Jak naprawić błąd „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze

Użytkownicy Twittera znów mają problemy ze swoimi aplikacjami. Użytkownicy skarżą się, że za każdym razem, gdy próbują wyświetlić tweety wysłane do nich przez znajomych, widzą tylko „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” komunikat o błędzie. Jeśli Ty również otrzymujesz ten komunikat o błędzie na Twitterze, ten artykuł jest dla Ciebie. Powiem ci, jak to naprawić Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować na Twitterze. Więc chodź!

Twitter to aplikacja, której większość użytkowników używa do śledzenia wpływowych osobistości na świecie. Ale w dzisiejszych czasach Twitter jest w wiadomościach bardziej o kwestiach związanych ze zmianą jego polityki niż o sile, jaką ta platforma posiada do kształtowania ogólnej opinii publicznej. Coś poszło nie tak to jeden z wielu błędów, z jakimi spotykają się użytkownicy platformy. Jest jeszcze jeden błąd Przekroczono limit szybkości na Twitterze, co znów jest bardzo frustrujące.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, jak naprawić „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować” na Twitterze. Po co więc czekać?? Zacznijmy.

Przyczyny „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze

Czy ktoś jeszcze ma problemy z Twitterem? Ciągle dostaję komunikat: Coś poszło nie tak. Try reloading……….Czy to tylko ja????

— Paxmere..��️��‍☠️ ����〓〓 ������������������ (@Paxmere) 1 lipca 2023 r

Jeśli napotykasz komunikat o błędzie o treści „Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie załadować” na Twitterze, wiedz, że może to być spowodowane wieloma przyczynami, a podanie jednego powodu nie jest łatwe w takim przypadku. Jednym z najczęstszych powodów napotkania takiego komunikatu o błędzie jest słaba łączność z Internetem. Jeśli nie jest to problem z łącznością, musi to być spowodowane awarią serwera Twittera. Niektórzy ludzie otrzymują również komunikat o przekroczeniu limitu szybkości, który jest jednym z wielu powodów „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować” na Twitterze.

Inne możliwe przyczyny tego komunikatu o błędzie to:

  1. Nagromadzona pamięć podręczna.
  2. Błąd lub usterka.
  3. Używanie przestarzałej aplikacji.

Jak naprawić „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze?

"coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować"
Przez coś złego masz na myśli właściciela twittera?

— Tazerz (Blue Checkmark) (@TazerztheReaper) 1 lipca 2023

Po zapoznaniu się z możliwymi przyczynami komunikatu „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” błąd na Twitterze, nadszedł czas, aby spojrzeć na poprawki, które pomogą Ci rozwiązać ten problem. Wypróbuj więc poniższe poprawki i napraw problem z aplikacją Twitter w mgnieniu oka.

1. Poprawka „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze przez Sprawdzanie łączności z Internetem

Napraw

Słaba łączność z Internetem jest najczęstszą przyczyną napotkania takiego komunikatu o błędzie. Więc pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować naprawić, jest przełączenie się na stabilną sieć. Jeśli jesteś podłączony do Wi-Fi, spróbuj połączyć się z siecią komórkową i odwrotnie.

Możesz także użyć narzędzi online, takich jak Speedtest, aby sprawdzić, czy prędkość Internetu jest dobra. Jeśli okaże się, że prędkość Internetu jest niska, należy rozważyć połączenie ze stabilną siecią.

2. Napraw „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze By Sprawdzanie statusu serwera

Napraw

Jeśli nie słaba łączność z Internetem, inną możliwą przyczyną problemu z Twitterem jest awaria jego serwera.

Aby sprawdzić, czy serwer Twittera nie działa, możesz użyć narzędzi online, takich jak DownDetecto. Jeśli pokazuje, że serwer nie działa, musisz poczekać, aż problem zostanie naprawiony z zaplecza. Ale jeśli wszystko jest w porządku i nadal napotykasz problem, powinieneś wypróbować następną poprawkę.

3. Poprawka „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze By Czyszczenie nagromadzonej pamięci podręcznej

Nagromadzona pamięć podręczna jest jedną z możliwych przyczyn „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować” na Twitterze, więc powinieneś rozważyć wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji.

Aby wyczyścić pliki pamięci podręcznej na Twitterze, musisz wykonać kroki opisane poniżej:

Krok 1: Przejdź do Ustawienia.
Krok 2: Zlokalizuj Aplikacje opcja.
Krok 3: Stuknij w Aplikacje Zarządzanie.
Krok 4: Szukaj Twitter.
Krok 5: Stuknij w nią i przejdź do przechowywanie.
Krok 6: Wybierz Wyczyść dane.
Krok 7: Teraz stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

I na tym koniec! W ten sposób można wyczyścić pliki pamięci podręcznej na urządzeniu i naprawić „Coś poszło nie tak”. Spróbuj ponownie załadować” błąd na Twitterze.

4. Napraw „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze, aktualizując aplikację

Napraw

Korzystanie z przestarzałej aplikacji jest jedną z przyczyn problemów z Twitterem. Należy więc sprawdzić dostępność aktualizacji w App Store lub Play Store i zaktualizować aplikację Twitter do najnowszej wersji. Co więcej, aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji naprawi błąd lub usterkę, która może być przyczyną &#8220 „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować” na Twitterze.

5. Poprawka „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze Przez Ponowna instalacja aplikacji

Napraw

Jeśli nie znajdziesz żadnych dostępnych aktualizacji dla Twittera w App Store lub Play Store, rozważ ponowną instalację aplikacji. Czasami drobna usterka może również spowodować taki problem, a ponowna instalacja aplikacji naprawia go w większości przypadków. Odinstaluj więc obecną aplikację Twitter i zainstaluj ją ponownie w sklepie.

6. Napraw „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze Korzystając z internetowej wersji Twittera

Jeśli nawet po wypróbowaniu wszystkich powyższych poprawek problem z aplikacją Twitter nadal występuje, rozważ korzystanie z aplikacji internetowej Twitter na razie, dopóki problem nie zostanie rozwiązany z zaplecza.

7. Napraw „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze, łącząc się z VPN

Napraw

Kolejną rzeczą, której możesz spróbować, aby uniknąć „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze jest użycie VPN. Korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej również rozwiązuje takie problemy, ponieważ ukrywa Twoją lokalizację geograficzną i łączy Cię z serwerem w wybranym kraju. W większości przypadków VPN skutecznie omija takie błędy.

8. Napraw „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” na Twitterze, czekając od 24 do 48 godzin

Nawet po wypróbowaniu wszystkich powyższych poprawek, jeśli problem nadal występuje, należy poczekać 24-48 godzin, ponieważ najprawdopodobniej jest to spowodowane usterką techniczną, której nie można rozwiązać po stronie użytkownika. Więc powinieneś rozważyć poczekanie przez chwilę.

Reakcja ludzi na „Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować” Błąd na Twitterze

Spójrz na te tweety, aby dowiedzieć się o reakcji ludzi na „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować” na Twitterze.

Ludzie wysyłają mi tweety, podczas gdy na Twitterze widzę tylko „Coś poszło nie tak”. Spróbuj przeładować.” zdjęcie.Twitter.com/tjrhLrPX9o

— Omar (@TicTacTOmar) 1 lipca 2023 r

Coś poszło nie tak. Spróbuj przeładować.Twitter to bałagan Elona

— Ian Hartley ★ �� (@IanHartley_) 1 lipca 2023 r

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, jak naprawić “Coś poszło nie tak&#8220. Spróbuj przeładować” na Twitter. Więc śmiało, wypróbuj te poprawki i pozbądź się tego komunikatu o błędzie w mgnieniu oka. I tak, w przypadku dalszych pytań możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Zachowaj ostrożność! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią Do zobaczenia! Do widzenia!

Często zadawane pytania

1. Dlaczego mój Twitter ciągle mówi, że coś poszło nie tak??

Twitter twierdzi, że coś poszło nie tak z następujących powodów:
1. Słaba łączność z Internetem
2. Serwer nie działa
3. Korzystanie z przestarzałej aplikacji
4. Nagromadzona pamięć podręczna
5. Błąd przekroczenia limitu stawek.
6. Błąd lub usterka

2. Jak naprawić ładowanie Twittera?

Aby naprawić ładowanie Twittera, musisz
1. Uruchom ponownie urządzenie
2. Połącz ze stabilną siecią.
3. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji
4. Zaktualizuj aplikację.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka