Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok w 6 prostych krokach!

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. TikTok pozwala użytkownikowi wiedzieć, kto odwiedził jego profil, podczas gdy jest to dość funkcja, aby wiedzieć o wizytach w profilu, ale po włączeniu funkcji TikTok informuje również innych użytkowników o wizytach w profilu. W pewnym sensie lepiej jest po prostu wyłączyć tę funkcję. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć, jak wyłączyć widoki profilu na TikTok, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Jak wyłączyć wyświetlanie profilu na TikTok?.

Aby wyłączyć widoki profilu na TikTok, musisz udać się do aplikacji TikTok, dotknąć zakładki Profil, dotknąć ikony odcisku stopy i wyłączyć widoki profilu na koncie TikTok, wyłączyć przełącznik historii widoku profilu, a następnie dotknąć ikony X, aby zamknąć ten ekran.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak wyłączyć widoki profilu na TikTok. Aby uzyskać więcej informacji, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok?

Wyłączenie widoku profilu na TikTok jest dość łatwym procesem. Możesz łatwo wyłączyć opcję widoku profilu ze swojego konta TikTok w aplikacji TikTok. Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

Krok 1: Uruchom aplikację TikTok aplikacji na urządzeniu.

Krok 2: Kliknij przycisk Zakładka profilu znajdujący się w prawym dolnym rogu i przejdź do swojego profilu.

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok

Krok 3: Kliknij przycisk ikona śladu lub ikonę ikona oka znajduje się w prawym górnym rogu.

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok

Krok 4: Teraz dotknij ikony koła zębatego znajdującej się w prawym górnym rogu.

Krok 5: Wyłącz funkcję Historia wyświetleń profilu przełącznik.

Krok 6: Kliknij ikonę Ikona X aby zamknąć ten ekran.

Co się dzieje po wyłączeniu widoków profilu na TikTok??

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok

Po wyłączeniu widoku profilu na TikTok, odmawiasz sobie informacji o tym, kto odwiedził Twój profil. Nie możesz śledzić wyświetleń profilu na platformie, z kolei żaden użytkownik nie będzie wiedział, czy odwiedziłeś jego profil.

Po wyłączeniu widoków profilu na TikTok, historia odwiedzin poprzedniego profilu również natychmiast zniknie, dzięki czemu Twoje imię i nazwisko zniknie z listy widoków profilu innych osób.

Czym jest funkcja widoku profilu na TikTok??

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok

Funkcja widoków profilu na TikTok informuje o wyświetleniach Twojego profilu przez innych użytkowników. Ale po aktywowaniu funkcji działa ona w obie strony, druga osoba będzie również wiedzieć, że odwiedziłeś swój profil.

Funkcja widoków profilu na TikTok poinformuje użytkownika o liście wszystkich użytkowników, którzy odwiedzili Twój profil w ciągu 30 dni. Ta funkcja po prostu daje ci ślady użytkownika, który odwiedził twój profil.

Podsumowanie

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Funkcja widoków profilu w TikTok pozwala użytkownikowi wiedzieć, kto odwiedził jego profil. Aby dowiedzieć się, Jak wyłączyć wyświetlanie profilu na TikTok, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedź stronę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

Jak wyłączyć widoki profilu na TikTok?

Aby wyłączyć widoki profilu na TikTok, musisz przejść do aplikacji TikTok, dotknąć karty Profil, dotknąć ikony śladu, a aby wyłączyć widoki profilu na koncie TikTok, wyłączyć przełącznik historii widoku profilu, a następnie dotknąć ikony X, aby zamknąć ten ekran. 

Jak długo Twoje imię i nazwisko pozostaje w historii wyświetleń czyjegoś profilu??

Twoje imię i nazwisko będzie widoczne w historii wyświetlania profilu przez maksymalnie 30 dni od ostatniego wyświetlenia profilu. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka