Jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus?? Dowiedz się łatwo w 2023 roku

Snapchat to znana platforma audio-wideo, na której ludzie mogą publikować natychmiastowe zdjęcia i filmy. Jeśli zastanawiasz się Jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus?. Pozwólcie, że powiem wam, że wylądowaliście we właściwym miejscu. Ponieważ tutaj podzielę się wszystkimi informacjami, których szukałeś.

Aplikacja na smartfony, znana jako “snap,Snapchat Plus działa w oparciu o podstawowe elementy, że każdy przesyłany obraz, wideo lub wiadomość, znany jako “snap&#8221, jest domyślnie udostępniany odbiorcy wyłącznie na krótki czas, zanim zniknie. Początkowo chwilowy lub ulotny element aplikacji miał zachęcać do bardziej naturalnego przepływu połączeń.

Snapchat zadebiutował w 2011 r., a wraz z wprowadzeniem funkcji Stories w 2013 r. Snapchat stał się jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Ponieważ Snapchat jest nieco mieszaną torbą, podobnie jak wiele innych aplikacji społecznościowych, jest to dobra okazja, aby dowiedzieć się, jak to działa, jak dzieci z niego korzystają i ile energii poświęcają na korzystanie z niego, aby zapewnić im wspaniałe doświadczenia.

Dowiedzmy się, jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus razem. Przewiń trochę, a wszystko znajdziesz tutaj.

Jak łatwo sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus w 2023 roku?

Jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus | Dowiedz się łatwo w 2022 roku

Snapchat oficjalnie uruchomił Snapchat Plus, poziom subskrypcji premium, który zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych funkcji niedostępnych dla zwykłych użytkowników Snapchata. Możesz być ciekawy, jak to działa i jakie funkcje są dostępne, biorąc pod uwagę, że ta funkcja jest bardzo nowa. W tym celu wystarczy przewinąć do dołu i dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus.

Czy ludzie mogą powiedzieć, czy masz Snapchat Plus??

Jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus | Dowiedz się łatwo w 2022 roku

Tak, ludzie mogą zobaczyć na Twoim profilu Snapchat, że masz Snapchat Plus. Twojej nazwie użytkownika na Snapchacie będzie towarzyszyć plakietka Snapchat Plus. Ale nie jest to wymagane. Jeśli chcesz, możesz go również ukryć. Nikt nie dowie się, że masz Snapchat Plus, jeśli nie wyświetlisz logo na swoim profilu.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby włączyć odznakę Snapchat Plus na swoim koncie.

1. Przejdź do Snapchat konto w kroku pierwszym.
  2. Następnie przejdź na górę i dotknij “Karta członkowska Snapchat+.
  3. Aby wyświetlić plakietkę z czarną gwiazdką , włączyć “Identyfikator Snapchat+” ustawienie.
  4. Teraz zobaczysz “Odznaka Snapchat+” obok wyświetlanej nazwy.

Istnieją różne sposoby, aby ludzie mogli się dowiedzieć Jak dowiedzieć się, czy ktoś ma Snapchat Plus?.

Szybka odpowiedź jest taka, że ludzie nadal mogą stwierdzić, czy masz tę funkcję, nawet jeśli plakietka Snapchat Plus nie jest włączona.

1. Jeśli poinformujesz ich, że Snap Maps pozwala ci zobaczyć ich trasę. Powiedz, że jesteś podekscytowany i powiedz znajomemu, że możesz sprawdzić Snap Maps, aby zobaczyć, gdzie byli w ciągu ostatnich 24 godzin; jeśli są zaznajomieni z funkcjami Snapchat+, prawdopodobnie założą, że masz Snapchat Plus.
  1. Jeśli powiesz znajomemu, że umieściłeś go jako swojego BFF nr 1 na liście najlepszych znajomych, może on założyć, że masz Snapchat Plus. Biorąc pod uwagę, że tylko jedna osoba może być przypiętą #1 BFF w danym momencie, bez wątpienia sprawi to, że poczują się wyjątkowo. Dowiedzą się również, że masz również Snapchat Plus.

Jak ukryć ikonę Snapchat Plus?

Jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus | Dowiedz się łatwo w 2022 roku

Jeśli chcesz wiedzieć, czy mogę ukryć, że mam Snapchat Plus?? Pozwól mi powiedzieć, że odpowiedź brzmi „tak. Możesz zmienić ikonę Snapchata na oryginalną i zwykłą ikonę Snapchata. Jeśli tak, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby przywrócić symbol Snapchata do pierwotnego stanu:

1. Odwiedź swoją profil pierwszy.

2. Zdecyduj się na karta członkowska dla Snapchat Plus.

3. Kliknij przycisk ikona aplikacji.

4. Następnie wybierz najwyższą ikonę na liście. Jest to domyślna ikona Snapchata każdego użytkownika.

W ten sposób, nawet jeśli ktoś sprawdzi Twój telefon, możesz ukryć fakt, że masz Snapchat Plus.

Mam nadzieję, że teraz dobrze rozumiesz ten temat. Snapchat Plus, płatna usługa członkowska opracowywana przez Snap, zapewni użytkownikom dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak opcja dodawania tekstu i niestandardowych efektów.

Firma eksperymentuje również z zupełnie nowymi formami reklam, które mogą być prezentowane w bezpośrednim kanale Stories. Ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i publikacjami, ponieważ w Snapchacie zachodzi tak wiele zmian.

Mam nadzieję, że teraz wiesz, jak sprawdzić, czy ktoś ma Snapchat Plus.

Co można zrobić ze Snapchat Plus??

Możesz dostosować symbol aplikacji i zobaczyć, kto oglądał Twoje Historie, między innymi, dzięki Snapchat Plus, który kosztuje 3 USD.99 miesięcznie. Z czasem Snapchat planuje oferować więcej funkcji Plus. Jednak niektóre z tych funkcji mogą stać się ogólnie dostępne.

Czy Twoja lokalizacja jest dostępna na Snapchat Plus??

Sugeruje to, że subskrybenci Snapchat +, którzy zapłacili miesięczny koszt, mogą dotknąć Bitmoji znajomego, aby zobaczyć wszystkie miejsca, które ostatnio odwiedzili. Oprócz pokazywania, gdzie byli, pokazuje również żółtą linię wskazującą konkretną trasę, którą ktoś tam dotarł.

Dlaczego Snapchat Plus nie wyświetla reklam??

Chociaż usługa została wprowadzona 29 czerwca 2022 r., wielu klientów nie może jej subskrybować. Możesz to znaleźć, przechodząc do swojego profilu, gdzie powinna znajdować się karta banerowa “Snapchat+&#8221.

Czy ludzie mogą zobaczyć, czy masz Snapchat Plus??

Tak, ludzie mogą zobaczyć na Twoim profilu Snapchat, że masz Snapchat Plus.