Czy Twitter zmienia swoją nazwę?? Poznaj wewnętrzne szczegóły

New Buzz:- Elon Musk zasugerował, że Twitter może zostać przemianowany na nową nazwę w przyszłości. Wcześniej Elon zaskoczył swoich użytkowników, gdy logo Twittera zmieniło się na Doge. Teraz jednak Elon planuje rebranding platformy. Platforma ‘x’ będzie miała różne wiadomości, filmy, teksty, a także usługi finansowe. Więc tutaj powiem ci, czy Czy Twitter zmienia nazwę?.

Wcześniej tweet Elona Muska stworzył wirusowość w całym Internecie. Ale teraz wirusowe wideo Elona Muska dotyczące zmiany nazwy Twittera jest w całym Internecie. Zgodnie z oświadczeniem, Elon Musk powiedział: „Twitter jest, jak sądzę, niewłaściwym brandingiem”. Wierzę w branding opisowy. Podczas gdy X może oznaczać wszystko.”

Dowiedzmy się więcej o zmianie nazwy Twittera i poznajmy szczegóły dotyczące tego, co Elon Musk powiedział o nowej zmianie.

Czy Twitter zmienia nazwę??

Czy Twitter zmienia swoją nazwę? Poznaj wewnętrzne szczegóły

Tak, dyrektor generalny Twittera planuje rebranding platformy Twitter. Elon powiedział: &#8217 Pracowali już nad ograniczeniem spamu i różnego rodzaju oszustw na YouTube Twitter. Teraz planują zwiększyć liczbę reklamodawców, aby mogli jak najlepiej wykorzystać platformę Twitter. Będzie to możliwe tylko poprzez rebranding platformy Twitter.

Tak więc nowa platforma X może być wszystkim z wieloma odmianami, które całkowicie przekształcą tę firmę mediów społecznościowych.

Czy Twitter planuje rozszerzyć branding platformy??

Tak, zgodnie z oświadczeniem, Elon Musk powiedział, że koncentrują się na poszerzeniu brandingu platformy. Obejmie ona wszystkich dostawców usług finansowych i będzie to nowa część wolności pełnej informacji. Tak więc swobodny przepływ pieniędzy będzie ważną częścią wolnego społeczeństwa.

Czym będzie platforma ‘X&#8217??

Zgodnie z oświadczeniem Elon Musk powiedział: &#8216 „Twitter to ogromna platforma, ponieważ pozwala ludziom wysyłać teksty, tweety, zdjęcia, filmy, interakcje na żywo, usługi finansowe, szyfrowaną komunikację i wszystko inne”. Mając te ogromne możliwości funkcji, Twitter jest jak niewłaściwy branding do tego. Tak więc ‘X’ będzie opisowym brandingiem dla platformy i będzie realizować wszystko.

Podsumowanie

Chodziło więc o to, czy Twitter zmienia swoją nazwę. Jedyne, co można zrobić, to poczekać na nową platformę ‘X&#8217 i pozwolić Twitterowi zrealizować swoje plany tak szybko, jak to możliwe. Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny. Odwiedzaj witrynę, aby zobaczyć wszystkie popularne rzeczy!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka