Jak prowadzić rozmowy wideo w WhatsApp Web na komputerze? (2022)

WhatsApp jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych aplikacji do przesyłania wiadomości. Nie jest zalecany tylko do wysyłania wiadomości tekstowych lub połączeń głosowych. Użytkownicy WhatsApp Web mają również możliwość prowadzenia rozmów wideo. Specjalność połączeń wideo jest bezpłatna w WhatsApp i aby rozpocząć, wystarczy silne połączenie internetowe. Jeśli jesteś gotowy, przewiń trochę, aby się dowiedzieć Jak prowadzić rozmowy wideo w WhatsApp Web w 2022 roku.

Możemy łatwo obsługiwać połączenia wideo WhatsApp zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS. Na Androidzie połączenia wideo są po prostu dostępne na Androidzie 4.1+. Jeśli system operacyjny telefonu nie jest obsługiwany, połączenia wideo nie będą dostępne.

Cóż, kilka podstawowych kroków to wszystko, czego potrzebujesz, aby dowiedzieć się, jak prowadzić rozmowy wideo w WhatsApp na komputerze. Tutaj przedstawiam prosty przewodnik dotyczący zezwalania na funkcję połączeń głosowych i wideo w aplikacji komputerowej WhatsApp.

Jak prowadzić rozmowy wideo w Whatsapp Web w 2022 roku?

Dopasuj te proste działania i możesz szybko zainicjować tę specjalność za pomocą kilku unikalnych technik i wzorów.

1. W pierwszej kolejności wymagane są Pobierz aplikację WhatsApp na komputer na komputerze PC/laptopie. Następnie zainstaluj ją, aby kontynuować proces.
  2. Zacznij od tego przez skanowanie kodu QR za pomocą WhatsApp na telefonie komórkowym.
  3. Aby rozpocząć połączenie głosowe lub wideo, naciśnij przycisk ikony połączenia, umieszczony w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Naciśnij klawisz połączenia, aby rozpocząć połączenie głosowe lub wideo.

Po nawiązaniu pierwszego połączenia na ekranie pojawi się samodzielne okno, którego rozmiar można zmienić. Zawsze będziesz zaznaczać okno połączenia w górnej części wyświetlacza, podczas gdy będziesz kontynuować wiadomości lub przeglądać treści online.

Aby rozpocząć ten sposób, będziesz potrzebować urządzenia audio i mikrofonu. Twoje urządzenie musi mieć kamerę do połączeń wideo.

Ponadto musisz mieć aktywne łącze internetowe na komputerze i smartfonie. Pamiętaj, że połączenie nie jest nawiązywane za pośrednictwem telefonu komórkowego, ale najpierw potrzebujesz połączenia internetowego, aby uwierzytelnić połączenie. Czy to nie było zbyt łatwe, aby dowiedzieć się, jak prowadzić rozmowy wideo w sieci WhatsApp?? Myślę, że to było.

Wideo na temat połączeń wideo w WhatsApp Web

7 wskazówek i sztuczek WhatsApp Web, które wszyscy powinni znać

W kolejności, aby uzyskać pełne korzyści z wykorzystania WhatsApp Web w swojej sieci twierdzisz, że otrzymujesz ręczne skróty. Dzięki nim możesz stać się szybkim ninja, który robi wszystko szybko. Lista ręcznych skrótów, które służą w WhatsApp Web, jest następująca:

1. Ctrl + Shift + [- Poprzedni czat
  2. Ctrl + Shift + ]- Następny czat
  3. Ctrl + Shift + M – Wycisz czat
  4. Ctrl + E – Archiwizuj czat
  5. Ctrl + Shift + U- Oznacz jako nieprzeczytane
  6. Ctrl + Backspace- Usuń czat
  7. Ctrl + P – Otwórz status profilu
  8. Ctrl + Shift + N- Utwórz nową grupę
  9. Ctrl + N – Rozpocznij nowy czat

Zamiast tego można również manipulować wszystkimi uniwersalnymi skrótami ręcznymi systemu Windows, takimi jak – Ctrl + Shift + Equals, aby powiększyć i powiększyć tekst. Ta sama technika dotyczy również ręcznych skrótów na komputerach Mac.

Kilka podstawowych sztuczek WhatsApp Web

Te sztuczki mają kilka różnych rodzajów dostępności, które można łatwo zdefiniować. Każdy z was może zastosować te sztuczki w bardzo prosty sposób.

1. Rozpowszechniaj swoją lokalizację, wciąż w czasie rzeczywistym na WhatsApp.
  2. Edycja formatu wiadomości w WhatsApp – sztuczki z wiadomościami WhatsApp.
  3. Gromadzenie danych podczas korzystania z WhatsApp.
  4. Ograniczenie innym możliwości rozpoznania, że przeczytałeś wiadomości w WhatsApp.
  5. Zidentyfikuj, o której godzinie Twoje wiadomości były widoczne w WhatsApp.
  6. Oznaczanie wiadomości w WhatsApp, aby później je wykorzystać.
  7. Tworzenie kopii zapasowych komunikacji, dyskusji i zapisów w WhatsApp.
  8. Eksportowanie prywatnych wiadomości do wielu osób jednocześnie w WhatsApp.
  9. Generuj alternatywy dla czatów, które często stosujesz w WhatsApp.

Połączenia głosowe i wideo WhatsApp odnotowały wzrost od 2020 r. z powodu pandemii Covid-19 i wynikających z niej blokad ograniczających zasięg. Ten przewodnik po kompleksowym przeglądzie podsumowania pracy na świecie, w którym większość twierdziła, że działa i organizuje się z domu, zamiast docierać do biura.

Życzę wam znalezienia wszystkich powiązanych informacji zgodnie z waszymi potrzebami i wymaganiami. To wszystko o tym artykule na temat “ Jak prowadzić rozmowy wideo w WhatsApp Web na pulpicie? (2022)”. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skomentuj poniżej, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Czy można wykonywać połączenia wideo w WhatsApp Web??

Tak, wszyscy możecie bardzo łatwo nawiązać połączenie wideo w WhatsApp Web.

Co to jest kod QR WhatsApp Web?

Jeśli chcesz zalogować się do Whatsapp na swoim komputerze, po odwiedzeniu strony internetowej zobaczysz kod QR.whatsapp.com. Ten kod jest unikalnie generowany, dzięki czemu tylko Ty możesz zalogować się na swoje konto WhatsApp i nikt inny.

Czy kod QR WhatsApp jest bezpieczny??

Twój kod QR nie przestanie działać, chyba że go zresetujesz lub usuniesz swoje konto WhatsApp. W szczególności udostępniaj swój kod QR WhatsApp wyznaczonym osobom.