google family link jak dodać gry?

Odpowiedź

1. Możesz dodać grę, którą dziecko już ma, lub kupić nową grę.
  2. Aby dodać grę, otwórz aplikację Family Link, wybierz imię dziecka, a następnie wybierz opcję Gry.
  3. Zobaczysz listę gier zainstalowanych przez dziecko na swoim urządzeniu.
  4. Wybierz grę, którą chcesz dodać, a następnie wybierz opcję Instaluj.

Dodawanie członków rodziny do grupy udostępniania Biblioteki Rodzinnej Google Play | Play Pass, aplikacje, gry, filmy

Jak skonfigurować Google Family Link | Kontrola rodzicielska dla Androida Samouczek aplikacji (2022)

Czy Family Link może widzieć wiadomości WhatsApp?

Tak, Family Link może widzieć wiadomości WhatsApp. Może również widzieć inne aplikacje do obsługi wiadomości, takie jak Facebook Messenger, Skype i Viber.

W jakim wieku przestaje działać Family Link?

Usługa Family Link jest dostępna dla dzieci w wieku 13 lat i młodszych.

Czy Family Link może zobaczyć usuniętą historię przeglądania?

Tak, Family Link może zobaczyć usuniętą historię przeglądania.

Czy aplikacja Family Link może zobaczyć usunięte wiadomości??

Tak, aplikacja Family Link może zobaczyć usunięte wiadomości. Gdy usuniesz wiadomość, jest ona nadal przechowywana na koncie Google dziecka, dopóki samo nie usunie jej ręcznie. Family Link może zobaczyć te usunięte wiadomości i pokaże je w sekcji „Usunięte wiadomości” w aplikacji.

Jak mogę usunąć moją 13-latkę z Family Link??

Aby usunąć dziecko z Family Link, należy poprosić je o usunięcie konta Google utworzonego przy użyciu adresu e-mail rodziny. Jeśli nie chcą tego zrobić, możesz im pomóc, samemu usuwając konto. Aby to zrobić, otwórz aplikację Family Link na komputerze i zaloguj się za pomocą konta Google, które utworzyło rodzinę. Następnie kliknij opcję „Moja rodzina” w menu po lewej stronie i wybierz opcję „Zarządzaj członkami rodziny”.

Czy konto w Google Play Games jest bezpłatne??

Tak, Gry Google Play to usługa bezpłatna.

Dlaczego moje konto Google Play Games nie jest obsługiwane??

Może być kilka powodów, dla których Twoje konto Google Play Games jest nieobsługiwane. Jedną z przyczyn może być to, że nie jesteś zalogowany na właściwym koncie Google. Upewnij się, że używasz tego samego adresu e-mail i hasła, które zostały użyte do utworzenia konta Google Play Games.
Jeśli zweryfikowałeś swoje konto i nadal masz problemy, spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować aplikację Gry Google Play.

Jak grać w gry Google za darmo bez pobierania?

Jest kilka sposobów na to, aby grać w gry Google za darmo bez pobierania. Jednym ze sposobów jest użycie przeglądarki Google Chrome. Jeśli masz przeglądarkę Google Chrome, wszystkie gry Google będą dostępne w przeglądarce. Innym sposobem jest użycie aplikacji o nazwie Play Games. Aplikacja Gry w grze jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i umożliwia granie we wszystkie gry Google bez pobierania ich.

Czy moje dziecko może mieć dwa urządzenia w usłudze Family Link??

Tak, Twoje dziecko może mieć dwa urządzenia w usłudze Family Link. Możesz dodać dodatkowe urządzenia do swojej grupy rodzinnej, przechodząc do aplikacji Family Link na swoim urządzeniu i wybierając opcję „dodaj nowego użytkownika”.

Jak korzystać z aplikacji Family Link??

Do zarządzania kontem Google dziecka można użyć aplikacji Łącze rodzinne. Za pomocą tej aplikacji można ustawić limity czasu ekranowego, zatwierdzać lub blokować aplikacje oraz sprawdzać lokalizację dziecka.

Jak kupować aplikacje w usłudze Family Link??

Aby kupować aplikacje w usłudze Family Link, otwórz Sklep Google Play i zaloguj się, używając konta swojego dziecka. Wyświetli się lista aplikacji, które dziecko może pobierać, a Ty możesz je stamtąd kupować.

Jak usunąć aplikację Family Link bez wiedzy rodzica?

Nie ma jednego ostatecznego sposobu na usunięcie Family Link bez wiedzy rodzica. Jedną z opcji jest usunięcie konta Google powiązanego z aplikacją Family Link. Spowoduje to jednak również usunięcie wszystkich danych powiązanych z tym kontem, w tym wszelkich informacji zapisanych w usłudze Dysk Google lub Gmail. Inną opcją jest wyłączenie funkcji Family Link na urządzeniu dziecka. Nie spowoduje to usunięcia konta, ale uniemożliwi dziecku korzystanie z jakichkolwiek funkcji związanych z Family Link.

Co się stanie, gdy Twoje dziecko ukończy 13 lat w Family Link??

Jeśli Twoje dziecko ma 13 lat lub więcej w aplikacji Family Link, będzie mogło utworzyć własne konto Google i zarządzać własnymi ustawieniami. Nie będzie można już zarządzać kontem, ale nadal będzie można zobaczyć informacje o ich aktywności.

Jak odblokować gry w usłudze Family Link?

Aby odblokować gry w usłudze Family Link, musisz najpierw utworzyć konto Google dla swojego dziecka. Następnie musisz dodać konto dziecka do aplikacji Family Link. Gdy Twoje dziecko jest zalogowane w aplikacji Family Link, możesz kliknąć kartę „Gry” i wybrać grę, którą chcesz odblokować.

Jak dodawać aplikacje do konta Family Link mojego dziecka??

Aby dodać aplikację do konta Family Link swojego dziecka, otwórz aplikację Family Link i stuknij menu hamburgerowe w lewym górnym rogu. Następnie stuknij w „Zarządzaj rodziną.” W sekcji „Aplikacje i gry” zobaczysz listę wszystkich aplikacji, które zostały dodane do konta Twojego dziecka. Aby dodać aplikację, dotknij przycisku „+”, a następnie wybierz aplikację, którą chcesz dodać.