Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie: 6 prostych kroków w 2023 roku!

Bitmoji to zabawna funkcja w aplikacji, ale jeśli nie chcesz jej zachować, możesz usunąć ją ze swojego profilu. Po raz pierwszy odkąd Snapchat wprowadził Bitmoji w 2018 roku, pozwala teraz użytkownikom na usunięcie ich Bitmojis. Oto Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie.

Snapchat jest najbardziej znany z dodawania nowych funkcji co drugi dzień. Podczas gdy niektóre aktualizacje są kochane przez ludzi, są inne, które nie idą tak dobrze. Niedawna aktualizacja Snapchata 3D Bitmoji należy do tej drugiej części. Użytkownicy narzekają na nową aktualizację Bitmoji, nazywając ją „brzydką” i „przerażającą”.To jeden z powodów, dla których większość użytkowników szuka sposobu na usunięcie Bitmoji na Snapchacie.

Podczas gdy Snapchat wprowadził Bitmojis nawet na Snapcode, nie poszło to dobrze z użytkownikami. Oto jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie. Możesz wykonać następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć 3D Bitmoji.

Czy można pozbyć się 3D Bitmoji na Snapchacie??

@Snapchat @snapchatsupport Nie podoba mi się ta sprawa z bitmoji 3D, którą się zajmujecie. Jak się tego pozbyć?

— Harlz (@QuinnyFNBR) 1 grudnia 2022

Ostatnio wielu użytkowników Snapchata zabrało się na Twittera, aby narzekać na bitmoji 3D. Większość użytkowników nie jest zadowolona z tego, jak wyglądają ich bitmoje 3D. Doprowadziło to do zwiększonego wyszukiwania ‘ jak pozbyć się 3D Bitmoji na Snapchacie.’

Cóż, możesz usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie. Nie oczekuj jednak, że zmieni się w 2D. Możesz usunąć 3D Bitmoji tylko na Snapchacie, odłączając swoje Bitmoji od Snapchata. Spowoduje to usunięcie bitmoji z platformy.

Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić Bitmoji, a nie 3D, możesz odłączyć Bitmoji od swojego profilu Snapchat. Nie można całkowicie usunąć funkcji Bitmoji, ale można ją dezaktywować w swoim profilu. Możesz użyć tego przewodnika dla iPhone’a i Androida. Oto jak usunąć Bitmoji ze Snapchata.

1. Otwórz Snapchat na telefonie.

2. Stuknij w ikonę Snapchat Bitmoji.

3. Przejdź do Ustawienia.

Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie

4. Stuknij w przycisk Bitmoji opcja.

5. Stuknij w Odłącz moje Bitmoji. Możesz to zobaczyć u dołu ekranu.

6. Teraz dotknij Odłącz.

Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie

Twoje Bitmoji jest teraz odłączone od Twojego profilu Snapchat. Spowoduje to również wyłączenie wszystkich historii Bitmoji na Snapchacie. Jest to jedyny sposób na usunięcie Bitmoji na Snapchacie. Jeśli nie podoba ci się twój Bitmoji, możesz go również edytować. Jeśli jednak absolutnie go nienawidzisz, możesz postępować zgodnie z powyższym przewodnikiem, aby usunąć 3D bitmoji na Snapchacie.

Uwaga: Jeśli utworzyłeś Bitmoji ze swojego Snapchata, Twój profil Bitmoji zostanie usunięty po odłączeniu Bitmoji od Snapchata.

Jak zmienić swoje 3D Bitmoji?

W powyższej sekcji powiedziałem ci, że nie możesz całkowicie wyłączyć 3D bitmoji ze swojego Snapchata. Możesz go zmienić lub odłączyć od swojego profilu. Jeśli absolutnie nienawidzisz swojego bitmoji, możesz wykonać kroki podane w powyższej sekcji, aby odłączyć go od swojego profilu.

Jeśli jednak uważasz, że twoje bitmoji 3D jest znośne i można je ulepszyć za pomocą niewielkiej zmiany, zostań ze mną. W tej sekcji powiem ci, jak zmienić 3D Bitmoji, aby nie trzeba było go wyłączać.

Aby zmienić Snapchat 3D Bitmoji, wykonaj podane kroki:

  1. Otwórz Snapchat i kliknij przycisk profil/bitmoji w lewym rogu.
  2. Teraz kliknij na swój Bitmoji Snapchata wyświetlane w tle.
  3. Stuknij w Edytuj awatar.

Uwaga: Jeśli nie chcesz zmieniać całego awatara, możesz również zmienić tylko strój lub tło i pozę.

Jeśli zdecydujesz się zmienić cały awatar, kliknij Edytuj awatar, a otrzymasz opcję zmiany całego 3D Bitmoji. Teraz możesz wybrać typ twarzy, typ ciała, włosy, oczy i wiele więcej. Masz szansę dostosować wszystko!

Jak zmienić bitmoji 3D z powrotem na 2D?

usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie

Jeśli masz zaktualizowane konto Snapchat, nie możesz mieć bitmoji 2D w aplikacji. Tylko osoby, które nie mają zaktualizowanych kont Snapchat, mają dostęp do bitmoji 2D. Tak więc po zaktualizowaniu aplikacji nie ma możliwości zmiany Bitmoji z powrotem na 2D.

Możesz jednak pobierz starszą wersję Snapchata. Po pobraniu starszej wersji Snapchata na swoim urządzeniu będziesz mieć bitmoji 2D.

Jedyne, co możesz zrobić, to albo odłączyć swoje Bitmoji od Snapchata, albo zmienić swoje Bitmoji, aby wyglądało trochę lepiej. Obie te metody zostały szczegółowo omówione powyżej.

Oglądanie Jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jak usunąć 3D Bitmoji na Snapchacie Snapchat. Możesz wyłączyć go ze swojego profilu, ale zachować awatar Bitmoji w aplikacji. Jeśli jednak utworzyłeś Bitmoji za pomocą Snapchata, Twój awatar Bitmoji również zostanie usunięty. Wrócimy ze wszystkimi najnowszymi aktualizacjami. Kontynuuj odwiedzanie witryny!

Często zadawane pytania

Jak pozbyć się selfie z bitmoji 3D??

Niestety, nie można pozbyć się selfie 3D bitmoji. Jednak, aby się go pozbyć, musisz odłączyć swoje konto Bitmoji od profilu Snapchat.

Dlaczego moje bitmoji 3d jest na Snapchacie??

Ze względu na ostatnią aktualizację Snapchata masz bitmoji 3D na Snapchacie.

Jak zmienić bitmoji 3D na Snapchacie na 2D?

Jeśli masz zaktualizowane konto Snapchat, nie możesz mieć bitmoji 2D w aplikacji. Możesz jednak pobrać starszą wersję Snapchata i będziesz mieć bitmoji 2D.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka