Gdzie znajduje się zakładka Konto w aplikacji poshmark??

Odpowiedź

Karta konta w aplikacji poshmark znajduje się w dolnej części ekranu. Dostęp do niego można uzyskać, dotykając swojego zdjęcia profilowego, przewijając stronę do samego dołu i klikając „Moje konto”.

Karta Konto Poshmark

Zacznij sprzedawać w serwisie Poshmark TERAZ!

Jak edytować swój profil w serwisie Poshmark??

Poshmark to internetowy rynek mody. Aby edytować swój profil, kliknij przycisk „Ustawienia” w prawym górnym rogu ekranu. Następnie kliknij przycisk „Edytuj profil”.” Będziesz mógł zaktualizować informacje o swoim profilu osobistym i przesłać zdjęcie.

Gdzie jest menu akcji w serwisie Poshmark??

Menu akcji znajduje się po lewej stronie strony Poshmark. Aplikacja zawiera trzy zakładki: „Sprzedaj”, „Kup” i „Konto”.

Dlaczego nie mogę usunąć swojego konta Poshmark??

Poshmark jest serwisem zajmującym się odsprzedażą odzieży. Nie pozwalają na usunięcie konta, ponieważ chcą, abyś nadal korzystał z ich usług.

Jak zmienić nazwę użytkownika w serwisie Poshmark na telefonie komórkowym??

W aplikacji mobilnej stuknij trzy linie w lewym górnym rogu ekranu. Stuknij w „Moje konto.” Przewiń w dół i stuknij „Edytuj ustawienia konta” pod nazwą użytkownika. Wprowadź nową nazwę użytkownika i hasło. Stuknij „Zapisz zmiany” na dole strony.

Czy można mieć dwa konta Poshmark??

Tak, możesz mieć dwa konta Poshmark. Obie mogą być powiązane z tym samym adresem e-mail lub jedna z nich może być powiązana z Twoim prywatnym adresem e-mail, a druga z adresem e-mail firmy.

Jak zmienić nazwę użytkownika w aplikacji Poshmark??

Aby zmienić nazwę użytkownika w aplikacji Poshmark, zaloguj się do aplikacji i kliknij „Konto” w prawym dolnym rogu ekranu. Zobaczysz menu z napisem „Zmień nazwę użytkownika.” Kliknij na nie i wprowadź swoją wybraną nazwę użytkownika.

Jak przeglądać serwis Poshmark?

Poshmark to aplikacja mobilna, która umożliwia kupowanie i sprzedawanie ubrań. Przeglądanie oferty Poshmark w aplikacji jest łatwe dzięki filtrom znajdującym się po lewej stronie ekranu. Możesz filtrować według rodzaju odzieży, ceny, płci, koloru i innych kryteriów. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, wyszukaj to w pasku wyszukiwania.

Jak wydostać się z więzienia akcji w serwisie Poshmark??

Jeśli jesteś w więzieniu akcji, oznacza to, że zostałeś oznaczony za sprzedaż zbyt wielu przedmiotów. Najlepszym sposobem na wydostanie się z więzienia udostępniania jest poczekanie na wygaśnięcie limitu czasu. Jeśli chcesz się wydostać z więzienia akcji wcześniej, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, który uwolni Twoje konto z więzienia akcji.

Jak usunąć komentarz w serwisie Poshmark??

Aby usunąć komentarz w serwisie Poshmark, musisz znaleźć dany komentarz i kliknąć ikonę kosza.

Co się stanie, jeśli usunę swoje konto Poshmark??

Jeśli usuniesz swoje konto, wszystkie oferty, które są wystawione na sprzedaż, zostaną natychmiast usunięte i nie będą już dostępne do kupienia. Twój profil Poshmark zostanie również usunięty z aplikacji.

Jak mogę zawiesić swoje konto w serwisie Poshmark??

Aby zawiesić konto, przejdź do zakładki Ustawienia i przewiń w dół do pozycji „Stan konta”.” Wybierz opcję „Na poczekaniu.”
Twoje konto zostanie wstrzymane i nie będziesz mógł wystawiać nowych przedmiotów na sprzedaż.

Czy można trwale usunąć swój profil w serwisie Poshmark??

Tak. Możesz usunąć swoje konto, przechodząc do aplikacji lub strony internetowej i klikając opcję „Usuń konto” lub „Usuń Poshmark”.

Jak mogę zmienić swój adres e-mail w Poshmark??

Możesz zmienić swój adres e-mail, przechodząc do zakładki Ustawienia, a następnie „Informacje o koncie”.” Konieczne będzie wprowadzenie nowego adresu e-mail, a następnie potwierdzenie zmiany.

Dlaczego nie mogę zalogować się do serwisu Poshmark??

W serwisie Poshmark można się zalogować, podając adres e-mail i hasło. Możesz także zalogować się za pomocą Facebooka lub Google+, aby ułatwić ten proces.
Poshmark to strona internetowa, na której ludzie sprzedają ubrania i akcesoria. Jeśli masz problemy z zalogowaniem się do serwisu Poshmark, może to być spowodowane używaniem starego adresu e-mail lub hasła, które już nie działa. Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest aktualizacja informacji o koncie w serwisie Poshmark.