Jak naprawić niedziałający tryb fabularny na TikTok: Wypróbuj te 5 prostych wskazówek

Czy masz problemy z trybem fabularnym TikTok?? Nie jesteś sam. Wielu użytkowników zgłosiło, że napotykają Tryb fabularny nie działa i istnieje kilka możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najczęstszych przyczyn niedziałającego trybu fabularnego TikTok i przedstawię kilka rozwiązań, które możesz wypróbować.

TikTok właśnie wypuścił nową funkcję o nazwie Story Mode i jest to nowy sposób nagrywania filmów i publikowania ich! Umożliwia nagrywanie filmów za pomocą powiększonego aparatu i opcji podwójnego aparatu z przodu z tyłu. Jednak niektórzy użytkownicy zgłosili, że tryb fabularny nie działa dla nich, ponieważ pokaz slajdów nie działał ostatnio dla wielu osób.

Na szczęście istnieje kilka możliwych rozwiązań, które można wypróbować, aby naprawić tryb fabularny nie działający na TikTok. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

Jak naprawić niedziałający tryb fabularny na TikTok?

Tryb fabularny nie działa

Jeśli masz do czynienia z niedziałającym trybem fabularnym, zapoznaj się z niektórymi możliwymi sposobami naprawienia niedziałającego trybu fabularnego na Tiktok. Oto 5 poprawek, które można wypróbować, aby rozwiązać ten problem:

01: Napraw tryb fabularny nie działa na TikTok przez Sprawdzanie, czy funkcja jest dostępna w Twoim regionie

Tryb Story Mode nie jest jeszcze dostępny we wszystkich krajach i regionach. Możesz sprawdzić, czy funkcja jest dostępna w Twojej okolicy, przechodząc do witryny TikTok i klikając link “Centrum pomocy&#8221. Następnie wyszukaj “Story Mode&#8221, a zobaczysz listę krajów, w których funkcja jest dostępna.

02: Napraw tryb fabularny nie działający na TikTok aktualizując aplikację

Tryb fabularny to stosunkowo nowa funkcja, więc możliwe, że nie korzystasz z najnowszej wersji aplikacji TikTok. Możesz zaktualizować swoją aplikację, przechodząc do App Store lub Google Play Store i sprawdzając dostępność aktualizacji.

03: Napraw tryb fabularny nie działający na TikTok sprawdzając połączenie internetowe

Tryb fabularny wymaga połączenia internetowego do działania. Jeśli nie masz połączenia z Internetem, Story Mode nie będzie działać. Upewnij się, że jesteś podłączony do silnego i stabilnego połączenia internetowego.

04. Napraw tryb fabularny nie działający na TikTok czekając przez jakiś czas

Czasami tryb fabularny może nie działać na TikTok z powodu pewnych problemów z serwerami. TikTok może doświadczać dużego ruchu, konserwacji lub usterek technicznych, które wpływają na funkcjonalność funkcji. W tym przypadku nie można zrobić wiele poza czekaniem na rozwiązanie problemu.

05: Naprawianie niedziałającego trybu fabularnego na TikTok przez Kontaktowanie się z pomocą techniczną TikTok

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe kroki i nadal masz problem z niedziałającym trybem fabularnym, możesz skontaktować się z TikTok wsparcie dla pomocy. Możesz to zrobić, przechodząc do witryny TikTok.

Podsumowując

To wszystko o tym, jak naprawić tryb fabularny nie działający na TikTok. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci rozwiązać ten irytujący problem i cieszyć się tą fajną funkcją. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz zostawić komentarz poniżej. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z przyjaciółmi i obserwującymi, którzy również mogą napotkać ten problem. Aby uzyskać więcej takich artykułów na temat wskazówek i sztuczek TikTok, regularnie odwiedzaj witrynę.