Jak usunąć kanał YouTube na telefonie | 12 sposobów na usunięcie kanału

YouTube to jedna platforma, którą lubi każda osoba na całym świecie. Jest to jedna z najlepszych platform do wyszukiwania w Internecie. To moja ulubiona platforma, gdy chcę się zrelaksować lub nauczyć czegoś nowego. I uwierz mi, nigdy nie byłem rozczarowany. Ale czasami, z określonych powodów, użytkownicy szukają opcji takich jak Jak usunąć kanał YouTube na telefonie. Powodem usunięcia kanału YouTube może być cokolwiek, ale musisz podać YouTube ważny powód, dla którego chcesz usunąć konto.

Ale podczas usuwania musisz pamiętać o jednej rzeczy, po usunięciu kanału na YouTube cała jego zawartość zostanie utracona. I nie dostaniesz go z powrotem. Więc pomyśl dwa razy, zanim to zrobisz. Poniżej zamieściłem artykuł ze szczegółowym procesem usuwania konta.

Jestem pewien, że byłoby to pomocne i skorzystałbyś z tego. Więc po prostu przejdź przez proces i spróbuj sam. Ale nie przestawaj oglądać na YouTube; to jest po prostu niesamowite!

Jak usunąć kanał YouTube na telefonie?

Jak usunąć kanał YouTube na telefonie?

Kiedy chcesz usunąć kanał YouTube kanał w telefonie, pamiętaj o kilku rzeczach. Istnieją dwa sposoby, aby trzymać się z dala od platformy. Możesz ukryć kanał i jego zawartość lub trwale go usunąć. Tak więc, jeśli chcesz usunąć swój kanał na zawsze, zapoznaj się z poniższymi krokami.

Ale wcześniej jest krótkie zastrzeżenie, twoja nazwa użytkownika YouTube jest twoją identyfikacją, a kiedy ją usuniesz, zostanie utracona. Po zamknięciu konta YouTube dane, takie jak grupy, subskrypcje, przesłane filmy, historia wyszukiwania i nie są już dostępne.

1. Otwórz aplikację przeglądarka internetowa w telefonie.

2. Uruchomienie YouTube.

3. Kliknij opcję trzy przerywane linie.

4. Przejdź do opcji Witryna na komputery stacjonarne.

5. Kliknij opcję Opcja koła zębatego ustawień.

Kliknij opcję koła zębatego Ustawienia w YouTube

6. Kliknij Kanał.

7. Przejdź do ustawienia zaawansowane.

8. Przesuń w dół i wybierz opcja treści YouTube.

9. Wprowadź swoje hasło i kliknij Dalej.

Kliknij opcję, jeśli chcę trwale usunąć moje konto

10. Kliknij opcję, jeśli chcę na stałe usuń moje konto.

11. Kliknij oba pola, aby potwierdzić, że chcesz usunąć konto zawartość YouTube.

12. Kliknij Usuń moje treści.

13. Cała Twoja zawartość i kanał YouTube zostaną usunięte.

Jak usunąć kanał YouTube innej osoby??

Jak usunąć kanał YouTube innej osoby?

Niestety nie można usunąć kanału YouTube innej osoby. W przeciwnym razie możesz również skontaktować się z właścicielem kanału YouTube i poprosić o usunięcie kanału. Możesz również zgłosić kanał do YouTube jako spam, jeśli znajdują się tam nieodpowiednie treści. Jeśli chcesz zgłosić kanał, wykonaj następujące kroki.

1. Odwiedź kanał YouTube, który chcesz zgłosić.

2. Kliknij na ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

3. Kliknij przycisk zgłoś użytkownika.

4. Idź do na czym polega problem?

5. Wybierz pożądany powód i wybierz Dalej.

6. Śledź instrukcje na ekranie i zakończ proces.

Pamiętaj jednak, że przed zakończeniem procesu kanał, którego dotyczy zgłoszenie, powinien naruszyć co najmniej jedną zasadę zgodnie z wytycznymi YouTube. W przeciwnym razie proces ten nie byłby opłacalny.

Podsumowanie

Teraz, gdy już wiesz, jak usunąć konto YouTube w telefonie, możesz spróbować samemu. Jest to dość proste i można to łatwo zrobić. Wypróbuj więc kroki wymienione poniżej i podziel się tym, jak znalazłeś opcję w komentarzach poniżej.

Często zadawane pytania

Jak usunąć kanał YouTube na telefonie?

Możesz usunąć kanał YouTube na swoim telefonie. Musisz otworzyć YouTube, przejść do ustawień, a następnie przejść do ustawień zaawansowanych. Wypełnij swoje dane uwierzytelniające. Następnie pojawi się opcja usunięcia treści i kanału; musisz to potwierdzić. 

Czy mogę usunąć jakikolwiek inny kanał YouTube??

Nie, nie można usunąć żadnego innego kanału YouTube. Możesz zgłosić kanał i powód, dla którego chcesz go usunąć, a następnie wysłać raport do YouTube. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka