Czy hashtagi działają w wątkach?? Odkryj prawdę już teraz!

Używasz Instagram Threads już od jakiegoś czasu i już wiesz, jak to zrobić. Porozmawiajmy o hashtagach i zagadce znanej jako Threads. Wyobraź sobie: jesteś gotowy, aby dodać trochę magii hashtagów do swojego posta w Threads, ale czekaj.. czy hashtagi działają na Threads?? �� Zapnij pasy, bo zagłębiamy się w tę hashtagową mgiełkę i odkrywamy prawdę!

Tak więc, opanowałeś już podstawy Threads. Wiesz, jak profesjonalnie przeprowadzić proces rejestracji, zmienić nazwę i połączyć swoje wątki z Instagramem?. Czujesz się jak miłośnik Threads! Ale oto zwrot akcji: jeśli chodzi o hashtagi, sprawy mogą przybrać nieoczekiwany obrót.

A teraz chwila prawdy. Z podekscytowaniem wpisujesz ten zaufany symbol hashtagu (#) w swoim poście w Threads, oczekując lawiny wyników, które zaleją Twój ekran. Ale poczekaj chwilę… czy hashtagi działają w wątkach?? Dowiedzmy się tego!

Czy hashtagi działają w wątkach??

Czy hashtagi działają w wątkach?

Hashtagi to świetny sposób na znajdowanie i łączenie się z innymi ludźmi w mediach społecznościowych, odkąd Chris Messina użył ich w 2007 roku. Pozwalają one grupować posty w oparciu o wspólny temat lub zainteresowania. Ale czy hashtagi działają na Threads??

Odpowiedź brzmi: … nie, nie mają. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Tak, prawda jest taka, że w wątkach hashtagi nie mają takiego samego wpływu jak na innych platformach. W przeciwieństwie do trendów opartych na hashtagach, które dominują na platformach takich jak Twitter i Instagram, Threads działa na swój własny, unikalny sposób. Tak więc, gdy umieścisz hashtag w swoim poście Threads, możesz zauważyć coś dziwnego – tak naprawdę nic się nie dzieje. Zgadza się; magiczne moce hashtagów nie ożywają na Threads tak jak gdzie indziej.

Tak więc, jeśli chcesz używać hashtagów w Threads, nie masz szczęścia. Ale nie martw się, nie jesteś jedyny. Wiele osób zastanawia się czy hashtagi działają na Threads, a odpowiedź jest taka sama dla wszystkich: jeszcze nie.

Ale zaufaj mi, Instagram w końcu doda hashtagi do Threads. Hashtagi są wszędzie na platformach Meta, takich jak Facebook i Instagram. To tylko kwestia czasu, zanim Threads otrzyma tę funkcję. Ale kto wie, co gotuje się w głowie Zuckerberga?? Może mieć kilka zaskakujących sztuczek w rękawie!

Jak ludzie reagują na hashtagi w wątkach??

Jeśli jesteś ciekawy, co inni użytkownicy sądzą o hashtagach w Threads, możesz sprawdzić niektóre z ich tweetów. Oto kilka przykładów tego, co ludzie mówią o hashtagach na Threads:

Użytkownik wyraża rozczarowanie, że hashtagi nie działają w aplikacji Threads. Uważają, że hashtagi to przydatny sposób na znajdowanie i łączenie się z innymi osobami w mediach społecznościowych i nie są pewni, dlaczego Instagram nie dodał jeszcze obsługi hashtagów do Threads. Napisali na Twitterze, “Więc używanie hashtagów w wątkach jest bezcelowe ��”

Więc używanie hashtagów w wątkach jest bezcelowe ��

— ������������������ ♡ (@x_bratt904) 9 lipca 2023 r

Mark Zuckerberg, Mark Lee potrzebuje hashtagów na Threads, proszę?”, Ten tweet jest apelem do Marka Zuckerberga, dyrektora generalnego Meta, o dodanie obsługi hashtagów do Threads.

Mark Zuckerberg, Mark Lee potrzebuje hashtagów na Threads, proszę? https://t.co/jCJpfVzczc

— ������ (@sunandsubak) 9 lipca 2023 r

Oto humorystyczne podejście do pytania, czy hashtagi działają na Threads, Oto kilka rzeczy, których dowiedziałem się dzisiaj o Threads: Czy hashtagi działają na Threads?? Nope.”

Oto kilka rzeczy, których dowiedziałem się dzisiaj o Threads:
Czy hashtagi działają na Threads?? �� ����
#threadapp #threadsvstwitter

— Ciemnoskóry �� (@melaninnnnnnn) 6 lipca 2023

Użytkownik wydaje się być obojętny i nie jest pod wrażeniem Threads. Powiedzieli, Nie można robić hashtagów na Threads. O co chodzi ����‍♀️”.

Nie można używać hashtagów w aplikacji Threads.

What's the point ����‍♀️ zdjęcie.twitter.com/rvIEcqGLHP

— Susan McLellan (@Speedqueenie) 7 lipca 2023 r

Okazuje się więc, że hashtagi nie działają na Wątki. Wiele osób jest tym zdenerwowanych i trzyma kciuki, że Instagram zbierze się do kupy i zapewni Threads leczenie hashtagami w przyszłości.

Podsumowując

I to kończy naszą eksplorację pytania “Czy hashtagi działają w wątkach??” Teraz odkryłeś prawdę stojącą za brakiem hashtagów w Threads i zagłębiłeś się w reakcje Twitterverse. Podczas gdy wielu użytkowników uważa to za frustrujące, są inni, którzy mają nadzieję na potencjalne aktualizacje w przyszłości.

Aby uzyskać więcej przewodników, odpowiedzi, wskazówek, sztuczek i hacków związanych z Threads, pamiętaj, aby pozostać w kontakcie z witryną. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci regularne aktualizacje i cenne spostrzeżenia, aby poprawić Twoje wrażenia z korzystania z Threads.

1. Czy hashtagi działają w wątkach??

Nie, hashtagi nie działają w aplikacji Threads. Przynajmniej jeszcze nie.

2. Dlaczego hashtagi nie działają na Threads??

Threads jest również wciąż stosunkowo nową platformą, a Instagram może czekać, aby zobaczyć, jak ludzie używają Threads przed dodaniem nowych funkcji, takich jak obsługa hashtagów.

3. Czy mogę wyszukiwać hashtagi na Threads??

Nie, nie można wyszukiwać hashtagów w wątkach. Wątki nie mają obecnie funkcji wyszukiwania hashtagów.