Dlaczego nie mogę usunąć utworów z iPhone’a w iTunes??

Odpowiedz na stronie

1. Rozwiązanie: Aby ręcznie zarządzać muzyką
  2. Kliknij kartę Podsumowanie, przewiń do samego dołu, a w obszarze Opcje pojawi się opcja Ręczne zarządzanie muzyką i wideo.
  3. Wybierz tę opcję, a powinieneś mieć możliwość usuwania utworów i innych rzeczy z zakładki „Na tym iPhonie”.

JAK USUNĄĆ MUZYKĘ Z ITUNES, IPHONE’A, IPADA, IPODA

Jak usunąć utwory lub całą muzykę z iPhone’a, iPada, iPoda?

Dlaczego nie mogę usunąć muzyki z iPhone’a w iTunes??

Aby ręcznie sterować muzyką, przejdź do zakładki Podsumowanie, przewiń w dół aż do samego dołu, a w obszarze Opcje będzie znajdować się opcja Ręcznie zarządzaj muzyką. Wybierz go, a powinno być możliwe automatyczne usunięcie utworów i innych multimediów z karty „Na tym telefonie iPhone”.

Jak usunąć muzykę z urządzenia w iTunes??

Kliknij przycisk Usuń na swoim koncie Apple Music lub naciśnij i przytrzymaj element, który chcesz usunąć, na telefonie iPhone, iPadzie lub telefonie z systemem Android. Z wyświetlonego menu wybierz opcję Usuń lub Usuń pobieranie. Aby usunąć element ze wszystkich urządzeń podłączonych do Apple Music, przejdź do iTunes i usuń go tam. Opcja „Usuń z biblioteki” spowoduje usunięcie utworu ze wszystkich urządzeń połączonych z Apple Music.

Czy można usunąć utwory bezpośrednio z iPhone’a??

Przesuń palcem w lewo lub w prawo na ekranie, a następnie stuknij przycisk Usuń. Wybierz jedną z następujących opcji: Stuknij w Ogólne, a następnie w Przechowywanie iPhone’a lub Przechowywanie iPada. Następnie wybierz opcję Muzyka. Możesz też przeciągnąć palcem w lewo na Wszystkie utwory, aby usunąć wszystkie pliki muzyczne naraz. Potwierdź, stukając Usuń.

Jak usunąć muzykę z iPhone’a, ale nie z innych urządzeń??

Aby usunąć utwór lub wykonawcę, przejdź do Ustawienia Ogólne iPhone Pamięć masowa Muzyka, a następnie edytuj wykonawców lub utwory, których nie chcesz. Jeśli ponownie zsynchronizujesz swój telefon, te elementy zostaną przywrócone.

Jak usunąć filmy z iPhone’a, które nie chcą się skasować??

Synchronizuj urządzenie z wyłączoną opcją synchronizacji zdjęć i filmów. Spowoduje to usunięcie wszystkich zdjęć i filmów z urządzenia. Następnie wróć i włącz ponownie synchronizację, wybierz zdjęcia/filmy, które chcesz zachować, i zsynchronizuj ponownie.

Dlaczego nie mogę usunąć niczego z iPhone’a??

Zazwyczaj nie można usunąć zdjęć z iPhone’a, ponieważ są one powiązane z innym urządzeniem. Jeśli podłączysz iPhone’a do komputera za pomocą iTunes lub Findera, będziesz mógł usunąć z niego zdjęcia.