Jak naprawić „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku: 5 szybkich metod!

Facebook jest jednym z pionierów współczesnych platform mediów społecznościowych. Ale jak każda inna platforma, Facebook od czasu do czasu napotyka usterki. Usterki, choć tymczasowe, nadal są dość uciążliwe i utrudniają prawidłowe funkcjonowanie Facebooka. Ostatnio użytkownicy skarżyli się, że strona nie jest dostępna w błędzie Facebooka, jeśli jesteś kimś, kto stoi w obliczu tego samego problemu, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule, powiem ci, Jak naprawić „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku.

Komunikat o błędzie, który jest wyświetlany, gdy strona nie jest dostępna, to “Strona nie jest teraz dostępna’ a druga część komunikatu o błędzie mówi: „Może to być spowodowane błędem technicznym, nad którego naprawieniem pracujemy”.” Następnie pojawia się komunikat „Spróbuj ponownie załadować tę stronę”, a na dole strony znajduje się przycisk odświeżania. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o błędzie „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku i jak naprawić „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku.

Jak naprawić “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku?

Facebook nie jest w stanie przejść do strony, do której go skierowałeś, może być dość irytujący. Użytkownicy zaczęli skarżyć się na ten problem na platformach takich jak Twitter i Reddit. W poniższym przewodniku wyjaśniłem sposoby, dzięki którym możesz naprawić ten problem na swoim końcu.

Metoda 1: Napraw “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku, łącząc się z VPN

Jak naprawić "Strona nie jest teraz dostępna" na Facebooku

Możesz naprawić stronę, która nie jest teraz dostępna na Facebooku, łącząc się z VPN. Połączenie z bezpieczną siecią VPN może rozwiązać problem nieotwierania się strony na Facebooku. Aby połączyć Facebooka z VPN, wykonaj następujące kroki.

 1. Wymuś wyjście z aplikacji Aplikacja Facebook przesuwając palcem w górę od dołu ekranu.
 2. Przejdź do sklepu App Store lub Play Store na swoim urządzeniu i pobierz i zainstaluj darmową sieć VPN (możesz użyć Secure VPN lub Super Unlimited Proxy VPN).
 3. Uruchom aplikację VPN na swoim urządzeniu i połączyć się z VPN poza swoim krajem (np.g., USA, Kanada, Wielka Brytania).
 4. Przejdź do sekcji Aplikacja Facebook spróbuj go użyć i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 2: Napraw “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku, pobierając starszą wersję Facebooka

Starsza wersja Facebooka prawdopodobnie nie będzie miała problemu z niedostępnością strony na Facebooku. Aby pobrać starszą wersję Facebooka, należy wykonać następujące kroki.

 1. Odinstaluj aplikacja Facebook z urządzenia.
 2. Przejdź do link tutaj.
 3. Stuknij w Starsze wersje opcja i zainstaluj starszą wersję (APK) aplikacji Facebook.
 4. Uruchom Facebook i sprawdź, czy błąd „Strona nie jest teraz dostępna” został naprawiony.

Metoda 3: Napraw “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku poprzez aktualizację aplikacji Facebook

Jak naprawić "Strona nie jest teraz dostępna" na Facebooku

Jeśli korzystasz z przestarzałej wersji aplikacji Facebook, możesz napotkać pewne problemy techniczne, a wśród nich możesz napotkać stronę niedostępną na Facebooku. Błędy w przestarzałej wersji aplikacji Facebook są dość powszechne i mogą powodować pewne problemy w aplikacji. Aby zaktualizować aplikację Facebook do najnowszej wersji, wykonaj następujące kroki.

 1. Przejdź do strony App Store (dla iOS) lub Sklep Google Play (dla systemu Android) na urządzeniu.
 2. W pasku wyszukiwania nad ekranem wyszukaj pozycję Facebook aplikacja.
 3. Kliknij przycisk aktualizacja który znajduje się obok aplikacji, i gotowe.
 4. Po aktualizacji przejdź do Aplikacja Facebook i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Metoda 4: Napraw “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku, wylogowując się, a następnie logując ponownie

Jak naprawić błąd "Strona nie jest teraz dostępna" na Facebooku

Ponieważ problem może być tymczasowy, możesz łatwo wylogować się z konta, a następnie zalogować się ponownie, aby rozwiązać problem. Po pomyślnym wylogowaniu się z konta zaloguj się ponownie, podając swoje dane uwierzytelniające i sprawdź, czy problem ze stroną niedostępną na Facebooku został rozwiązany.

Metoda 5: Napraw “Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku, sprawdzając status serwera

Jak naprawić "Strona nie jest teraz dostępna" na Facebooku

Czasami po wypróbowaniu wszystkich metod nadal może wystąpić usterka polegająca na niedostępności strony na Facebooku. Przyczyną może być awaria serwera Facebooka. Aby sprawdzić, czy serwer Facebooka nie działa, należy przejść do witryny Downdetector. Witryna Downdetector to popularna witryna internetowa, która informuje o awariach popularnych witryn w czasie rzeczywistym. Jeśli serwer nie działa, będziesz musiał poczekać, aż serwer zostanie ponownie uruchomiony, aby cieszyć się platformą.

Dlaczego strona nie jest teraz dostępna na Facebooku??

Jak naprawić błąd "Strona nie jest teraz dostępna" na Facebooku

Teraz, gdy już wiesz, jak naprawić problem niedostępności strony na Facebooku, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, dlaczego strona niedostępna na Facebooku nie jest odtwarzana w pierwszej kolejności. Na poniższej liście wymieniłem powody typowych przyczyn usterki.

 1. Awaria Facebooka: Jeśli serwer nie działa, żadna z wyżej wymienionych poprawek nie zadziała. Aby sprawdzić, czy serwer Facebooka nie działa, należy przejść do witryny Downdetector.
 2. Tymczasowa usterka w aplikacji Facebook.
 3. Nieaktualna aplikacja Facebooka.
 4. Niestabilne połączenie internetowe.
 5. Nadmierna ilość nieoczyszczonej pamięci podręcznej.

Podsumowanie

Facebook ma miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie, a tymczasowe błędy na platformie nie są niczym nowym. Ostatnio użytkownicy skarżyli się, że strona nie jest dostępna w błędzie Facebooka. Aby dowiedzieć się więcej o błędzie „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku i jak naprawić „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Jak naprawić „Strona nie jest teraz dostępna” na Facebooku?

1. Łącząc się z VPN.
2. Pobierając starszą wersję aplikacji Facebook.
3. Aktualizując aplikację na Facebooku.

2. Dlaczego strona nie jest teraz dostępna na Facebooku??

1. Przerwa w dostępie do Facebooka.
2. Tymczasowy błąd w aplikacji Facebook.
3. Nieaktualna aplikacja Facebooka.
4. Niestabilne połączenie internetowe.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka