Co oznacza faza Blackbear na TikTok | Wyjaśnienie trendu TikTok!

Blackbear Phase to nowy dodatek do listy trendów, na punkcie których ludzie mają obsesję na TikToku. Ale nic dziwnego, że jest wielu, którzy tego nie rozumieją, ponieważ nie zostali wprowadzeni do Blackbear. I zastanawiają się, co właściwie oznacza to wyrażenie i o co w tym wszystkim chodzi. Dlatego w tym artykule powiem ci co oznacza Blackbear Phase na TikTok?. Więc chodź!

TikTok to aplikacja społecznościowa z ponad 2 milionami użytkowników. Ta aplikacja jest miejscem rozrywki dla osób w każdym wieku. Od synchronizacji ruchu warg po filmy taneczne i samouczki po najnowsze trendy – TikTok ma to wszystko. Od czasu do czasu na TikTok pojawia się coś nowego, co zapewnia twórcom ogromne zaangażowanie. Ale niektóre trendy stają się tajemnicą dla wielu i tylko ci, którzy wiedzą, wiedzą, że inni nie mogą zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi, jak w wewnętrznym żarcie.

Więc bez dalszych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, co oznacza faza Blackbear na TikTok. Dlaczego więc czekać?? Zaczynajmy!

Kim jest Blackbear?

Co oznacza faza Blackbear na TikTok?

Aby dowiedzieć się, co oznacza faza Blackbear na TikTok, należy najpierw poznać Blackbear. Więc zanim omówimy fazę Blackbear, najpierw dowiedzmy się o Blackbear.

Blackbear to pseudonim amerykańskiego piosenkarza, autora tekstów, muzyka i producenta nagrań Matthew Tylera Musto, który jest znany ze swojego albumu emo i konfesyjnych tekstów. Jest najbardziej popularny wśród osób w wieku od nastolatków do dwudziestolatków.

Teraz, gdy wiesz, co oznacza Blackbear w wyrażeniu Blackbear Phase, łatwo będzie ci odgadnąć znaczenie tego wyrażenia. Ale jeśli nadal zmagasz się ze znaczeniem, wyjaśnię to.

Co oznacza faza Blackbear na TikTok??

blackbear to nie faza, to styl życia

— ri misses beep ☆ 99 (@bearxbsd) 15 stycznia 2023 r

Ludzie na TikToku używają frazy “Blackbear phase&#8221, aby odnieść się do czasu lub fazy w ich życiu, kiedy mieli obsesję na punkcie piosenek Matthew Tylera Musto, aka Blackbear&#8217.

Ta faza jest jak każda inna faza w twoim życiu, kiedy byłeś tak zakorzeniony w czymś, że teraz czujesz nostalgię, gdy natkniesz się na tę rzecz. Może to być wszystko, od czasów liceum po ulubioną grę wideo, na punkcie której miałeś obsesję, lub dowolny program telewizyjny, który oglądałeś, gdy byłeś młody.

Tak więc faza Blackbeara reprezentuje podobny rodzaj emocji u ludzi, którzy słuchali jego muzyki dzień w dzień, ale stopniowo czas się zmieniał i przerzucili się na innego artystę.

Piosenki Blackbear są bardziej zrozumiałe dla osób w wieku nastoletnim i wczesnych 20 lat. W 2021 roku trend ten zaczął zyskiwać na popularności, a następnie ludzie weszli w inną fazę swojego życia. Ale teraz, w 2023 roku, jego stare piosenki znów zyskują na popularności, a ludzie publikują TikTok, wspominając czas, kiedy byli w fazie Blackbear w swoim życiu i pamiętali wszystkie jego piosenki na pamięć.

Ludzie publikują filmy z synchronizacją warg piosenek Blackbear „Hot Girl Bummer” i „Do Re Mi”, aby pokazać, że w ich życiu był etap, w którym byli wielkimi fanami konfesyjnych tekstów Blackbear i mogą się z nimi bardzo dobrze utożsamiać.

Większość ludzi publikuje synchronizację warg na piosence Do Re Mi co jest piosenką, która odzwierciedla frustrację Blackbeara z powodu jego nieudanego związku. Ta piosenka jest o człowieku, który jest wykorzystywany za swoje pieniądze i kończy się frustracją z powodu bycia wykorzystywanym za to, co ma, a nie za to, kim jest. Jest to piosenka, którą wielu uważa za powiązaną, ponieważ opisuje współczesne relacje, w których nie ma uczuć, a jedynie zainteresowania.

Druga piosenka Hot Girl Bummer to hymn dla introwertycznych osób, które są nieśmiałe i mają trudności z cieszeniem się i zabawą, wychodząc tak, jak robią to inni. A także tych, którym trudno jest się dopasować. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo stara się zdobyć uznanie za bycie fajnym facetem, ale w rzeczywistości wcale nie czuje się pewny siebie. A słowa piosenki, którą wszyscy synchronizują z ustami, „I’m pullin’ up with’ a emo chick that’s broken, ” jest tak naprawdę satyrą na samego siebie za to, że nie jest w stanie umówić się latem z piękną partnerką. Mówiąc to wszystko, tak naprawdę śmieje się ze swojej tęsknoty za byciem fajnym facetem.

Zakończenie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, co oznacza faza Blackbear TikTok. Więc następnym razem, gdy natkniesz się na wideo Blackbear phase TikTok, wiedz, że jest to faza obsesji na punkcie piosenki amerykańskiego piosenkarza Blackbear, do której ludzie się odnoszą.

To wszystko na dziś. Trzymaj się! I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z TikTok i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej. Ponadto odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka