Kiedy jest polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie & Jak w to zagrać (2023)

Platforma Snapchat powraca w tym roku z wielkanocnym polowaniem na jajka. Dlatego wszyscy dociekliwi użytkownicy nie mogą się doczekać Kiedy polowanie na pisanki na Snapchacie?. Gra została wprowadzona na platformę Snapchat dawno temu. A ze względu na pandemię, gra była rozgrywana wirtualnie. Gra została nawet ulepszona ze względu na jej popularność wśród użytkowników.

Snapchat wprowadził w tym roku wyjątkową grę, polowanie na pisanki i musisz wiedzieć, jak zdobyć pisanki podczas polowania. Gra jest prosta. Musisz znać sztuczki, aby znaleźć jajka, które są rozrzucone po całym świecie.

Przeczytaj więcej o tym, kiedy odbędzie się polowanie na pisanki na Snapchacie. Jestem pewien, że chciałbyś poznać powiązane szczegóły.

Kiedy odbywa się polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie??

Kiedy odbędzie się polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie?

Jeśli wierzyć doniesieniom, w tym roku nie będzie polowania na pisanki na Wielkanoc Snapchat. Większość użytkowników jest rozczarowana tą wiadomością. Polowanie na jajka wielkanocne rozpoczęło się w 2018 roku.

Polowanie na pisanki odbywa się co roku w okolicach Wielkanocy. Jednak ze względu na pandemię COVID i wzrost liczby przypadków COVID, gra nie została zatrzymana przez ostatnie trzy lata. Zostało to opóźnione przez ostatnie dwa lub trzy lata.

Jednak Snapchat nadal nie ujawnił oficjalnego powodu, dla którego gra nie została przeprowadzona w tym roku.

Czym jest Snapchat Easter Egg Hunt??

Polowanie na pisanki na Snapchacie jest podobne do gry Pokemon Go. I stała się niezwykle popularna wśród użytkowników. W grze ludzie muszą chodzić po różnych miejscach i zbierać jak najwięcej pisanek. Po prostu starają się uczynić tradycyjną grę tak wirtualną, jak to tylko możliwe.

Użytkownicy, którzy grali w tę grę wcześniej, już ją pokochali i chcą w nią grać co roku.

Jak grać w Snapchat Easter Egg Hunt?

Aby zagrać w grę, musisz otworzyć mapę Snap. I szukaj jajek rozrzuconych po całym U.S. i Kanada. A każdy, kto zbierze maksymalną liczbę gier, otrzyma najwyższy wynik.

W 2020 roku zmodyfikowana wersja gry została przeprowadzona wirtualnie. Użytkownicy spekulują, że gra zostanie udostępniona użytkownikom w znacznie bardziej zmodyfikowanej wersji. Dlatego Snapchat robi sobie przerwę od gry w tym roku.

Ponad 30 najlepszych hasztagów wielkanocnych, które podniosą Twoją grę w mediach społecznościowych w tym sezonie świątecznym!

Zakończenie

Wiadomości dotyczące tego, kiedy odbędzie się polowanie na pisanki na Snapchacie. Możesz teraz uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące tutaj. Przeczytaj szczegóły i podziel się artykułem ze znajomym. Możesz również podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.

Często zadawane pytania

Kiedy odbędzie się Easter Egg Hunt na Snapchacie??

Zgodnie z doniesieniami, w tym roku na Snapchacie nie będzie polowania na jajka wielkanocne. Większość użytkowników jest rozczarowana tą wiadomością.

Jak grać w polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie??

Aby zagrać w grę, musisz otworzyć mapę Snap. I szukaj jajek rozrzuconych po całym U.S. i Kanady. A każdy, kto zbierze maksymalną liczbę gier, uzyska najwyższy wynik.

Co to jest polowanie na jajka wielkanocne na Snapchacie??

Wielkanocne polowanie na jajka na Snapchacie jest podobne do gry Pokemon Go. I stała się niezwykle popularna wśród użytkowników. W grze ludzie muszą chodzić po różnych miejscach i zbierać jak najwięcej pisanek.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka