Co oznaczają oczy na Snapchat Plus i Snapchat Story | Dowiedz się, kto ma oko na Twoją historię SC

Ostatnio zauważyliśmy znaczące zmiany na platformach mediów społecznościowych. Snapchat jest jednym z tych, którzy wprowadzili najnowsze funkcje z najbardziej niesamowitymi korzyściami. Istnieje jednak funkcja oka i musisz się zastanawiać co oznaczają oczy na Snapchat Plus. Ta funkcja ma swoje własne znaczenie i ma własne emoji.

Kiedy zauważamy, że musimy zapłacić za korzystanie z jakiejś funkcji, zawsze zastanawiamy się dwa razy, zanim podejmiemy ten krok. Ponieważ zawsze, gdy w grę wchodzą pieniądze, zwykle myślimy przed zainwestowaniem. Ale Snapchat zmienił sposób myślenia swoich użytkowników dzięki nowo wprowadzonym korzyściom, które oferuje. Zawiera wiele korzyści, takich jak ślad ducha na Snapmap, specyficzne emotikony dla każdej funkcji, znajomych’ układ słoneczny i wiele innych.

Zanim dojdziesz do jakichkolwiek wniosków, zapoznaj się z korzyściami i ich użytecznością w poniższym artykule. Jestem pewien, że po zapoznaniu się z korzyściami kupiłbyś członkostwo, aby się nimi cieszyć.

Co oznaczają oczy w historii na Snapchacie??

Nie należy kierować się nazwą. Funkcja jest zupełnie inna niż sugeruje nazwa. Jeśli nadal zastanawiasz się, co oznacza oko na Snapchat Plus, a następnie odnosi się do wskaźnika ponownego obejrzenia historii. Według zespołu wsparcia Snapchata oznacza to, że emoji, które następuje, wskazuje, że historia konkretnej osoby jest czytana więcej niż raz przez tę samą osobę.

Zaletą tej funkcji jest to, że liczba, która znajduje się obok emoji oczu, nie jest liczbą wyświetleń historii. Wskazuje, ile razy dana osoba ponownie obejrzała Twoją historię na Snapchacie.

Kiedy chcesz zobaczyć, ile osób ponownie obejrzało Twoją historię. Musisz kliknąć historię, a pojawią się trzy ikony z liczbami. Znajdziesz ikonę z kropką wokół niej, która pokazuje, ile razy Twoja historia była oglądana.

Ile korzyści można uzyskać dzięki Snapchat Plus?

Jest to najnowsza funkcja dodana do Snapchat Plus. Aby cieszyć się zaletami tej ulepszonej wersji Snapchata, musisz zapłacić 3 USD.99 miesięcznie. Tutaj możesz korzystać z wielu funkcji, takich jak przypinanie swojego najlepszego przyjaciela za pomocą uśmiechniętego i rumieniącego się emoji na Snapchacie.

Możesz dołączyć swoich ośmiu najlepszych przyjaciół do znajomego układu słonecznego w aplikacji. Możesz użyć planety z każdym z nich, zgodnie z twoją bliskością z nimi. Śledzenie miejsca pobytu znajomego w ciągu ostatnich 24 godzin w śladach duchów na mapie snapów. Oprócz tych korzyści otrzymujesz emoji odznaki Snapchat Plus, funkcję ponownego oglądania historii i emoji oczu.

Mam nadzieję, że jesteś podekscytowany czytaniem o szczegółach oraz dodatkowych funkcjach i korzyściach, które się z tym wiążą. Zdobądź członkostwo w Snapchat Plus już teraz i ciesz się dodatkowymi korzyściami.

Pamiętaj o jednej rzeczy: członkowie Snapchat Plus dowiadują się o nowych korzyściach wcześniej niż inni. Wierzę, że wszystkie twoje pytania dotyczące What Do the Eyes Mean on Snapchat Plus zostały wyjaśnione w artykule.

Co oznaczają oczy na Snapchacie Plus?

Jest to nowa funkcja dla użytkowników Snapchat Plus. Tutaj dowiesz się, kto ponownie obejrzał Twój artykuł więcej niż jeden raz.

Czy otrzymam jakieś korzyści od Snapchat Plus??

Tak, Snapchat Plus oferuje wiele korzyści, w tym poznanie nowej funkcji rollover po jej wprowadzeniu.

Czy muszę płacić za członkostwo w Snapchat Plus??

Tak, członkostwo w Snapchat Plus wiąże się z symboliczną opłatą.