Płatna weryfikacja na Instagramie: Cena, korzyści, dostępność & więcej dla zweryfikowanej odznaki

Z Meta Newsroom nadchodzi ważna wiadomość, ogłaszając, że rozpoczęli testowanie Meta Verified-Facebook i Płatna weryfikacja na Instagramie plan subskrypcji, który będzie bardzo pomocny dla twórców, ponieważ pomoże im to mocniej zaznaczyć swoją obecność. Po taktyce płatnej weryfikacji Twittera, nadszedł czas, aby Instagram, Facebook i firma będąca właścicielem WhatsApp – Meta uruchomiły płatną subskrypcję weryfikacyjną, co jest nie mniej niż zaskoczeniem dla użytkowników.

Płatna weryfikacja nosi nazwę Meta Verified, czyli nowy pakiet subskrypcji, który obejmuje weryfikację konta z zabezpieczeniami przed podszywaniem się oraz dostęp do zwiększonej widoczności i wsparcia.” Oznacza to, że w ramach tej konkretnej płatnej subskrypcji użytkownicy otrzymają weryfikację konta, ochronę swojego konta przed wszelkimi próbami podszywania się i większy zasięg.

Aby dowiedzieć się więcej o planie subskrypcji płatnej weryfikacji na Facebooku i Instagramie, przejdźmy do artykułu bez zbędnych ceregieli. Dlaczego więc czekać?? Zacznijmy!

Czym jest Meta Verified Płatna weryfikacja na Instagramie?

Czym jest Meta Verified - płatna weryfikacja na Facebooku i Instagramie?

Meta verified to płatny plan subskrypcji dla Instagrama, Facebooka i WhatsApp – firmy Meta, która zapewni swoim użytkownikom płatną weryfikację w cenie 11 USD.99 miesięcznie. Ten plan jest podobny do płatnego planu weryfikacji Twittera należącego do Elona Muska.

Chcemy ułatwić ludziom, zwłaszcza twórcom, ustanowienie obecności, aby mogli skupić się na budowaniu swoich społeczności na Instagramie lub Facebooku,” powiedziała Meta, ogłaszając wczoraj ten plan.

Dostępność funkcji płatnej weryfikacji na Instagramie

Subskrypcje płatnej weryfikacji na Facebooku i Instagramie są w fazie testów w Australii i Nowej Zelandii, a następnie stopniowo będą rozszerzane na resztę świata.

Meta powiedziała nawet, że wprowadzają ten płatny plan subskrypcji na prośbę twórców, którzy od dawna domagali się szerszego dostępu do weryfikacji i obsługi konta, a także większej liczby funkcji zwiększających widoczność i zasięg.”

Co otrzymasz w ramach płatnej weryfikacji na Instagramie??

W związku z tym, że Instagram podobno zamierza pobierać R216 miesięcznie za weryfikację, jestem ciekaw ..

Tweepy, które zapłaciły za weryfikację na Twitterze, czy nadążasz za miesięczną opłatą??

A jeśli nie zapłaciłeś, czy natychmiast stracisz niebieski haczyk?? fot.Twitter.com/ym28aDRpUK

— Kgopolo (@PhilMphela) 19 lutego 2023 r

Firma planowała wprowadzenie płatnej subskrypcji dla użytkowników Facebooka i Instagrama od zeszłego roku, a na koniec przedstawiła swój plan. Więc te rzeczy otrzymasz w Meta zweryfikowanej – płatnej subskrypcji weryfikacji na Facebooku i Instagramie.

1. Zweryfikowana plakietka
  2. Ochrona przed podszywaniem się
  3. Pomoc, gdy jej potrzebujesz.
  4. Zwiększona widoczność i zasięg
  5. Ekskluzywne funkcje

Jak kupić płatną weryfikację na Facebooku i Instagramie?

Meta Verified – płatne subskrypcje weryfikacji na Facebooku i Instagramie są dostępne do bezpośredniego zakupu na obu platformach, ale dla odbiorców z Australii i Nowej Zelandii, ponieważ nie zostały jeszcze uruchomione w pozostałej części świata. Począwszy od tego tygodnia, płatna subskrypcja jest dostępna w cenie 11 USD.99 i 14 dolarów.99 miesięcznie odpowiednio dla aplikacji internetowych i mobilnych (iOS i Android).

Ponadto firma wyjaśnia, że ponieważ testują i uczą się, nie będzie żadnych zmian w kontach na Instagramie i Facebooku, które są już zweryfikowane na podstawie wcześniejszych wymagań, w tym autentyczności i rozpoznawalności.”

Ale nigdy nie wiadomo, czy testy okażą się wielkim sukcesem, może nastąpić zmiana tej polityki, ponieważ ich długoterminową wizją jest „zbudowanie oferty subskrypcji, która jest cenna dla wszystkich, w tym twórców, firm i całej naszej społeczności”. W ramach tej wizji zmieniamy znaczenie zweryfikowanej plakietki, abyśmy mogli rozszerzyć dostęp do weryfikacji i aby więcej osób mogło ufać, że konta, z którymi wchodzą w interakcję, są autentyczne.”

Proces uzyskiwania weryfikacji meta

Jak kupić płatną weryfikację na Facebooku i Instagramie?

Firma zbudowała “serię kontroli w Meta Verified przed, w trakcie i po złożeniu wniosku, aby wyeliminować zagrożenie podszywania się pod tożsamość podczas ubiegania się o Meta Verified.” Są one podane poniżej:

1. Aby ubiegać się o Meta Verified, należy mieć ukończone 18 lat.

2. Konto musi spełniać wymóg aktywności.

3. Należy przesłać identyfikator rządowy, który pasuje do nazwy profilu i przesłanych zdjęć.

4. Proaktywne monitorowanie podszywania się pod konto.

Internetowe reakcje na płatną weryfikację na Instagramie

Spójrz na te tweety i zobacz, jak ludzie reagują na tę nową zmianę, którą ma wprowadzić Meta.

Facebook kopiuje teraz Twittera? Co jeszcze pozostało, wystarczy zrobić replikę Twitter Mark w skali 1:1?.

Zuckerberg ogłasza Weryfikację Facebooka za 11 dolarów.99 / miesiąc.#Facebook #MarkZuckerberg fot.twitter.com/9tBPJZCpY7

— benromech �� (@benromech) 20 lutego 2023

Więc Instagram nie podąża śladami Elona Muska w celu weryfikacji niebieskiego czeku.
�� �� �� �� Eh
Nawet koszt przejazdu przez Twittera sam się… omo zobaczyć wypłatę dla Marka Zuckerberga pic.twitter.com/2qqNKAg7PO

— The Ma¥oR of Warri™✌️ (@Terry_Creed28) 19 lutego 2023 r

na Instagramie w 9 krokach & Sprawdź dostępność funkcji?

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że wiesz już o Meta Verified- Facebook and Instagram Płatna weryfikacja. Możesz skomentować w sekcji komentarzy poniżej wszelkie dalsze pytania związane z płatną weryfikacją Meta Verified Instagram.

To wszystko na dziś. Zachowaj ostrożność! Odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat mediów społecznościowych, gier i technologii. Do zobaczenia! Bye!