienia, udostępnienia, zapisy i wyświetlenia. Ostatnio wielu użytkowników chciało wiedzieć, czy można zobaczyć, kto zapisał Twój film na TikTok i Jak sprawdzić, kto zapisał Twój TikTok, aby uzyskać odpowiedzi, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby dowiedzieć się więcej o trendach, odwiedź witrynę.

Często zadawane pytania

Czy możesz zobaczyć, kto zapisał Twój film na TikTok??

Niestety, nie ma sposobu, aby zobaczyć, kto zapisał Twój TikTok.

Czy możesz zobaczyć, kto polubił Twoją opcję TikTok?

Nie, użytkownicy nie mogą zobaczyć, kto polubił ich wideo, ale ostatnio niektórzy użytkownicy zgłosili, że otrzymywali powiadomienia informujące ich, kto polubił ich posty.

Jak wyłączyć pobieranie filmów z TikTok?

Uruchomienie TikTok>Przejdź do zakładki Profil>Stuknij w trzy linie>Przejdź do Ustawień i prywatności>Wybierz Prywatność>Przewiń w dół do zakładki Pobieranie>Wyłącz opcję pobierania wideo.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka