Jak anulować subskrypcję muzyki Amazon HD?

Odpowiedź

1. Najpierw zaloguj się na swoje konto Amazon.
  2. Po zalogowaniu się przejdź do zakładki „Twoje konto”, a następnie wybierz opcję „Zarządzaj członkostwem Prime.”
  3. Przewiń w dół do sekcji „Muzyka” i kliknij „Zakończ subskrypcję muzyki.”
  4. Kliknij na „Zakończ subskrypcję”, a następnie potwierdź klikając na „Tak, zakończ moją subskrypcję.

Amazon Music HD – najlepsze ustawienia

David Guetta – Titanium ft. Sia (oficjalne wideo)

Jak usunąć muzykę w jakości HD z serwisu Amazon?

Nie można pozbyć się muzyki HD z serwisu Amazon. Możesz jednak obniżyć jakość pobieranej muzyki, aby zaoszczędzić miejsce w pamięci urządzenia. Aby to zrobić, otwórz aplikację Amazon Music i dotknij ikony menu (trzy linie w lewym górnym rogu). Następnie wybierz Ustawienia i wybierz Jakość pobierania. Następnie możesz wybrać między Wysoką jakością (HD) a Standardową jakością.

Jak anulować subskrypcję muzyki w serwisie Amazon?

Aby anulować subskrypcję muzyki w serwisie Amazon, należy najpierw otworzyć aplikację Amazon Music. Następnie dotknij ikony Menu w lewym górnym rogu ekranu i wybierz opcję „Twoje konto”.”
W sekcji „Subskrypcje” stuknij „Zakończ subskrypcję” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Czy warto mieć Amazon Music HD??

Tak, warto mieć Amazon Music HD. Usługa oferuje wysokiej jakości strumieniowe przesyłanie dźwięku, który brzmi świetnie na urządzeniach takich jak Echo Dot i Echo Show. Dzięki Amazon Music HD masz dostęp do biblioteki milionów utworów i stacji wolnych od reklam.

Dlaczego nie mogę anulować muzyki z serwisu Amazon?

Możesz nie być w stanie anulować muzyki Amazon, ponieważ masz subskrypcję. Jeśli masz subskrypcję, opłata jest pobierana automatycznie co miesiąc i nie można jej anulować bez kontaktu z działem obsługi klienta firmy Amazon.

Dlaczego muszę płacić za muzykę Amazon, skoro mam usługę Prime??

Nie musisz płacić za muzykę Amazona, jeśli masz usługę Prime. Członkowie programu Prime mogą za darmo słuchać ograniczonej liczby utworów w tej usłudze.

Jak zmienić ustawienia muzyki z serwisu Amazon??

Aby zmienić ustawienia muzyki Amazon:
Przejdź do zakładki „Twoje konto” i kliknij „Zarządzaj zawartością i urządzeniami”.”
Przewiń w dół do sekcji „Ustawienia” pod „Muzyka”.”
Zmień ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami.

Ile kosztuje dodatkowa usługa Amazon Music HD?

Amazon Music HD kosztuje 12 dolarów.99 miesięcznie, czyli o 2 dolary więcej niż w przypadku standardowej subskrypcji Amazon Music.

Jak brzmi Amazon Music HD?

Amazon Music HD brzmi świetnie! Jakość jest znacznie lepsza niż w przypadku standardowej usługi Amazon Music. Gorąco polecam, jeśli chcesz słuchać muzyki w wyższej jakości.

Czy muzyka Amazon Music HD jest bezstratna??

Tak, Amazon Music HD jest bezstratnym serwisem streamingowym. Oznacza to, że jakość dźwięku jest taka sama jak w przypadku oryginalnego nagrania.

Jak anulować subskrypcję muzyki z serwisu Amazon w telefonie??

Aby anulować subskrypcję muzyczną Amazon w telefonie, otwórz aplikację Amazon Music i dotknij ikony menu. Wybierz opcję „Twoje konto”, a następnie „Zarządzaj subskrypcjami”.” Stuknij „Anuluj subskrypcję” i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak usunąć muzykę z serwisu Amazon z aplikacji Alexa??

Aby usunąć muzykę Amazon z aplikacji Alexa, otwórz aplikację Amazon Alexa i przejdź do menu. Wybierz Ustawienia, a następnie Muzyka i media. W sekcji Urządzenia wybierz urządzenie, z którego chcesz usunąć muzykę Amazon, a następnie wyłącz przełącznik Amazon Music.

Gdzie znajdują się ustawienia usługi Amazon Music?

Na stronie internetowej Amazon, kliknij na „Your Account” w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Manage Your Content and Devices”.” W sekcji „Ustawienia muzyki” po lewej stronie można wybrać opcję „Przesyłanie muzyki” lub „Pobieranie muzyki”.” Można również wybrać opcję automatycznego pobierania nowych utworów muzycznych zakupionych na urządzeniach.