Jak oglądać prywatne filmy na YouTube? Przewodnik krok po kroku

YouTube to popularna platforma mediów społecznościowych i platforma do udostępniania filmów online. YouTube składa się z 2.1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznie i rośnie globalnie ze względu na treści wideo. Możesz także oglądać 50 najczęściej subskrybowanych kanałów w YouTube. Są chwile, kiedy użytkownicy nie mogą oglądać filmów z YouTube. Próbujesz kliknąć wideo, ale na ekranie pojawia się komunikat, że wideo jest prywatne. W tym artykule dowiesz się, jak oglądać prywatne filmy na YouTube bez żadnych trudności.

Ponieważ YouTube jest jedną z największych platform do udostępniania wideo. Zawiera wiele opcji prywatności. Na przykład niektórzy twórcy chcą publikować treści, ale nie chcą ich publicznie ujawniać. Dlatego niektóre filmy na YouTube są prywatne.

Ten artykuł wyjaśni ci, jak oglądać prywatne filmy na YouTube z autoryzacją i bez niej.

Jak oglądać prywatne filmy na YouTube?

Jak oglądać prywatne filmy na YouTube

Może istnieć wiele powodów, dla których filmy z YouTube są prywatne. Istnieją pewne powody, dla których filmy z YouTube są tworzone, aby dotrzeć do większej liczby subskrybentów, a niektóre mają pozostać prywatne YouTube wprowadził opcję dla twórców, aby uczynić dowolny film prywatnym i ograniczyć użytkownikom oglądanie filmu z dowolnego powodu. Ponadto masz możliwość udostępniania filmów z YouTube na Instagramie.

Poniżej przedstawiono niektóre sposoby strumieniowego przesyłania prywatnych filmów z YouTube na YouTube. Wystarczy wykonać proste kroki wymienione poniżej.

Z pomocą pozwolenia

Poniżej przedstawiono niektóre z kroków oglądać YouTube prywatne filmy z dostępem lub pozwoleniem od właściciela lub Youtube.

 1. Aby oglądać prywatne filmy na YouTube, możesz skontaktować się z właścicielem filmu i poprosić go o udostępnienie linku do filmu.
 2. Gdy właściciel skontaktuje się z Tobą, możesz otworzyć link, aby obejrzeć film.
 3. Czasami link nie działa i może się tak zdarzyć, ponieważ nie masz ważnego konta YouTube.
 4. Innym powodem może być posiadanie więcej niż jednego konta YouTube.
 5. Łącze wideo będzie działać tylko wtedy, gdy właściciel wyśle je bezpośrednio do Ciebie.

Bez pozwolenia

Poniżej przedstawiono niektóre z kroków, aby oglądać prywatne filmy z YouTube bez dostępu lub zgody właściciela lub YouTube.

 1. Po pierwsze, musisz przejść do prywatnego wideo, które chcesz obejrzeć.
 2. Następnie wykonaj krok “ Usuń Usuń oglądanie?” z adresu URL u góry paska adresu.
 3. Następnie otrzymasz link.
 4. Teraz kliknij klawisz Enter.

Ta metoda pomoże ci oglądać prywatne filmy z YouTube bez dostępu lub zgody właściciela lub YouTube.

Jak oglądać prywatne filmy z YouTube bez logowania się?

Jak oglądać prywatne filmy na YouTube

Są chwile, kiedy już oglądałeś filmy, które nie są już publiczne. Możesz je również obejrzeć, wykonując proste czynności.

 1. Możesz łatwo oglądać filmy z YouTube za pomocą narzędzia VideoCacheView przechowywanego w pamięci podręcznej.
 2. Następnie wideo zostanie przekonwertowane do formatu Mpeg.
 3. Następnie należy pobrać oprogramowanie o nazwie GPAC, które pomoże przekonwertować wideo do formatu MP4.
 4. Wreszcie, z pomocą narzędzia VideoCacheView, będziesz mógł oglądać wersję pamięci podręcznej prywatnego wideo YouTube.

Jeśli powyższe kroki nie zadziałają, możesz również spróbować użyć różnych programów do pobierania filmów z YouTube.

Dlaczego nie można oglądać prywatnych filmów z YouTube?

Oglądanie prywatnych filmów na YouTube

Większość użytkowników YouTube ma ustawione prywatne ustawienia prywatności. Dlatego ludzie mogą oglądać prywatne filmy tylko wtedy, gdy kanały lub filmy’ linki są dostarczone. Ponieważ nie można ich oglądać, prywatne filmy nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania i nie będą już sugerowanymi filmami.

Subskrybenci nie otrzymają żadnych powiadomień o tym, że kanał przesłał film. Tak, istnieje możliwość uzyskania dostępu do prywatnego filmu, jeśli skontaktujesz się z jego właścicielem i uzyskasz od niego pozwolenie na udostępnienie Ci linku.

Udostępnianie prywatnego wideo na YouTube jest bardzo korzystne dla celów biznesowych. Możesz udostępnić film przed jakąkolwiek kampanią i upublicznić go we właściwym czasie. Wydaje się, że jest to dobra strategia i działa dobrze dla większości ludzi.

Jak udostępnić prywatny film na YouTube??

Tak, możliwe jest udostępnianie prywatnego wideo YouTube prywatnie poprzez udostępnienie linku do prywatnego wideo YouTube za pośrednictwem poczty e-mail. Poniżej przedstawiono kilka kroków, aby zrobić to samo.

 1. Otwórz YouTube.
 2. Przejdź do ikony swojego profilu w YouTube.
 3. Teraz możesz wybrać YouTube Studio.
 4. Następnie należy wybrać zawartość, która będzie widoczna po lewej stronie ekranu.
 5. Przejdź do filmu, który chcesz udostępnić i dotknij opcji prywatności, takich jak prywatna, publiczna lub nienotowana na liście.
 6. Teraz możesz wybrać wybraną opcję, klikając strzałkę w dół, a znajdziesz opcję prywatnego udostępniania wideo.
 7. Naciśnij go i wprowadź adres e-mail osoby, której chcesz udostępnić film.
 8. Naciśnij przycisk Ok.
 9. Zostaniesz powiadomiony, komu udostępniłeś wideo
 10. Naciśnij przycisk Zapisz.

Należy zauważyć, że udostępnianie prywatnych filmów innym użytkownikom nie będzie miało wpływu na prywatność użytkowników.

Jak oglądać prywatne filmy na YouTube?

Podsumowanie

Ten artykuł koncentruje się głównie na tym, jak oglądać prywatne filmy na YouTube. Omówiłem oba sposoby oglądania prywatnych filmów na YouTube w prostym i nieskomplikowanym procesie. Skomentuj, jeśli uważasz, że artykuł jest wnikliwy i podziel się swoimi cennymi przemyśleniami na temat YouTube i opcji prywatności, które zapewniają swoim użytkownikom na całym świecie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka