Czy można usunąć zawieszone konto eBay??

Odpowiedz na stronie

Po zawieszeniu konta nie można go zamknąć ani uregulować przez sześć miesięcy. Przechowują je przez sześć miesięcy, aby upewnić się, że wszelkie kredyty na kontach zostały spłacone.

Moje konto eBay zostało zawieszone! Oto, co zrobiłem, aby je odzyskać

KONTO EBAY ZAWIESZONE? Odzyskaj konto łatwo i SZYBKO!

Czy zawieszenie konta w serwisie eBay jest trwałe??

Nie możesz sprzedawać, składać ofert, komunikować się z oferentami ani wystawiać opinii, gdy Twoje konto jest zawieszone. Zawieszenie konta jest możliwe tylko w przypadku poważnych wykroczeń, takich jak sprzedaż podrobionych towarów. Zawieszone konta nie mogą sprzedawać w serwisie eBay.

Czy po zawieszeniu konta można utworzyć nowe konto eBay??

Gdy użytkownik jest zawieszony w serwisie eBay, witryna nie pozwala na założenie nowego konta. Dzieje się tak dlatego, że w serwisie eBay, gdy konto zostanie trwale zablokowane, nie można go ponownie aktywować. Jeśli więc założysz konto eBay z tym adresem i wystawisz swój pierwszy produkt, Twoje konto zostanie natychmiast zablokowane.

Jak długo konto eBay pozostaje zawieszone??

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli Twoje konto PayPal zostało ograniczone, jest napisanie do giganta płatności internetowych i poproszenie o zwrot pieniędzy. eBay może zawiesić konta na 7, 10 lub 30 dni, a nawet na stałe! Całkowite zawieszenie konta jest zwykle wynikiem poważnego naruszenia standardów i przepisów obowiązujących w serwisie eBay. Może się to zdarzyć, jeśli regularnie osiągasz słabe wyniki. Po wielu ostrzeżeniach eBay często podejmuje takie działania.

Jak trwale przywrócić zawieszone konto eBay??

Jeśli Twoje konto zostało ograniczone lub zawieszone z powodu niezapłaconych opłat dla sprzedawców lub zwrotu pieniędzy, możesz dokonać jednorazowej płatności, aby rozwiązać ten problem. Twoje konto zostanie przywrócone po otrzymaniu płatności.

Dlaczego eBay na stałe zawiesił moje konto?

W witrynie eBay można znaleźć wyjaśnienie, dlaczego konto zostało wyłączone, i często są to następujące powody Metody płatności były nieaktualne (karta kredytowa straciła ważność) Nieuiszczenie opłat w terminie. Naruszenie zasad dotyczących praw własności intelektualnej.