Co oznacza &#8220 „Tylko znajomi” na TikTok & Jak zmienić ustawienia na „Tylko znajomi”?

TikTok to platforma z miliardami użytkowników każdego miesiąca. Platforma ulepsza swoje funkcje, aktualizując opcje w ustawieniach prywatności. Opcja tylko znajomi pomaga wybrać osoby, którym chcesz udostępniać swoje treści na TikTok. Poniżej wyjaśniłem Co oznacza funkcja &#8220 „Tylko dla znajomych&#8221 na TikTok?.

Ta opcja jest dość wyjątkowa i pomoże ci wybrać bazę widzów. Oprócz tego otrzymujesz również funkcję, w której Twoi znajomi są powiadamiani, gdy udostępniasz filmy na TikTok. Funkcje te zwiększają komfort korzystania z platformy i utrzymują ich przy sobie.

Przeczytaj więc artykuł dalej na temat tego, co oznacza &#8220 „tylko znajomi” na TikTok. Poznasz wszystkie szczegółowe informacje. Ta funkcja powstrzymuje osoby, którym nie chcesz udostępniać swoich treści.

Co oznacza &#8220 „Tylko znajomi” na TikTok??

Co oznacza "Tylko znajomi" na TikTok & Jak zmienić ustawienia na Tylko znajomi

TikTok pomaga udostępniać filmy i zdjęcia na platformie. Jeśli włączysz opcję Tylko znajomi na TikTok, Twoje zdjęcia i filmy będą widoczne tylko dla osób, które obserwujesz.

Zgodnie z zasadami określonymi przez TikTok, jeśli śledzisz kogokolwiek na platformie, a druga osoba podąża za tobą, uważa cię za znajomych. W związku z tym będą mogli zobaczyć wszystkie filmy lub zdjęcia, które opublikowałeś tylko jako znajomi. W internetowym bractwie jest to znane jako wzajemni znajomi.

Ta funkcja jest pomocna dla osób, które mają profil publiczny. Gdzie większa część udostępnianych treści jest dostępna dla wszystkich. Ale czasami chcesz udostępnić coś prywatnego na platformie tylko dla znajomych.

Influencerzy i twórcy treści używają tej opcji, aby opublikować post i ukryć go przed resztą świata. Później, jeśli zechcą, mogą wyłączyć tę opcję i upublicznić ją. Więc ta funkcja nie jest dla ciebie stałą opcją.

Jak zmienić ustawienia wideo TikTok na Tylko znajomi?

Co oznacza "Tylko znajomi" na TikTok & Jak zmienić ustawienia na Tylko znajomi

Łatwo jest zmienić opcję tylko dla znajomych dla dowolnego zdjęcia lub filmu z TikTok. Aby zrobić to samo, zapoznaj się z krokami wymienionymi poniżej:

1. Uruchom TikTok na swoim urządzeniu.

2. Przejdź do filmu i kliknij trzy kropki po prawej stronie.

3. Przejdź do sekcji Menu opcja.

4. Kliknij ikonę Opcja ustawień prywatności.

5. Kliknij, kto może oglądać opcja wideo.

6. Będziesz mógł zobaczyć trzy opcje prywatności.

7. Kliknij na opcja przyjaciele.

Tylko osoby, które Cię obserwują i które obserwujesz, będą mogły zobaczyć post.

Zobacz, jak zmienić film TikTok na Tylko znajomi

Podsumowanie

Mam nadzieję, że artykuł pomógł ci uzyskać informacje dotyczące Co oznacza &#8220 „tylko znajomi” na TikTok?. Opcja ta jest pomocna w utrzymaniu prywatności na koncie TikTok. Dlatego, jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go znajomym. Więcej informacji można również znaleźć na naszej stronie internetowej.

Często zadawane pytania

Co oznacza &#8220 „Tylko znajomi” na TikTok??

Funkcja tylko dla znajomych na TikTok pomaga udostępniać filmy i zdjęcia na platformie. Po włączeniu opcji Tylko znajomi na TikTok Twoje zdjęcia i filmy będą widoczne tylko dla osób, które obserwujesz.

Jak zmienić wideo TikTok tylko dla znajomych?

Jeśli chcesz zmienić wideo TikTok na znajomych, przeczytaj tylko poniższe kroki:
1. Uruchomienie TikTok na swoim urządzeniu.
2. Przejdź do filmu i kliknij trzy kropki po prawej stronie.
3. Przejdź do opcji Menu opcja.
4. Kliknij ikonę Opcja ustawień prywatności.
5. Kliknij, kto może oglądać opcja wideo.
6. Będziesz mógł zobaczyć trzy opcje prywatności.
7. Kliknij przycisk opcja znajomi.

Co oznaczają obserwujący tylko na TikTok??

Jeśli widzisz opcję tylko obserwujący na TikTok, oznacza to, że możesz zobaczyć filmy z dowolnej strony, którą obserwujesz. Jeśli nie śledzisz strony, nie możesz zobaczyć filmów ani postów na tej stronie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka