Jak zrobić filtr AI Webtoon | 7 kroków do karykatury siebie

Chcesz uwolnić swoją wewnętrzną postać z koreańskiego komiksu?? Przygotuj się na transformację dzięki AI Webtoon Filter! Filtr ten szturmem zdobył platformy mediów społecznościowych, takie jak TikTok i Twitter, urzekając użytkowników swoją zdolnością do przekształcania ich w hipnotyzujące kreskówki przypominające anime. Przygotuj się na pełną zabawy przygodę, ponieważ zamierzam zabrać Cię do świata AI Webtoon i poinformować Cię, że jak wykonać filtr AI Webtoon Filter jak profesjonalista!

Efekty oparte na sztucznej inteligencji stały się tematem rozmów w mieście, od hipnotyzującego filtra AI Style Filter, który zalał TikTok, po urzekający filtr AI Magna Filter, który zgromadził ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Filtr AI Webtoon dołączył teraz do grona tych wirusowych sensacji.

Czy chcesz wiedzieć, jak skierować swoje wewnętrzne alter ego anime?? Nie ma potrzeby szukać dalej! Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces tworzenia filtra AI Webtoon Filter i tworzenia urzekających kreskówkowych wersji siebie. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się i odblokujmy sekrety AI Webtoon Filter!

Jak wykonać filtr AI Webtoon?

Jak wykonać filtr AI Webtoon Filter

Zanim rozpoczniemy tę podróż, aby przekształcić się w postacie z kreskówek K-pop, poświęćmy chwilę, aby docenić moc filtrów AI. Te cyfrowe cuda zrewolucjonizowały sposób, w jaki wyrażamy siebie i łączymy się z innymi w wirtualnym świecie.

Jednym z najpopularniejszych filtrów AI jest obecnie AI Webtoon Filter. Ten filtr zamienia zdjęcia w oszałamiające postacie z koreańskich komiksów. Jest łatwy w użyciu i daje dużo zabawy, więc zanurzmy się w procesie krok po kroku, jak wykonać filtr AI Webtoon i odblokować swoją wewnętrzną postać z kreskówki.

Oto, czego będziesz potrzebować:

Smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Webtoon

Swoje zdjęcie

Oto jak wykonać filtr AI Webtoon Filter:

Krok 01: Pobierz aplikację Webtoon Korea.
Filtr AI Webtoon jest dostępny wyłącznie w aplikacji Webtoon Korea. Jest on dostępny do bezpłatnego pobrania z App Store lub Google Play.

Krok 02: Uruchom aplikację i zarejestruj konto.
Otwórz aplikację po jej pobraniu i utwórz konto. Aby się zarejestrować, wprowadź swój adres e-mail lub numer telefonu.

Krok 03: Wybierz opcję “Filtry&#8221.
Po zalogowaniu kliknij ikonę “Filtry&#8221 u dołu ekranu.

Krok 04: Wyszukaj aplikację “AI Webtoon Filter.”
Przewiń listę filtrów w dół, aż natkniesz się na „AI Webtoon Filter”.” Aby go otworzyć, dotknij go.

Krok 05: Zrób selfie lub prześlij zdjęcie z biblioteki.
Aby zadziałać, filtr AI Webtoon Filter będzie wymagał twojego zdjęcia. Możesz użyć aparatu aplikacji, aby zrobić selfie lub przesłać zdjęcie z biblioteki smartfona.

Krok 06: Pozwól filtrowi przetworzyć obraz.
Po wybraniu zdjęcia, AI Webtoon Filter będzie je przetwarzać przez kilka sekund. Po zakończeniu na ekranie pojawi się rysunkowa wersja ciebie.

Krok 07: Pokaż światu swoje zdjęcie z kreskówki!
Kiedy będziesz zadowolony ze swojego zdjęcia z kreskówki, możesz podzielić się nim z resztą świata za pośrednictwem mediów społecznościowych lub ze znajomymi. Aby to zrobić, dotknij przycisku “Udostępnij&#8221 u dołu ekranu.

To wszystko, co jest do zrobienia! Oto jak wykonać filtr AI Webtoon Filter, aby zmienić się w fascynującą postać z koreańskiego komiksu. Na co więc czekasz?? Nie bój się spróbować!

To wszystko, co musisz zrobić! Ukończyliśmy przewodnik po tym, jak wykonać filtr AI Webtoon Filter. Teraz twoja kolej, aby to wypróbować i ukierunkować swoją wewnętrzną postać z komiksu! Pamiętaj, aby udostępnić swoją wersję anime znajomym i obserwującym. Zanim przejdziesz dalej, powiedz mi o swoim ulubionym filtrze kreskówkowym AI. Zostaw komentarz i powiedz mi, który z nich najbardziej do Ciebie przemawia!

Jeśli szukasz więcej porad, wskazówek i trików dotyczących mediów społecznościowych, regularnie odwiedzaj naszą stronę. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i spostrzeżeniami, aby poprawić swoją obecność w Internecie.