Threads Rate Limit: Threads idzie drogą Twittera, ogłasza limit stawek na platformie!

Po tym, jak Twitter zdecydował się wprowadzić limity stawek dla różnych typów kont na platformie, wielu użytkowników było dość rozczarowanych i przeniosło się na inne alternatywy Twittera. Wraz z tym pojawił się Threads, platforma tekstowa uruchomiona przez Instagram. Ale teraz Threads wprowadza zmiany i wdraża limity stawek również na platformie. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o limicie stawek na Threads, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o tym, że Ograniczenie liczby wątków i czego można się spodziewać na Threads w najbliższej przyszłości.

Limit stawek na Twitterze pozwala użytkownikowi wyświetlić określoną liczbę tweetów w ciągu dnia. Zależy to od rodzaju posiadanego konta, takiego jak zweryfikowane, nowe i inne. A ponieważ Threads wprowadza te same zmiany, użytkownicy są tego bardzo ciekawi.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się o limicie stawek w Threads i czy jest on taki sam jak limit stawek na Twitterze.

Czym jest limit stawek w Threads??

Threads Rate Limit

Po tym, jak Musk wdrożył tymczasowy limit szybkości w celu zwalczania skrobania danych i manipulacji systemem na Twitterze, użytkownicy napotkali wiele błędów. Twitter odnotował odpływ użytkowników, którzy dołączyli do aplikacji Threads.

Teraz Instagram ogłosił, że egzekwuje również limity szybkości w Threads z powodu ataków spamowych, Głównym celem limitów jest zwalczanie botów.

Post w wątku Adama Mosseri, dyrektora generalnego Instagrama, powiedział: „Ataki spamowe nasiliły się, więc będziemy musieli zaostrzyć takie rzeczy, jak limity szybkości, co będzie oznaczać bardziej niezamierzone ograniczanie aktywnych osób (fałszywe alarmy)” dodał dalej, „Jeśli dasz się złapać na te zabezpieczenia, daj nam znać.”

Kiedy Musk zdecydował się wdrożyć limit stawek na Twitterze, Twitter jako platforma spotkał się z ogromnym sprzeciwem. Wśród trwającego chaosu, Threads został uruchomiony i wkrótce zobaczył, że jego baza użytkowników osiąga duże liczby każdego dnia.

Po ogłoszeniu limitu stawek na Threads, dyrektor generalny Meta Mark Zuckerberg w swoim poście na Threads ogłosił, że „bardzo optymistycznie nastawiony do tego, jak społeczność Threads zbliża się do siebie.”

Post Threads udostępniony przez Zuckerberga 17 lipca, dalej stwierdził, „Wczesny wzrost był poza listą przebojów, ale co ważniejsze, dziesiątki milionów ludzi wracają codziennie. To znacznie wyprzedza nasze oczekiwania. Przez resztę roku skupimy się na poprawie podstaw i utrzymaniu użytkowników. Ustabilizowanie się zajmie trochę czasu, ale kiedy już to zrobimy, skupimy się na rozwijaniu społeczności. Korzystaliśmy z tego podręcznika wiele razy (FB, IG, Stories, Reels itp.) i jestem przekonany, że Threads również jest na dobrej drodze.

Powody ograniczenia stawek w wątkach

Limit stawek w wątkach

Kiedy Twitter ogłosił limity stawek na platformie, Musk stwierdził, że wdraża je z powodu „ekstremalnego poziomu skrobania danych” od setek organizacji i innych „manipulacji systemowych” na platformie.

Teraz okazuje się, że Twitter nie jest jedyną platformą, która boryka się z tym problemem, gigant mediów społecznościowych, taki jak Meta, również stoi w obliczu ataków spamowych na swoich platformach, co jest powodem, dla którego limity stawek są stosowane w aplikacji Threads.

Co się stanie, gdy zostanie wdrożony limit szybkości wątków??

Threads Rate Limit

Podobnie jak w przypadku limitu stawek na Twitterze, limit Threads napotka ograniczenia dotyczące możliwości korzystania z aplikacji i przeglądania postów. Wielu uważa jednak, że limity na Twitterze są dość trudne, a w swoim poście Mosseri zasugerował użytkownikom skontaktowanie się w przypadku, gdy zaczną doświadczać spamu lub problemów z botami w aplikacji Threads. A otwartość dyskusji po prostu sugeruje, że zespół Threads jest przygotowany do współpracy z legalnymi użytkownikami, aby nie wpływać negatywnie na ich doświadczenia.

W tym samym poście pojawiły się pewne odpowiedzi sugerujące, że użytkownicy mieli do czynienia z ap, a platforma znacznie się pogorszyła w ostatnich dniach. Jedna z takich odpowiedzi pochodziła od użytkownika, który powiedział, że połowa jego postów spotkała się z reakcją botów, takich jak boty związane z hazardem lub wiadomości „przynęty”. Inny użytkownik skarżył się, że większość czasu w Threads jest marnowana przez blokowanie botów popychających strony hazardowe i kryptowalutowe.

Elon Musk’ Odpowiedź na Limit stawek w aplikacji Threads

Lmaooo

Kopiuj ��

— Elon Musk (@elonmusk) 17 lipca 2023 r

Po tym, jak Threads ogłosiło limity stawek na platformie, Elon Musk zareagował na tę wiadomość w swój własny, dziwaczny sposób. Odpowiadając na zrzut ekranu wiadomości, Musk odpowiedział na wiadomości na Twitterze jako „Lmaooo Copy [cat].”

Należy zauważyć, że Musk był otwarcie krytykowany za swoją politykę, ale teraz, gdy inne platformy mediów społecznościowych wdrażają tę samą politykę, Musk wydaje się z niej korzystać.

Podsumowanie

Instagram jest znana z najnowszych aktualizacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji. Co drugi dzień pojawia się nowa aktualizacja z Instagrama. Niedawno platforma uruchomiła aplikację do mikroblogowania o nazwie Threads. Aby dowiedzieć się więcej, Threads Rate Limit, Przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Co to jest limit liczby wątków?

Instagram ogłosił, że egzekwuje również limity szybkości w wątkach z powodu ataków spamowych, Głównym celem limitów jest zwalczanie botów.

2. Ile postów można zobaczyć za pomocą Threads Rate Limit??

Na chwilę obecną Instagram nie ogłosił szczegółów dotyczących tego, jak będzie działał limit liczby wątków i czy będzie działał w taki sam sposób, jak na Twitterze.

3. Co się stanie, gdy limit liczby wątków zostanie wdrożony??

Najprawdopodobniej limit Threads napotka ograniczenia w możliwości korzystania z aplikacji i przeglądania postów.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka