Kto może wiedzieć, że jest na Instagramie’ Znaczenie jest teraz jasne!

Instagram to świetny sposób na nawiązywanie kontaktów ze znajomymi w celu budowania grona odbiorców na platformie i udostępniania im zdjęć i filmów. Zawiłości, z jakimi działa algorytm Instagrama, są dość skomplikowane, ale zawsze będzie on sugerował sposoby pozostania w kontakcie na platformie. Jedną z takich rzeczy jest funkcja “kogo możesz znać&#8221 na platformie. W tym artykule powiem ci, Co oznacza ‘kogo możesz znać na Instagramie&#8217?.

Funkcja ‘Kogo możesz znać’ na Instagramie to ulepszony sposób, w jaki Instagram łączy Cię z ludźmi, których możesz znać. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się w to, aby dowiedzieć się, co oznacza funkcja &#8216 „kogo możesz znać na Instagramie&#8217”.

Co oznacza wyrażenie ‘kogo możesz znać na Instagramie&#8217??

Co oznacza określenie

Funkcja ‘kogo możesz znać’ na Instagramie zasugeruje Ci innych użytkowników na platformie. Algorytm Instagrama sugeruje innych użytkowników w oparciu o założenie, że możesz ich znać lub jesteś z nimi powiązany.

Funkcja ‘kogo możesz znać na Instagramie&#8217 sugeruje użytkowników, których obecnie nie obserwujesz, ale z którymi masz jakieś powiązania. Funkcja sugeruje osoby, z którymi dzielisz wspólnych obserwujących, mieszkasz w pobliżu lub jesteś w kontaktach telefonicznych itp.

Jak Instagram wybiera, kogo możesz znać??

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób Instagram wybiera, kogo zasugerować w ‘kogo możesz znać’ cóż, jesteś we właściwym miejscu. Algorytm Instagrama sugeruje użytkowników, których możesz znać. W poniższym przewodniku powiem ci, jak to zrobić.

1. Masz wspólnych obserwujących

Co oznacza

Jednym z głównych powodów, dla których Instagram dzieli się z Tobą ludźmi na platformie, jest to, że masz wielu wspólnych obserwujących. To dość proste; na przykład, jeśli ktoś dodał całą Twoją klasę na Instagramie, oznacza to, że jego nazwa zostanie Ci zasugerowana, ponieważ możesz obserwować kilku kolegów z klasy.

2. Twoi bliscy znajomi mogą ich obserwować

Co oznacza funkcja

Instagram wie, kim są Twoi bliscy znajomi, a użytkownicy, których obserwują Twoi bliscy znajomi, będą Ci wielokrotnie sugerowani. Instagram wie, kim są Twoi bliscy znajomi, obserwując, z kim najczęściej wchodzisz w interakcje, takie jak wysyłanie wiadomości i tagowanie, i na tej podstawie Instagram wybierze Twoich bliskich znajomych.

3. Pochodzą z Twoich kontaktów

Kogo możesz znać na Instagramie

Powodem sugerowania różnych użytkowników na Instagramie jest to, że numer telefonu użytkownika może znajdować się w kontaktach. Jeśli obaj użytkownicy zsynchronizowali swoje kontakty z Instagramem, obaj zostaną zasugerowani przez swoją nazwę użytkownika w sekcji „Kogo możesz znać”.

4. Mogą to być Twoi znajomi z Facebooka

Kogo możesz znać na Instagramie

Innym powodem, dla którego nazwa użytkownika pojawia się na Twoim Instagramie, jest to, że Twoje konta na Instagramie i Facebooku są połączone. Znajomi z Facebooka zostaną zasugerowani na Instagramie i odwrotnie.

5. Mogą mieszkać w Twojej okolicy

Kogo możesz znać na Instagramie

Usługi lokalizacyjne Instagrama pozwalają użytkownikom dodawać lokalizację do swoich historii i postów na Instagramie. Dodając lokalizację, Instagram zasugeruje użytkowników mieszkających w pobliżu.

6. Mogłeś śledzić ich wcześniej

Kto może wiedzieć, że jest na Instagramie

Instagram sugeruje również użytkowników, których wcześniej obserwowałeś, a następnie usunąłeś. Czasami algorytm uważa, że przez pomyłkę przestałeś obserwować daną osobę. Instagram prowadzi odpowiedni rejestr osób, które obserwujesz i przestajesz obserwować na platformie.

Jak wyłączyć funkcję „Kogo możesz znać” na Instagramie??’

Na szczęście Instagram pozwala użytkownikowi wyłączyć ‘kto może wiedzieć, że jest na Instagramie.Aby to zrobić, wykonaj podane kroki.

Kogo możesz znać na Instagramie
  1. Przejdź do dowolnego przeglądarka do wyboru.
  2. Przejdź do Strona internetowa Instagram podaj swoje dane uwierzytelniające i zaloguj się na swoje konto.
  3. Przejdź do swojego profil dotykając zdjęcia profilowego znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Teraz przewiń stronę w dół, aż znajdziesz opcję uwzględnić swoje konto podczas polecania podobnych kont, które ludzie mogą chcieć obserwować.
  5. Wybierz opcję pole wyboru które mogą mieć obok siebie znacznik wyboru.
  6. Po wykonaniu tej czynności nie zobaczysz sekcji kto może być znany na Instagramie.

Instagram jest znany z ciągle zmieniających się trendów i aktualizacji. Funkcja „Kogo możesz znać” na Instagramie to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z osobami, które znasz. Aby wiedzieć, Co oznacza ‘Kto, kogo możesz znać, jest na Instagramie&#8217?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Co oznacza ‘ Kogo możesz znać na Instagramie&#8217??

Funkcja „Kogo możesz znać” na Instagramie zasugeruje użytkownika, inne osoby i użytkowników na platformie, których algorytm uważa, że znasz lub z którymi jesteś powiązany.

Czy mogę wyłączyć ‘ kogo możesz znać na Instagramie??

Tak, możesz wyłączyć, kogo możesz znać na Instagramie.