Jak wyświetlić Facebook Memories: Szczegółowy przewodnik na 2023 rok

Ten artykuł pomoże ci dowiedzieć się, jak zobaczyć Wspomnienia z Facebooka za pomocą 2 prostych jak bułka z masłem metod. Wspomnienia z Facebooka informują o obrazach, postach, a nawet historiach, które udostępniłeś w ciągu ostatnich lat w określonym dniu i dniu.

Facebook Memories to moja ulubiona zakładka na platformie. Będąc towarzyszem nostalgicznego klubu, lubię pamiętniki, stare kalendarze i książki slamowe. Funkcja Facebook Memories, jak być może już narysowałeś ten wynik, jest moim najlepszym wirtualnym narzędziem do ponownego odwiedzenia poprzednich postów, zdjęć, filmów i wielu innych. W przeciwieństwie do dzienników lub pamiętników, Facebook Memories pozwala dowiedzieć się o swojej przeszłości w samym dniu i pozwala zanurzyć się w morzach nostalgii dokładnie tego dnia, nie przegapiając go.

Bez zbędnych ceregieli zobaczmy, jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka na preferowanej platformie Facebooka i smartfonie.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka?

Jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka

Wspomnienia z Facebooka, z niewielkimi zmianami, mają tę samą ścieżkę na obu urządzeniach iOS i Android aplikacje. W przypadku wersji internetowej jest to jednak zupełnie inna metoda. Dowiedzmy się, jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka w różnych trybach.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka w aplikacji Facebook?

Aplikacja Facebook ma podobny interfejs na iOS, smartfonach z Androidem i telefonach z systemem Windows. Istnieje jednak niewielka zmiana w niektórych menu’ lokalizacjach. Zacznijmy uczyć się, jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka w aplikacjach.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka z powiadomień aplikacji?

Jest to najprostsza metoda. Facebook regularnie wysyła powiadomienia, jeśli użytkownik ma jakieś wspomnienia z określonego dnia lub daty. Oto jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka na stronie powiadomień:

Krok 1: Uruchom ikonę Aplikacja Facebook na smartfonie.

Krok 2: Przejdź do sekcji Powiadomienia zakładka. Jest to ikona dzwonka. Stuknij w nie.

Krok 3: Przejdź do powiadomienia, które brzmi: “Masz wspomnienia, na które możesz dziś spojrzeć wstecz.” Dotknij go.

jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka

Krok 4: Ciesz się swoimi wspomnieniami.

Jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka na stronie wspomnień aplikacji?

Czasami Facebook zawodzi lub zapomina o wysyłaniu powiadomień. Ale nie martw się, nadal możesz zobaczyć wspomnienia, jeśli uważasz, że musi być jedno na dany dzień. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka na dedykowanej stronie.

Krok 1: Uruchom ikonę Aplikacja Facebook na smartfonie.

Krok 2: Przejdź do Ikona menu. Ikona menu znajdująca się w prawym górnym rogu kanału aktualności lub w prawym dolnym rogu, w zależności od wersji aplikacji i urządzenia.

Krok 3: Na karcie Strona menu, przejdź do Wspomnienia zakładka.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka

Krok 4: Tutaj jesteś na stronie wspomnień, ciesz się swoimi wspomnieniami z tego dnia.

Uwaga: Strona wspomnień będzie zawierała wspomnienia z tego dnia tylko wtedy, gdy udostępniłeś je dokładnie tego dnia w poprzednich latach. Nie zobaczysz tam nic, jeśli się nie podzieliłeś.

Jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka na stronie internetowej?

Facebook Memories ma również dwie ścieżki na komputerze. Pierwszym z nich są powiadomienia, a drugim strona Wspomnienia. Przejdźmy do tego, jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka w powiadomieniach internetowych?

Krok 1: Wpisz Kliknij ikonę oficjalny adres internetowy Facebooka w przeglądarce internetowej.

Krok 2: Kliknij Ikona dzwonka w prawym górnym rogu.

Krok 3: Przewiń w dół do powiadomienia, które brzmi: “Masz wspomnienia do obejrzenia dzisiaj.” Kliknij.

Krok 4: Doceniaj swoje wspomnienia z danego dnia.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka na stronie Wspomnienia z sieci??

Jeśli nie otrzymałeś powiadomienia lub usunąłeś je przez pomyłkę, oto jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka ze strony wspomnień internetowych.

Krok 1: Wpisz oficjalny adres internetowy Facebooka w przeglądarce internetowej i naciśnij enter.

Krok 2: Po lewej stronie okna znajdź pozycję Wspomnienia w panelu zakładek w kanale aktualności Facebooka. Mogą być widoczne pod Twoim imieniem i nazwiskiem lub musisz nacisnąć ikonę dzwonka Zobacz więcej opcja sprawdzenia.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka

Krok 3: Tutaj znajdujesz się na dedykowanej stronie Wspomnień z Facebooka. Ciesz się nimi, jeśli je masz.

Jak wyświetlić Wspomnienia z Facebooka

Jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka z dowolnej daty?

Chociaż dedykowana strona Wspomnienia i powiadomienia informują o aktywności w aplikacji z ostatnich lat, ma ona pewne ograniczenia. Nie możesz zobaczyć więcej wspomnień z ostatniego dnia, jeśli przegapiłeś je na stronie Wspomnienia. Nie pozwala odkrywać wspomnień dla określonej daty w przyszłości lub przeszłości.

Jednak jesteś tutaj, a ja pozwolę ci poznać tę tajną metodę Jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka dla dowolnej daty lub dnia. Niezależnie od tego, czy jest to sieć, czy aplikacja, iOS lub Android, Windows lub Mac, metoda jest jedna.

Krok 1: Udaj się do swojego Strona profilu na Facebooku – aka Oś czasu na Facebooku.

Krok 2: Przejdź w pobliże miejsca, w którym zaktualizowałeś status, post lub film.

Krok 3: Kliknij przycisk Filtry opcja. Znajduje się w pobliżu “Co masz na myśli??” sekcja.

Jak wyświetlić wspomnienia z Facebooka

Krok 4: Teraz wybierz opcję Rok, Następnie możesz wybrać i Miesiąc, następnie a Dzień. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie posty z tego roku, opuść stronę Miesiąc i Dzień puste i tak dalej.

Krok 5: Ciesz się wszystkimi postami z wybranego dnia i tymi opublikowanymi wcześniej. Na przykład, jeśli wybrałeś 29 maja 2019 r., zobaczysz wszystkie posty od dnia dołączenia do Facebooka do 29 maja 2019 r.

Podsumowanie

To wszystko o tym, jak zobaczyć wspomnienia z Facebooka. Mam nadzieję, że podobał Ci się artykuł i kroki. Starałem się być prosty zarówno w procedurze, jak i języku. Daj mi znać, jeśli masz jakieś wątpliwości, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami w polu komentarza poniżej. Naprawdę doceniam wasze komentarze, dzięki nim jestem zmotywowany.

Aby uzyskać więcej samouczków na Facebooku i innych popularnych rzeczy, surfuj po witrynie. Odwiedzaj stronę regularnie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka