Bluesky Social App „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”: Możliwe przyczyny i poprawki!

Bluesky to nowy wpis na liście elitarnych aplikacji społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram, Snapchat itp. Aplikacja nie została jeszcze oficjalnie udostępniona szerszej publiczności. Ale już w fazie testów beta doprowadził ludzi do zniecierpliwienia. Niestety, dla wielu osób jest to Błąd „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”. Ale nie martw się! W dzisiejszym artykule przedstawię powody, a także poprawki, aby rozwiązać błąd aplikacji Bluesky Social „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”.

Więc bez dalszych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, dlaczego pojawia się błąd aplikacji Bluesky Social „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany” i jakie są możliwe poprawki. Po co więc czekać?? Zaczynamy!

Błąd Bluesky Social App „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”: Możliwe przyczyny

Dlaczego w aplikacji Bluesky Social pojawia się błąd

Aby utworzyć konto na Bluesky, należy uzyskać kod zaproszenia, bez którego nie można ukończyć procesu rejestracji. Ale dla wielu aplikacja pokazuje „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany” Jeśli napotykasz takie wyskakujące okienko w aplikacji Bluesky Social, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie używasz właściwego kodu zaproszenia.

Aplikacja Bluesku Social ma wkrótce zostać uruchomiona, a obecnie znajduje się w fazie testów beta (prywatnych) i ma status tylko zaproszenia. Oznacza to, że tylko osoba posiadająca kod zaproszeniowy będzie mogła utworzyć konto Aplikacja Bluesky Social aż do oficjalnej premiery.

Aby wziąć udział w testach beta, trzeba być użytkownikiem iOS, ponieważ aplikacja jest dostępna tylko w App Store. Ponadto, aby utworzyć konto, należy ubiegać się o kod zaproszenia. Jak wynika z raportu, do tej pory ponad 2000 osób pobrało tę aplikację ze sklepu z aplikacjami i złożyło wniosek o kod zaproszenia. Początkowo wiele osób otrzymało kod zaproszeniowy, ale wraz ze wzrostem liczby zgłoszeń Bluesky zaczął dodawać ludzi do listy oczekujących.

Po złożeniu wniosku o dołączenie do listy oczekujących, musisz poczekać, aż otrzymasz kod. Nie jest również konieczne, abyś na pewno otrzymał kod. Sam dołączyłem do listy oczekujących wczoraj, ale do tej pory nie otrzymałem kodu zaproszenia.

W takim przypadku, jeśli spróbujesz dodać losowy kod, pojawi się wyskakujące okienko z informacją o błędzie „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”. Ponadto, jeśli spróbujesz użyć kodu zaproszenia innej osoby, również napotkasz ten błąd, ponieważ kod jest unikalny dla każdego użytkownika. Kod zaproszenia wysłany do ciebie będzie działał dla twojego adresu e-mail wprowadzonego podczas ubiegania się o to samo.

Musisz więc poczekać, aż otrzymasz kod zaproszenia na swoją pocztę. W przeciwnym razie będziesz ciągle napotykać ten sam błąd.

Jak naprawić błąd „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany” na BlueSky?

Jak naprawić błąd

Po poznaniu przyczyny, dla której pojawia się błąd aplikacji Bluesky Social „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”, naprawienie problemu będzie łatwe. A oto poprawki rozwiązujące ten problem:

1. Dodaj kod zaproszenia wysłany do Ciebie na adres e-mail podany podczas składania wniosku.

2. Sprawdź, czy poprawnie wprowadzasz kod.

3. Jeśli nie otrzymałeś kodu zaproszenia, poczekaj, aż go otrzymasz. I nie próbuj dodawać losowych kodów.

4. Jeśli próbujesz dodać kod zaproszenia innej osoby, zaleca się, aby go nie używać i poczekać, aż go otrzymasz; w przeciwnym razie błąd będzie nadal wyświetlany.

Podsumowanie

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, dlaczego Bluesky Błąd aplikacji społecznościowej „Kod zaproszenia nie został zaakceptowany”.

To wszystko na dziś. I tak! W przypadku dalszych pytań związanych z Bluesky, możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej. Zachowaj ostrożność! Odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Bye!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka