Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze?

Twitter jest jedną z najbardziej poszukiwanych platform. Pomimo tak wielu zmian w ostatnich miesiącach, Twitter był pionierem jako platforma mikroblogowa i według danych aktywność na Twitterze rosła niezależnie od zmian na platformie. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć, jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze?.

Zdjęcie profilowe NFT to sposób na pochwalenie się posiadanymi NFT na swoim profilu na Twitterze. Aby dodać NFT do swojego profilu na Twitterze, wymagane będzie tymczasowe połączenie z portfelem kryptowalutowym. Aby zmienić wyświetlany obraz na NFT na Twitterze, będziesz potrzebować, Zmieniając bieżące zdjęcie profilowe, Łącząc preferowany portfel i Wybierając NFT jako zdjęcie profilowe.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się, jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej!

Co to jest zdjęcie profilowe NFT?

Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze

Zdjęcie profilowe NFT to sposób na zaprezentowanie swojego NFT na ulubionej platformie mediów społecznościowych. Aby ustawić NFT jako wyświetlany obraz, wystarczy tymczasowe połączenie z portfelem kryptowalutowym.

Twój NFT na Twitterze będzie wyświetlany w sześciokącie, co oznacza, że identyfikuje Cię jako właściciela tego NFT. Należy zauważyć, że na Twitterze funkcja obsługuje tylko NFT sformatowane jako JPEG i PNG wybite na blockchainie Ethereum.

Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze?

Ustawienie NFT jako zdjęcia profilowego jest dość łatwym procesem i należy zauważyć, że funkcja ta jest obecnie dostępna tylko dla subskrybentów Twitter Blue na iOS (iPhone). Aby zmienić wyświetlane zdjęcie NFT na Twitterze, należy wykonać podane kroki.

1. Zmiana aktualnego zdjęcia profilowego

Zmień swoje zdjęcie profilowe na NFT, nawigując przez aplikację Twitter, należy zauważyć, że nie można tego zrobić w internetowej wersji aplikacji. Wykonaj podane kroki, aby zmienić bieżące zdjęcie profilowe.

 1. Uruchom aplikację Twitter na swoim urządzeniu.
 2. Stuknij w swój profil i wybierz zdjęcie profilowe.
 3. Kliknij przycisk przycisk edycji na powiększonym obrazie wyświetlacza.
 4. Twitter Blue daje możliwość Zrób zdjęcie, Wybierz istniejące zdjęcie, lub Wybierz NFT.
 5. Stuknij w Wybierz NFT.

2. Podłączanie preferowanego portfela

Następnym krokiem jest podłączenie preferowanego portfela, po wybraniu opcji Wybierz NFT z poprzedniego kroku, zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzenia, która powie Ci więcej o zdjęciach profilowych NFT na Twitterze. Przewiń stronę w dół i dotknij Podłącz mój portfel przycisk. Obsługiwane portfele obejmują:

 • Portfel Coinbase
 • MetaMask
 • Zaufany portfel
 • Argent
 • Tęcza
 • Ledger Live

Następny krok będzie zależał od wybranego typu portfela. Po połączeniu się z portfelem, Twitter wygeneruje wiadomość z prośbą o weryfikację na adres portfela. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie, że posiadasz klucze prywatne swojego portfela kryptowalutowego, podpisując transakcję.

3. Wybór NFT dla zdjęcia profilowego

Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze

Teraz ostatnim krokiem jest, po połączeniu się z portfelem kryptowalutowym, wybranie NFT, który chcesz wyświetlić. Kliknij Gotowe, a następnie dotknij opcji Zapisz, aby potwierdzić swój wybór i voila, gotowe! Twoje zdjęcie profilowe na Twitterze będzie teraz wyświetlane w specjalnym kształcie sześciokąta, który wskaże Cię jako właściciela tego NFT.

Zakończenie

Twitter jest znany z szybkich aktualizacji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Po niedawnym przejęciu Twittera przez Elona Muska, na platformie pojawiło się wiele nowych zmian. Zdjęcie profilowe NFT to sposób na pochwalenie się posiadanymi NFT na swoim profilu na Twitterze. Aby wiedzieć, Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze?, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi. Aby uzyskać więcej popularnych informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych, odwiedzaj naszą witrynę! W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

Jak dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze??

Aby zmienić wyświetlane zdjęcie na NFT na Twitterze, należy wykonać następujące czynności: Zmiana aktualnego zdjęcia profilowego, Podłączenie preferowanego portfela i Wybranie NFT jako zdjęcia profilowego.

Kto może dodać NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze??

Tylko użytkownicy z subskrypcją Twitter Blue na iOS (iPhone) mogą zmienić wyświetlany obraz na NFT na Twitterze.

Czy mogę zmienić NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze??

Nawet jeśli jesteś subskrybentem Twitter Blue, nie możesz zmienić NFT jako zdjęcia profilowego w sieci Twitter.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka