Jak naprawić „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie?

Instagramerzy napotykają obecnie dziwny błąd, a na ich ekranie miga komunikat o treści „Nie możesz zostawiać polubień przez 3 dni”. Czy również napotykasz podobny błąd w aplikacji Instagram?? Jeśli odpowiedź brzmi tak, ten artykuł jest dla Ciebie. Powiem ci jak naprawić „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie w dzisiejszym artykule. Więc przyjdź!

Użytkownicy Instagrama napotykają obecnie wiele błędów, a większość z nich wynika z naruszenia Wytycznych dla społeczności Instagrama. Kilka dni temu Instagrammerzy zmagali się z komunikatami o błędach “Wykryliśmy zautomatyzowane zachowanie na Twoim koncie” i „Twoje konto zostało naruszone” na Instagramie, a teraz ten nowy błąd.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak naprawić „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie. Po co więc czekać?? Zaczynajmy!

Powód „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie

Powód

Powodem napotkania tego komunikatu o błędzie, jak podaje Instagram, jest to, że aktywność na koncie może nie być zgodna z Wytycznymi dla społeczności Instagram. A ponieważ komunikat o błędzie uniemożliwia polubienie postów na Instagramie przez następne 3 dni, oznacza to, że mogłeś polubić zbyt wiele postów w ciągu dnia, że Instagram podejrzewa Cię o zachowanie spamerskie. A ponieważ każdy rodzaj spamu, taki jak śledzenie lub cofanie obserwowania zbyt wielu kont w ciągu dnia, jest sprzeczny z wytycznymi społeczności Instagram, Instagram ograniczył Twoje konto, aby ograniczyć Twoją aktywność przez 3 dni.

Jak naprawić „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie?

Teraz, gdy znasz już powód, dla którego napotykasz ten komunikat o błędzie za każdym razem, gdy próbujesz polubić post na Instagramie, nadszedł czas, aby naprawić ten błąd. Wypróbuj więc podane poniżej poprawki i rozwiąż problem, z którym masz do czynienia na Instagramie.

1. Napraw „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie, czekając przez 3 dni

Jeśli uważasz, że polubiłeś zbyt wiele postów na Instagramie w ciągu jednego dnia, co spowodowało ten problem, powinieneś poczekać trzy dni i spróbować polubić posty na Instagramie. W przeciwnym razie Instagram ponownie wykryje to jako zachowanie spamerskie i nigdy nie wiadomo, czy ograniczy Twoje konto na jeszcze więcej dni.

2. Napraw „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie za pomocą Instagram Web

Jeśli uważasz, że ledwo polubiłeś od 10 do 20 postów dziennie, może to być usterka, więc powinieneś rozważyć korzystanie z Instagram Web na razie.

3. Napraw „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie, korzystając z sieci Instagram przy użyciu innego konta

Jak naprawić

Jeśli nie chcesz korzystać z Instagrama na komputerze i chcesz korzystać z niego tylko na telefonie komórkowym, możesz spróbować uzyskać dostęp do Instagrama za pomocą innego konta Konto na Instagramie, jeśli je masz i lubisz posty. Jeśli nie jest to usterka, ale problem wynika z zachowania spamowego wykrytego na jednym z kont, nie jest konieczne, aby było tak samo na drugim koncie.

4. Napraw „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagramie, zgłaszając problem

Jeśli nawet po 3 dniach nie możesz polubić postów na Instagramie lub jeśli masz pewność, że nie zrobiłeś niczego, co narusza Wytyczne dla społeczności Instagram, możesz zgłosić sprawę do Instagrama.

Aby zgłosić problem, należy wykonać poniższe kroki:

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram aplikacja.
Krok 2: Stuknij w Ikona Ja w prawym dolnym rogu paska menu.
Krok 3: Stuknij w ikonę trzech ułożonych w stos linii lub ikony menu w prawym górnym rogu.
Krok 4: Wybierz Ustawienia i ikona prywatności.
Krok 5: Przewiń w dół do Więcej informacji i wsparcie.
Krok 6: W sekcji Więcej informacji i wsparcie wybierz Pomoc.
Krok 7: Wybierać Zgłoś problem.
Krok 8: Napisz o problemie która znajduje się i wyślij na Instagram.

Napraw komunikat

I to jest to. W ten sposób można zgłosić problem na Instagramie.

Zakończenie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak naprawić „Nie możesz zostawić polubień przez 3 dni” na Instagram błąd. Więc śmiało, wypróbuj te poprawki i rozwiąż problem w mgnieniu oka. I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z Instagramem i jego funkcjami, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Uważaj na siebie! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią Do zobaczenia! Do widzenia!

1. Dlaczego Instagram twierdzi, że udostępniłem swoje hasło, ale tego nie zrobiłem??

Dzieje się tak, ponieważ korzystałeś z usługi innej firmy, aby zdobyć więcej obserwujących lub polubień i udostępniłeś swoje hasło. Dlatego Instagram twierdzi, że udostępniłeś swoje hasło.

2. Dlaczego konto na Instagramie jest zagrożone bez powodu?

Jeśli Twoje konto na Instagramie zostanie przejęte bez powodu, możesz po prostu zmienić hasło i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe.