Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie: Proste sztuczki & Hacki!

Instagram jest obecnie najbardziej poszukiwaną aplikacją, ale czasami bycie aktywnym członkiem na Instagramie może być przytłaczającym doświadczeniem. Tak więc użytkownicy mogą albo zrobić sobie przerwę, dezaktywując swoje konta, albo trwale usunąć swoje konta. Ostatnio użytkownicy mieli pytania dotyczące procesu odzyskiwania usuniętych kont Instagram. Jeśli jesteś kimś, kto ma te same obawy, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci Jak odzyskać usunięte konto Instagram.  

Przed usunięciem konta na Instagramie musisz upewnić się, że chcesz trwale usunąć swoje cyfrowe ślady z Instagrama. Podczas gdy trwałe usunięcie konta jest dużym krokiem, dezaktywacja konta jest tymczasowa. Czasami w ferworze chwili mogłeś usunąć swoje konto, ale odzyskanie usuniętego konta jest dość skomplikowanym procesem, a użytkownicy chcą wiedzieć, czy mogę usunąć mój Instagram, czy mogę go odzyskać?.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte konto na Instagramie w ciągu 30 dni i odzyskać usunięte konto na Instagramie.

Czy można odzyskać usunięte konto na Instagramie??

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie

Jeśli usunąłeś swoje konto na Instagramie lub zrobił to ktoś z Twoim hasłem i zastanawiasz się, czy możesz odzyskać swoje konto, Cóż, tak, możesz odzyskać usunięte konta Instagram przed upływem 30 dni od usunięcia. Jeśli konto na Instagramie zostało usunięte na dłużej niż 30 dni, wszystkie informacje zostaną trwale usunięte. 

Tymczasowe usunięcie konta, zwane również dezaktywacją konta, można odzyskać w dowolnym momencie, po prostu logując się ponownie na swoje konto przy użyciu poświadczeń. Należy również zauważyć, że można odzyskać konto na Instagramie, które zostało zablokowane przez platformę.

Jak odzyskać usunięte konto Instagram przed 30 dniami?

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie

Teraz, gdy zrozumiałeś, że możesz odzyskać usunięte konto przed upływem 30 dni, nadszedł czas, aby dowiedzieć się o całym procesie. W poniższym przewodniku wyjaśniłem sposoby odzyskania konta przed upływem 30 dni.

 1. Uruchom aplikację Instagram aplikacja na urządzeniu.
 2. Wprowadź swoje poświadczenia, wpisując nazwę użytkownika i hasło do zalogować się na swoje konto.
 3. Aby uzyskać usunięte konto Instagram z powrotem i zapobiec jego usunięciu, dotknij przycisku „Zachowaj konto” i gotowe. 
 4. Należy zauważyć, że kroki są ważne tylko dla użytkowników, którzy nie przekroczyli limitu 30 dni 30 dni ramy czasowe.

Jak odzyskać usunięte konto Instagram po 30 dniach?

Jak odzyskać usunięte konto na Instagramie

Teraz, jeśli przekroczyłeś limit 30 dni, nie możesz odzyskać swojego konta na Instagramie, ale hack, który możesz wypróbować, polega na skontaktowaniu się z zespołem pomocy technicznej Instagrama. Wielu użytkowników Instagrama twierdzi, że skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej pomogło, a są też inni, dla których to nie zadziałało.

W poniższym przewodniku podałem kroki, aby skontaktować się z zespołem pomocy Instagram, który pomoże Ci odzyskać konto po 30 dniach.

 1. Przejdź do linku tutaj. 
 2. Stuknij w pytanie na stronie, „ Czy to konto służy do reprezentowania firmy, produktu lub usługi??” Należy udzielić odpowiedzi Tak i Nie.
 3. Wybierz NIE jeśli Twoje konto było osobiste. Lub wybierz TAK.
 4. Teraz pojawi się formularz. Wprowadź swoje imię i nazwisko (imię i nazwisko używane na Instagramie), wprowadź dokładnie swoją nazwę użytkownika na Instagramie, wprowadź zarejestrowany adres e-mail (użyty do utworzenia konta na Instagramie), wprowadź swój kraj.
 5. Prześlij swoje dane dokument biznesowy aby zweryfikować swoje dane (w przypadku korzystania z Instagrama w celach biznesowych).
 6. Stuknij w Wysłać i prześlij swój formularz.
 7. Zespół Instagram skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni robocze i może pomóc w odzyskaniu konta.

Czy istnieje inny sposób na odzyskanie trwale usuniętego konta na Instagramie??

Niestety nie ma innego sposobu na odzyskanie trwale usuniętego konta niż skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej Instagram. Jeśli zespół nie pomógł, to nic innego nie może. Wszystko, co możesz zrobić, to utworzyć nowe konto i rozpocząć swoją podróż od nowa na platformie.

Wiele aplikacji i narzędzi innych firm na rynku twierdzi, że pomaga odzyskać trwale usunięte konto, ale żadna taka aplikacja nie działa, a te narzędzia są fałszywe i nie należy im ufać, ponieważ mogą ukraść dane lub mogą być oszustwem.

Jak odzyskać tymczasowo usunięte konto na Instagramie?

Możesz szybko odzyskać tymczasowo usunięte lub dezaktywowane konto. Na poniższej liście wyjaśniłem sposoby, dzięki którym można odzyskać tymczasowo usunięte konto. 

 1. Uruchom stronę Instagram aplikacja na urządzeniu. 
 2. Na ekranie pojawi się komunikat login wprowadź nazwę użytkownika i hasło do konta, które chcesz ponownie aktywować, a następnie dotknij przycisku Logowanie.
 3. Przejdziesz do swojego konta strona kanału, a Twoje konto zostanie przywrócone do normalnego stanu.

Jak odzyskać konto wyłączone przez Instagram?

Instagram wyłącza Twoje konto, jeśli ciągle łamiesz zasady i wytyczne społeczności na platformie. Aby odzyskać wyłączone konto na Instagramie, musisz wykonać podane kroki.

 1. Uruchom aplikację Instagram aplikacja na urządzeniu.
 2. Na ekranie pojawi się komunikat o wyłączeniu konta; dotknij przycisku Dowiedz się więcej.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami podpowiedzi na ekranie aby odzyskać konto.
 4. Będziesz musiał złożyć odwołanie i może być konieczne przeproszenie w przypadku złamania zasad.

Możesz także spróbować skontaktować się z zespołem Instagram na ich oficjalnej stronie tutaj i wyjaśnij swój problem; zespół zajmie się sprawą i skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. 

Podsumowując

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień pojawia się nowa funkcja uruchomiona przez Instagram. Instagram umożliwia dezaktywację i usunięcie konta, gdy chcesz. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć o Instagramie odzyskać usunięte konto i jak odzyskać usunięte konto Instagram, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Jak długo trwa weryfikacja wyłączonego konta na Instagramie??

Instagram zazwyczaj potrzebuje do 24 godzin na sprawdzenie wyłączonego konta.

2. Jak skontaktować się bezpośrednio z Instagramem??

Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Instagrama telefonicznie pod numerem 1-650-543-4800 lub za pośrednictwem Centrum pomocy online Instagrama.

3. Co się dzieje, gdy Instagram zawiesza konto użytkownika??

 Tymczasowe zawieszenie na Instagramie ograniczy kontom możliwość udostępniania treści w aplikacji.

4. Jak znaleźć moje stare usunięte konto na Instagramie??

Usuniętego konta na Instagramie nie można odzyskać.

5. Jak długo działa usunięte konto na Instagramie??

Po 30 dniach od złożenia wniosku o usunięcie konta, konto i wszystkie informacje zostaną trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka