Jak sfałszować lokalizację w Zenly | Oszukać ich za pomocą hacków lokalizacyjnych

Zenly to aplikacja do mapowania lokalizacji na żywo dla osób dodanych do listy znajomych w Zenly. Może wyświetlać dokładną lokalizację użytkownika. Czasami nie chcesz udostępniać swojej witryny – powodów może być wiele. Wiemy, dlaczego szukałeś ‘ Jak sfałszować lokalizację na Zenly’ zamiast je wyłączać. Zenly nie będzie działać poprawnie po wyłączeniu dostępu do lokalizacji dla Zenly w ustawieniach. Zastanawiasz się, co zrobić, jeśli chcesz korzystać z Zenly, ale nie chcesz udostępniać swojej lokalizacji?? Oto odpowiedź.

W lutym 2022 r. Zenly trafiło na pierwsze strony gazet w związku z przejęciem konta. W Zenly wystąpiły pewne błędy. Gdy ktoś wyśle Ci zaproszenie do grona znajomych, Zenly natychmiast uzyska dostęp do Twojego numeru telefonu, niezależnie od tego, czy zaakceptujesz zaproszenie, czy nie. Można łatwo dotrzeć do listy znajomych kogoś na Zenly, co będzie nieodpowiednie, jeśli nie chce się zostać odkrytym. Snap rozwiązał problem po tym, jak użytkownicy masowo zgłaszali groźne możliwości.

Ten artykuł jest o tym, jak sfałszować swoją lokalizację w Zenly. Możesz wybrać wbudowaną metodę w Zenly, aby symulować swoją lokalizację lub polegać na aplikacjach innych firm. Zobaczmy szczegółowo możliwości.

Jak sfałszować lokalizację na Zenly | Tryb ducha

Zenly stworzył wbudowaną metodę fałszowania lokalizacji w Zenly. Możesz zamrozić swoją lokalizację w ostatniej lokalizacji na żywo za pomocą trybu Ghost. Możesz także rozmyć swoją lokalizację, co oznacza, że aplikacja pokazuje szerszy obraz Twojej lokalizacji zamiast dokładnego miejsca. Miej stabilne połączenie sieciowe i przyjrzyjmy się, jak sfałszować lokalizację w Zenly za pomocą trybu ducha.

1. Przejdź do ‘Profil.’

2. Stuknij w ‘Tryb ducha‘ nad nazwą użytkownika.

Kroki do sfałszowania lokalizacji w zenly; Jak sfałszować lokalizację w zenly

3. ‘ Wybierz osoby’ przed którymi chcesz się ukryć.

Kroki do sfałszowania lokalizacji w zenly; Jak sfałszować lokalizację w zenly

4. Wybierz ‘Blurred/Frozen’ z wyskakującego okna.

Kroki do sfałszowania lokalizacji w zenly; Jak sfałszować lokalizację w zenly

5. Stuknij w Wybierz wszystko’ aby ukryć swoją lokalizację przed wszystkimi znajomymi.

Jak sfałszować lokalizację na Zenly | Użyj aplikacji innej firmy

Gdy aplikacja ogranicza jakiekolwiek doświadczenia użytkownika, aplikacje innych firm mogą ją uratować. W większości przypadków znaczące aplikacje decydują o tym, co umieścić w swojej aktualizacji w oparciu o aplikacje innych firm na rynku. Ponieważ aplikacje innych firm oferują usługi, których nie zapewniły platformy mediów społecznościowych. Przedstawmy aplikację innej firmy, która może nam pomóc w sfałszowaniu lokalizacji w Zenly (aplikacje innych firm mogą przeszkadzać – DROGIE)

iMoveGo to jedna z najlepszych aplikacji do fałszowania lokalizacji na Zenly. Jest to spoofer GPS bez potrzeby jailbreak’a. Ta aplikacja działa poprzez zmianę danych GPS dostępnych w telefonie. Jest to aplikacja działająca dobrze na iOS do fałszowania lokalizacji.

Aplikacje do fałszowania lokalizacji; Jak sfałszować lokalizację na zenly
  • Łatwy interfejs użytkownika.
  • Świetna oferta z bezpłatnym okresem próbnym.
  • Działa na każdej platformie mediów społecznościowych.
  • Zarówno iOS, jak i Android są kompatybilne.
  • Możesz teleportować lokalizację do dowolnego miejsca na świecie.
  • Znacznie szybki z dobrym dostępem do sieci.

Prześladowanie innych może być zabawne, ale czasami nie lubimy, gdy ludzie nas prześladują. Zainstalowaliśmy Zenly, ponieważ jest fajny, ale jeśli zacznie denerwować Ciebie lub Twoich znajomych. Nie możesz nigdzie pójść bez poinformowania ludzi o Zenly. Jeśli wyłączysz dostęp do lokalizacji, nie będziesz mógł z niej korzystać Zenly. Właśnie wtedy przydaje się fałszywa lokalizacja. Nadal możesz uzyskać dostęp do lokalizacji innych osób po sfałszowaniu swojej lokalizacji. Pomaga również odkrywać nowych przyjaciół w innych lokalizacjach.

Z wdziękiem poprowadziliśmy Cię, jak sfałszować lokalizację w Zenly. Podziel się ze znajomymi, jeśli uznałeś to za pomocne. Co jeszcze chcesz, abyśmy udostępnili na temat Zenly?? Daj nam znać w komentarzach!

1. Czy Zenly może działać bez połączenia z siecią??

Niestety nie. Zenly wymaga aktywnego połączenia sieciowego, aby uzyskać dostęp do swojej lokalizacji i udostępnić ją znajomym.

2. Czym jest niebieskie kółko w Zenly??

Jest to czas spędzony przez znajomego w bieżącym miejscu.

3. Czym jest pop w Zenly?

Pop na Zenly pokazuje liczbę osób, które zaprosiłeś i zostały Twoimi znajomymi na Zenly.

4. Jak włączyć Zenly?

Uderzenie to fantastyczna funkcja w Zenly. Otwórz Zenly na swoim telefonie i połącz go z telefonem znajomego. Zostaliście teraz przyjaciółmi na Zenly!

5. Czy Zenly szybko rozładowuje baterię??

Ponieważ dostęp do lokalizacji jest włączony przez cały czas, można rozważyć możliwość rozładowania baterii. Eksperci zapewniają jednak, że Zenly zużywa mniej baterii niż większość innych aplikacji do śledzenia lokalizacji.