New Buzz: Aktualizacja TikTok dodaje nowe narzędzia do edycji & Dostosuj filmy

TikTok jako platforma wyróżnia się na tle konkurencji przyjaznym dla użytkownika interfejsem i szybkimi aktualizacjami. Nic dziwnego, że platforma wideo o krótkich formach ma ponad 1.2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie i zyskał popularność w tak krótkim czasie. W najnowszych wiadomościach aktualizacja TikTok pozwoli użytkownikowi edytować i dostosowywać filmy za pomocą nowej funkcji. W tym artykule opowiem o następujących funkcjach Aktualizacja TikTok i jakie nowe funkcje zaoferuje swoim użytkownikom.

Dzięki TikTok użytkownicy będą teraz mogli dostosowywać i edytować klipy wideo, dźwięki, obrazy i tekst na TikTok. Więc bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się więcej o Aktualizacja TikTok dodaje nowe narzędzia do edycji & dostosowywanie filmów.

Aktualizacja TikTok dodaje nowe narzędzia do edycji & Dostosowywanie filmów

Aktualizacja TikTok dodaje nowe narzędzia do edycji i dostosowywania filmów

TikTok ogłosił wprowadzenie nowych funkcji, które pomogą użytkownikowi edytować i dostosowywać klipy wideo, dźwięki, obrazy, a nawet tekst w najnowszej aktualizacji.

Chociaż TikTok oferuje obecnie kilka podstawowych narzędzi do edycji wideo, to aby podnieść poprzeczkę nieco wyżej, można teraz dzielić i przycinać filmy i dźwięki na platformie.

Możesz dodawać i edytować tekst do klipów, a teraz masz opcję dodawania nakładek zdjęć i wideo do obrazu w obrazie. Oprócz tego użytkownik może dostosować prędkość wideo i może obracać lub powiększać poszczególne klipy.

W oświadczeniu TikTok powiedział, Aby rozszerzyć możliwości treści na TikTok, wprowadziliśmy szereg ulepszonych narzędzi do tworzenia i edycji. Teraz dostępne w Stanach Zjednoczonych i większości regionów na całym świecie, nasze nowe narzędzia do edycji pozwalają ludziom cieszyć się większą swobodą twórczą, dzielić się bogatszymi historiami i ożywiać swoje pomysły na treści w różnych formatach.”

Więcej informacji o nowej aktualizacji TikTok

nie jestem wielkim fanem nowej aktualizacji tiktok

— Emmy �� (@lrritabiIity) 6 października 2022 r

TikTok ogłosił również, że istnieje wiele nowych funkcji, które są w sklepie dla TikTokers. Najnowsze funkcje, które zostaną dodane do TikTok w najbliższej przyszłości, obejmują tryb zdjęć i format karuzeli, funkcję, która pozwoli użytkownikowi udostępniać wysokiej jakości obrazy na platformie.

Oprócz tego TikTok testuje również zwiększenie limitu znaków w opisach postów, a funkcja ta zostanie wkrótce wdrożona.

Oświadczenie TikTok mówi, “Mamy nadzieję, że dzięki dodatkowej przestrzeni twórcy będą mieli dodatkowe miejsce na rozwijanie historii, które udostępnili w filmach lub trybie zdjęć, dając im kolejną przestrzeń do wyrażania siebie i głębszego łączenia się z innymi.”

TikTok ogłosił uruchomienie nowych funkcji, które pomogą użytkownikowi dostosować klipy, dźwięki, obrazy, a nawet tekst na TikTok. Aby dowiedzieć się wszystkiego o, Aktualizacja TikTok dodaje nowe narzędzia do edycji & Dostosuj wideo, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Odwiedź witrynę, aby zobaczyć wszystkie popularne rzeczy!

Jaka jest nowa aktualizacja TikTok??

TikTok ogłosił uruchomienie nowych funkcji, które pomogą użytkownikowi dostosować klipy, dźwięki, obrazy, a nawet tekst w najnowszej aktualizacji.

Czy nowa aktualizacja TikTok jest dostępna dla wszystkich??

Według TikTok, nowe funkcje są obecnie udostępniane użytkownikom na całym świecie i mogą być dostępne po zaktualizowaniu aplikacji TikTok do najnowszej wersji.

Jakie są inne funkcje testowane przez TikTok??

TikTok niedawno testował funkcję Near feed, która promuje lokalne treści w oparciu o lokalizację użytkownika.