Jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue?

Szukasz sposobu na zwiększenie bezpieczeństwa na Twitterze?? Uwierzytelnianie dwuskładnikowe to świetny sposób, ale nie można używać 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue. Po zakończeniu długich badań zebrałem sposoby na wyrwanie tej funkcji z paywalla Twittera. Zobaczmy więc Jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue.

Twitter ogłosił, że wprowadził poważną zmianę w swoich warunkach prywatności. Niedawno Twitter Support napisał na Twitterze, że tylko użytkownicy, którzy mają Twitter Blue, będą mieli dostęp do korzystania z 2FA na Twitterze. Uwierzytelnianie 2-czynnikowe na Twitterze to dodatkowa warstwa bezpieczeństwa służąca do weryfikacji tożsamości użytkownika. Wielu użytkowników jest zdenerwowanych, ponieważ było to bardzo przydatne narzędzie bezpieczeństwa z podwójnym uwierzytelnianiem, ale teraz zostało umieszczone za paywallem.

Jeśli również obawiasz się, że twoje 2FA na Twitterze nie będzie już działać, a bezpieczeństwo twojego konta zostanie poluzowane. Nie martw się! W tym artykule przedstawię sposoby na ominięcie paywalla Twitter Blue i korzystanie z 2FA również na Twitterze.

Jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue?

Korzystanie z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

Tweet z konta pomocy technicznej Twittera był dość oczywisty sam w sobie. Twitter wyraźnie ogłosił to nowe powiadomienie. Jest to próba zwiększenia przychodów firmy przez Muska. Jak mówi, wygasi 2FA dla osób niebędących subskrybentami. Przyniosłem jednak podstępne sposoby na uniknięcie płatności za to 2 Factor Authentication. Oto jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue.

Jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue w aplikacji?

Tutaj przyniosłem ci wyjście z samego Twittera. W poniższych krokach powiem ci, w jaki sposób możesz nadal korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue.

1. Zaloguj się i otwórz konto Twitter konto.

Używaj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

2. Ze strony głównej przejdź do Ustawienia i wsparcie a następnie Ustawienia i prywatność.

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

3. Tam wybierz Ustawienia a następnie dotknij Bezpieczeństwo i dostęp do konta.

4. Stuknij w Ustawienia i dalej wybierz Uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

5. Kliknij drugą opcję, Aplikacja uwierzytelniająca.

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

6. Na następnej stronie kliknij Rozpocznij na dole.

Korzystanie z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

7. Następnie wybierz opcję link na innym urządzeniu, a pojawi się skan.

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

8. Skanowanie kodu i przejdź dalej.

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

To wszystko. Zakończyłeś procedurę korzystania z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue.

Jak korzystać z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue przy użyciu aplikacji innych firm??

Dostępne są aplikacje innych firm, które mogą pomóc w rozłożeniu bezpiecznej warstwy zabezpieczeń na koncie Twitter poprzez włączenie i zablokowanie go pod podwójną kontrolą uwierzytelniania. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

1. Google Authenticator

Użyj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

Google Authenticator posiada ocenę 4.8 gwiazdek w Google i jest to najłatwiejszy sposób, aby przejść do 2FA na Twitterze, zarówno z laptopa, jak i telefonu komórkowego. Przede wszystkim musisz zainstalować aplikację na swoim urządzeniu. Po bezpiecznym zakończeniu procesu instalacji będziesz musiał zeskanować kod z aplikacji Twitter i będziesz gotowy do pracy.

2. Microsoft Authenticator

Korzystanie z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

To Microsoft Authenticator ma ocenę 4.8 ponownie. Ponownie cieszy się dużym zaufaniem ze względu na już zbudowaną markę i jest bardzo wygodny w użyciu. Po instalacji wymaga podania numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji. Spowoduje to przejście do kolejnych kroków wymaganych w aplikacji Twitter.

3. Twilio Authy Authenticator

Korzystanie z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

Twitter Authy Authenticator jest również aplikacją innej firmy, która uzyskała ocenę 4.5 gwiazdek. Po instalacji ta aplikacja będzie chciała, abyś ukończył całą początkową weryfikację logowania. Będzie to wymagało użycia numeru telefonu, identyfikatora e-mail i hasła. I wkrótce, z łatwością, zostaniesz zarejestrowany.

4. 2FA Authenticator (2FAS)

Używaj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

2FA Authenticator to aplikacja innej firmy, która ma ocenę 4.6 gwiazdek od Google. Jest znany i szeroko stosowany ze względu na jego szczelne i bezpieczne funkcje oraz wyjątkowo niskie ceny. Pomoże ci to w utrzymaniu bezpieczeństwa wszystkich aplikacji.

Jest to bardzo prywatna, prosta aplikacja do uwierzytelniania wieloskładnikowego.

5. Yubico Authenticator

Używaj 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue

Podobne do Authy, Yubico Authenticator to również aplikacja do globalnego uwierzytelniania, która ma ocenę 3.6 gwiazdek od Google. Ta firma ma siedzibę w Szwecji i jest znana ze swoich ścisłych kluczy bezpieczeństwa. Aplikacja jest dostępna dla systemów Mac, Windows, iOS, Android i Linux. Mówi się, że jest to jedna z najbezpieczniejszych aplikacji na świecie.

Wrapping Up

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci w najlepszy możliwy sposób w poszukiwaniu rozwiązania na temat korzystania z 2FA na Twitterze bez płacenia za Twitter Blue. Oprócz tego wspomniałem o filtrowanych aplikacjach innych firm. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową.

Często zadawane pytania

Czy można zweryfikować dwa konta na Twitterze za pomocą jednego numeru telefonu??

Tak, każdy numer telefonu może być powiązany z maksymalnie 10 kontami na Twitterze. Prośba o ustawienie hasła zostanie wysłana za pośrednictwem wiadomości e-mail. 

Dlaczego Twitter nie wysyła mi tekstu kodu weryfikacyjnego??  

Istnieje możliwość, że w przeszłości zablokowałeś SMS-y z numeru 40404. Polecam ją odblokować. Następnie ponownie poproś o kod weryfikacyjny. Wiele osób nie otrzymuje próśb o weryfikację za pośrednictwem wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego. 

Czy można włączyć 2FA bez użycia numeru telefonu??

Tak, możliwe jest włączenie 2FA bez użycia numeru telefonu za pomocą klucza bezpieczeństwa U2F; nie jest do tego wymagany telefon.

Jak zalogować się do Twittera bez kodu weryfikacyjnego??

Aby zalogować się na Twitterze bez kodu weryfikacyjnego, spróbuj zalogować się za pośrednictwem Twittera lub komputera. Spróbuj wylogować się z urządzenia, które wymagało 2FA, a wszystko będzie dobrze. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka