Czy TikTok usunął opcję blokowania | Jak naprawić opcję blokowania, która nie jest wyświetlana na TikTok?

Twitter jest zalewany tweetami związanymi z TikTok, ponieważ TikTokers nie mogą już znaleźć opcji blokowania na platformie. Jeśli Ty również nie możesz znaleźć opcji Blokuj i zastanawiasz się, czy TikTok usunął opcję blokowania, ten artykuł jest dla Ciebie. Powiem ci wszystko, co dotyczy blokowania na TikTok i odpowiem na pytania, takie jak to, czy jest on usuwany, czy nie, i jak naprawić problem z nie wyświetlaniem przycisku blokowania TikTok. Więc chodźmy!

Opcja blokowania jest jedną z najważniejszych funkcji każdej aplikacji społecznościowej. Blokując użytkownika, możesz uniemożliwić mu oglądanie Twoich filmów lub kontaktowanie się z Tobą za pośrednictwem bezpośrednich wiadomości, komentarzy, obserwujących lub polubień. Aplikacja mediów społecznościowych działa w oparciu o koncepcję śledzenia, ale nie każdy, kto nas śledzi, jest dla nas dobry, szczególnie dla naszego zdrowia psychicznego. Blokowanie jest jedyną opcją, jaką masz w ręku, aby trzymać takie osoby z dala od siebie, ale jeśli opcja blokowania zostanie usunięta, pojawi się problem.

Więc bez dalszych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, czy TikTok usunął opcję blokowania, czy też zniknęła ona z powodu jakiejś usterki lub błędu. A jeśli to drugie jest prawdą, jak naprawić opcję blokowania, która nie jest wyświetlana na TikTok?

Czy TikTok usunął opcję blokowania??

Dlaczego nie mogę już blokować nikogo na Tiktok????

— RiskPig (@RiskPig) 18 maja 2023 r

Nie, TikTok nie usunął opcji Blokuj. To tylko nowa aktualizacja, która nieco zmieniła układ aplikacji, przez co ludzie nie są w stanie znaleźć opcji. Jeśli masz konto na Instagramie, musisz wiedzieć, że kilka dni temu Instagram również zrobił to samo, a użytkownicy oszaleli na punkcie przycisku Dodaj do historii.

Nadal musisz wykonać te same kroki, aby zablokować kogoś na TikTok. A jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać opcji Blokuj, to znajduje się ona tam, gdzie wcześniej. Jednak ikona z trzema kropkami została teraz zastąpiona strzałką. Nie bój się zobaczyć strzałki w miejscu trzech kropek, możesz ją dotknąć, a tam jak zwykle pojawi się opcja blokowania.

Jak zablokować kogoś na TikTok?

Jeśli nie masz pojęcia, jak zablokować niektórych na TikTok, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1: Otwórz opcję TikTok konto.
Krok 2: Przejdź do opcji profil osoby chcesz zablokować.
Krok 3: Stuknij przycisk strzałka w prawym górnym rogu.
Krok 4: Stuknij Blok i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.

I to by było na tyle! Oto jak możesz zablokować kogoś na TikTok. Ale jeśli nie znajdziesz ikony trzech kropek lub ikony strzałki, musi to być spowodowane usterką lub błędem, który należy naprawić. Czytaj dalej i dowiedz się, jak naprawić opcję blokowania, która nie jest wyświetlana na TikTok.

Jak naprawić opcję blokowania, która nie jest wyświetlana na TikTok?

Jeśli nie możesz znaleźć opcji Blokuj na TikTok, jest to głównie błąd lub usterka. Czasami zła łączność internetowa może również powodować, że opcje blokowania nie są wyświetlane na TikTok. Niezależnie od tego, co jest przyczyną problemu, ponieważ nazwanie jednego jest trudne w takim przypadku, poniżej znajdują się poprawki, których należy przestrzegać:

Poprawka 1: Sprawdź połączenie internetowe.

Poprawka 2: Zaloguj się i wyloguj z konta.

Poprawka 3: Zaktualizuj aplikację TikTok.

Poprawka 4: Zainstaluj ponownie aplikację TikTok, jeśli aktualizacja nie jest dostępna.

Poprawka 5: Wyczyść dane z pamięci podręcznej.

Poprawka 6: Kontakt z pomocą techniczną TikTok.

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz już wiesz TikTok usunąć opcję Blokuj. Więc idź dalej i znajdź teraz opcję blokowania pod ikoną strzałki i powiedz mi w sekcji komentarzy, jeśli jej tam nie znajdziesz. I tak! W przypadku dalszych pytań związanych z TikTok możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Uważaj na siebie! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!