Jak naprawić komunikat „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” na Instagramie?

Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie. Aby zapobiec tymczasowemu lub trwałemu zablokowaniu konta, upewnij się, że żaden inny użytkownik lub narzędzie nie ma dostępu do Twojego konta i że przestrzegasz naszych Warunków użytkowania.Jeśli Twoja aplikacja Instagram wyświetla ten komunikat i nie masz pojęcia, co zrobić, ten artykuł jest dla Ciebie. Powiem ci, jakie są możliwe przyczyny napotkania tego komunikatu i jak go naprawić.

Instagram jest jedną z najczęściej używanych platform mediów społecznościowych, a także ma moc wpływania na ludzi i ich wybory. Platforma ta dała również początek dużej liczbie influencerów w ciągu ostatnich kilku lat. Ci influencerzy używają wielu aplikacji innych firm do śledzenia aktywności na swoim koncie. I wielu, którzy aspirują do bycia takimi jak oni, korzysta również z aplikacji innych firm, aby zdobyć więcej obserwujących i polubień, co ostatecznie powoduje takie błędy.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak naprawić błąd „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” na Instagramie. Po co więc czekać? Zacznijmy!

Przyczyny błędu “ „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” na Instagramie

Najczęstszym powodem otrzymywania wiadomości o treści „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” na Instagramie jest korzystania z aplikacji lub strony internetowej innej firmy, która wymaga zalogowania się przy użyciu danych logowania do Instagrama. Jeśli korzystasz z jakiejkolwiek aplikacji, która wymaga zalogowania się przy użyciu danych logowania do Instagrama, takich jak aplikacje do śledzenia obserwujących na Instagramie itp., najprawdopodobniej napotkasz ten błąd.

Dzieje się tak, ponieważ korzystanie z nieautoryzowanych aplikacji innych firm jest sprzeczne z wytycznymi społeczności Instagrama, a Twoje konto może zostać tymczasowo lub trwale rozwiązane po tym ostrzeżeniu, jeśli nie usuniesz tych aplikacji.

Ale jeśli nie korzystasz z żadnej aplikacji innej firmy, która wymaga zalogowania się przy użyciu poświadczeń Instagrama, w takim przypadku błąd ten musi być spowodowany jakaś usterka lub błąd który powoduje problem. Innym możliwym powodem jest Serwer Instagram nie działa.

Jak naprawić

Mając na uwadze przyczyny błędu „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” na Instagramie, wymyśliłem poprawki wymienione poniżej. Wypróbuj te poprawki i rozwiąż błąd automatycznego zachowania wykryty na Twoim koncie.

Rozwiązanie 1: Napraw „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie”, usuwając aplikacje innych firm

Korzystanie z aplikacji innych firm jest jedną z najczęstszych przyczyn tej aplikacji, a jeśli masz do czynienia z tym problemem, powinieneś usunąć dowolną aplikację innej firmy, której używasz.

Aby usunąć dostęp do Instagrama z aplikacji innych firm, należy wykonać poniższe kroki:

• Krok 1: Otwórz ikonę Instagram aplikacja.
  • Krok 2: Stuknij w ikonę Ikona ja w prawym dolnym rogu paska menu.
  • Krok 3: Dotknij opcji trzech ułożonych linii lub ikony menu w prawym górnym rogu.
  • Krok 4: Wybierz Ustawienia i ikona prywatności.
  • Krok 5: Przewiń w dół do Aplikacja i media.
  • Krok 6: W sekcji Twoja aplikacja i media wybierz Uprawnienia do witryny.
  • Krok 7: Wybierz Aplikacje i strona internetowa.
  • Krok 8: Usuń wszystko aktywne aplikacje i strony internetowe.
Napraw

I to wszystko. W ten sposób można usunąć dostęp do Instagrama z aplikacji innych firm.

Rozwiązanie 2: Napraw komunikat „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie”, sprawdzając stan serwera

Napraw błąd

Jeśli nie korzystasz z żadnej aplikacji innej firmy, która wymaga zalogowania się przy użyciu poświadczeń Instagrama, ale nadal napotykasz błąd automatycznego zachowania wykrytego na Twoim koncie, powinieneś sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa. Jest to normalne zjawisko i może powodować pewne błędy.

Aby to sprawdzić, możesz użyć narzędzi online, takich jak DownDetector. Po sprawdzeniu stanu serwera Instagram, jeśli okaże się, że serwer nie działa, musisz poczekać, aż problem zostanie naprawiony z zaplecza. Ale jeśli wszystko jest w porządku i nadal napotykasz problem, powinieneś wypróbować następną poprawkę.

Rozwiązanie 3: Napraw błąd „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie”, zabezpieczając swoje konto

Napraw

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby uniknąć napotkania tego błędu w przyszłości na Instagramie, nawet jeśli usunąłeś aplikacje i witrynę innych firm, jest zabezpieczenie konta. Aby upewnić się, że Twoje konto jest bezpieczne, zmień hasło na silne, włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe i upewnij się, że nikt poza Tobą nie ma dostępu do Twojego konta.

Rozwiązanie 4: Napraw „Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie”, zgłaszając problem

Jeśli nawet po wypróbowaniu wszystkich powyższych poprawek komunikat o błędzie pojawia się w aplikacji Instagram, zgłoszenie problemu do pomocy technicznej Instagram jest ostatnią rzeczą, jaką możesz zrobić.

Aby zgłosić problem, należy wykonać poniższe kroki:

• Krok 1: Otwórz ikonę Instagram aplikacja.
  • Krok 2: Stuknij w ikonę Ja w prawym dolnym rogu paska menu.
  • Krok 3: Stuknij w ikonę trzy ułożone linie lub ikona menu w prawym górnym rogu.
  • Krok 4: Wybierz Ustawienia i ikona prywatności.
  • Krok 5: Przewiń w dół do Więcej informacji i wsparcie.
  • Krok 6: W sekcji Więcej informacji i wsparcie wybierz Pomoc.
  • Krok 7: Wybierz Zgłoś problem.
  • Krok 8: Napisz o problemie stoisz przed i wyślij na Instagram.
Napraw

I to jest to. W ten sposób możesz zgłosić problem na Instagramie.