czy mogę usunąć kartę kredytową z apple id?

Odpowiedź

1. Tak, możesz usunąć swoją kartę kredytową z identyfikatora Apple ID. Aby to zrobić, otwórz aplikację Ustawienia na iPhonie lub iPadzie, stuknij w iTunes i App Store,
  2. a następnie stuknij Apple ID w górnej części ekranu. Stuknij opcję Wyświetl Apple ID i wprowadź hasło, jeśli zostaniesz o to poproszony. Przewiń w dół do sekcji Informacje o płatności i stuknij Usuń kartę.

czy mogę usunąć kartę kredytową z Apple ID

Jak usunąć metodę płatności z telefonu iphone | Usuń kartę kredytową/debetową z Apple ID

Jak usunąć powiązanie między kartą kredytową a identyfikatorem Apple ID??

Aby odłączyć kartę kredytową od swojego identyfikatora Apple ID, otwórz aplikację Ustawienia na iPhonie lub iPadzie. Stuknij w Wallet & Apple Pay, a następnie stuknij w swoją kartę kredytową. Stuknij w Usuń kartę, a następnie potwierdź, ponownie stukając w Usuń.

Dlaczego mój identyfikator Apple ID nie pozwala mi usunąć karty kredytowej??

Może być kilka powodów, dla których Twój Apple ID nie pozwala Ci usunąć karty kredytowej. Jednym z powodów może być to, że Twoja karta kredytowa jest nadal używana do aktywnego zakupu lub subskrypcji. Innym powodem może być to, że Twoja karta kredytowa została powiązana z Twoim Apple ID w celu korzystania z iCloud, iTunes lub App Store. Jeśli nie możesz usunąć karty kredytowej z Apple ID, skontaktuj się z działem wsparcia Apple ID, aby uzyskać pomoc.

Jak usunąć kartę kredytową z Apple ID bez żadnych?

Jeśli chcesz usunąć swoją kartę kredytową z identyfikatora Apple ID, możesz to zrobić w aplikacji Ustawienia. Po prostu przejdź do iCloud > Wallet & Apple Pay i stuknij w swoją kartę kredytową. Następnie stuknij w Usuń kartę i potwierdź swój wybór.

Jak trwale usunąć kartę z Apple Pay??

Aby trwale usunąć kartę z Apple Pay, otwórz aplikację Wallet i stuknij kartę, którą chcesz usunąć. Następnie stuknij Usuń kartę i potwierdź, stukając ponownie Usuń.

Dlaczego Apple odrzuca moją kartę Visa??

Apple odrzuca niektóre karty Visa z powodu sporu między firmami. Visa chce, aby Apple uiszczało opłatę za każdą transakcję dokonaną kartą Visa, ale Apple nie chce ponosić tej opłaty. W związku z tym Visa odmawia zatwierdzania wszelkich nowych aplikacji firmy Apple, które korzystają z jej systemu płatności.

Jak zmienić informacje o płatności na brak?

Aby zmienić metodę płatności na „brak”, przejdź do ustawień konta i wybierz opcję „metody płatności”. W sekcji „Metody płatności” pojawi się opcja wybrania opcji „brak”.

Dlaczego nie mogę zmienić metody płatności na brak?

Istnieje kilka możliwych powodów, dla których nie można zmienić metody płatności na „brak”.” Jedną z możliwości jest to, że Twój bank lub operator karty kredytowej nie oferuje opcji płatności „brak”. Inna możliwość jest taka, że już skonfigurowałeś metodę płatności dla swojego konta i nie możesz jej zmienić. Jeśli masz problemy ze zmianą metody płatności, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Quory.

Co się stanie, jeśli usunę swoją kartę apple?

Jeśli usuniesz swoją kartę Apple Card, zostanie ona anulowana, a Twoje konto zamknięte.

Co się stanie, jeśli usunę kartę Apple z portfela??

Jeśli usuniesz kartę Apple Card z aplikacji Wallet, zostanie ona anulowana i nie będzie można z niej korzystać.

Jak usunąć adres rozliczeniowy z telefonu Iphone??

Aby usunąć swój adres rozliczeniowy z iPhone’a, przejdź do Ustawienia > [Twoje imię] > iCloud > Książka adresowa. W rubryce „Kontakty” znajdziesz adres rozliczeniowy. Stuknij ją, a następnie stuknij „Usuń kontakt.

Dlaczego Apple odrzuca moją kartę Mastercard??

Apple może odrzucać Twoją kartę Mastercard z różnych powodów. Jedną z możliwości jest to, że Apple próbuje wycofać kartę Mastercard na rzecz swojego własnego systemu płatności Apple Pay. Inna możliwość to problem z kontem Mastercard lub z historią kredytową. Powinieneś skontaktować się z Mastercard, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach odmowy.

Czy Apple pobiera opłaty po wysyłce??

Apple nie pobiera opłat za wysyłkę.

Czy zamknięcie karty kredytowej szkodzi Twojemu kredytowi?

Zamknięcie karty kredytowej może zdecydowanie pogorszyć Twoją ocenę kredytową, ponieważ obniża dostępną linię kredytową i zwiększa wskaźnik wykorzystania karty. Jeśli jednak masz kilka innych kart i dobrą historię płatniczą, skutki będą prawdopodobnie minimalne.

Czy powinienem zamknąć swoją kartę Apple??

Na to pytanie nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ decyzja o zamknięciu konta Apple Card zależy od wielu czynników, które są charakterystyczne dla każdej osoby. Niektóre czynniki, które warto wziąć pod uwagę, to: częstotliwość korzystania z karty Apple Card, wartość nagród i korzyści oferowanych przez kartę oraz wysokość zadłużenia.

Jak zmienić adres rozliczeniowy w Apple ID??

Aby zmienić adres rozliczeniowy w koncie Apple ID, musisz przejść do witryny Apple ID i zalogować się. Po zalogowaniu się kliknij w „Zarządzaj swoim Apple ID”, a następnie wybierz „Ustawienia”.” W sekcji „Płatności i wysyłka” kliknij w „Zmień adres.” Następnie będziesz mógł wprowadzić nowy adres rozliczeniowy.