Jak mogę zrezygnować z subskrypcji aplikacji Smule??

Odpowiedź

1. Możesz zarządzać swoją subskrypcją na Smule.com.
  2. Wystarczy zalogować się na swoje konto i odwiedzić Ustawienia konta.
  3. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i kliknij „Anuluj.”
  4. Będziemy nadal przyznawać Ci korzyści z konta VIP do końca okresu subskrypcji.

Jak usunąć konto Smule?

Jak anulować subskrypcję Smule w systemie Android?

Czy aplikacja do śpiewania Smule jest darmowa??

Tak, Smule jest darmowe.
Smule to bezpłatna aplikacja, która pozwala śpiewać razem z ulubionymi piosenkami.

Do czego służy aplikacja Smule?

Smule jest serwisem społecznościowym dla muzyki. Użytkownicy mogą tworzyć własne piosenki i dzielić się nimi z innymi lub śpiewać w stylu karaoke do piosenek innych osób.

Jak pobierać pliki z aplikacji Smule??

Odwiedź stronę Smule, aby uzyskać instrukcje, jak pobierać z aplikacji.

Jak mogę pobrać wideo Smule na mój komputer??

Możesz pobrać wideo ze Smule na swój komputer, wykonując poniższe kroki:
Otwórz film w serwisie YouTube i kliknij przycisk „Więcej” w prawym dolnym rogu filmu.
Kliknij na „Pobierz wideo”.

Jak przekonwertować utwory ze Smule na MP3??

Jeśli chcesz przekonwertować utwór ze Smule, musisz go najpierw pobrać. Możesz to zrobić, przechodząc do zakładki „Moje utwory” w aplikacji i stukając w utwór, który chcesz pobrać. Po pobraniu żądanego utworu wystarczy otworzyć iTunes i przeciągnąć plik z pulpitu do iTunes.

Jak skopiować piosenki ze Smule?

Nie można kopiować utworów z Smule. Możesz je pobrać tylko na swoje urządzenie.

Jak zgrać utwór z serwisu Smule??

Smule posiada funkcję, dzięki której możesz przenieść swoje utwory na komputer. Robi się to klikając prawym przyciskiem myszy na utwór i wybierając opcję „Zapisz jako”.

Jak udostępnić utwór Smule na Instagramie??

Aby udostępnić utwór Smule na Instagramie, możesz stworzyć film z utworem lub zrobić zrzut ekranu utworu.

Jak udostępnić moje konto smule??

Możesz podzielić się swoim kontem z przyjacielem lub członkiem rodziny, wykonując poniższe kroki:
Zaloguj się na konto, które chcesz udostępnić, i przejdź do sekcji „Ustawienia”.”
Kliknij „Udostępnij konto” i wpisz adres e-mail osoby, której chcesz udostępnić swoje konto.
Otrzymasz wiadomość e-mail od Smule z prośbą o potwierdzenie, że chcesz udostępnić swoje konto, kliknij „Tak”.”

Jak pisać posty na Smule??

Aby publikować na Smule, musisz pobrać aplikację lub wejść na stronę internetową. Po zalogowaniu się, kliknij na „Utwórz”, a następnie wybierz instrument, którego chcesz użyć. Następnie możesz utworzyć utwór, dotykając jednej z czterech ikon na dole ekranu. Każda ikona reprezentuje inny rodzaj dźwięku: perkusję, gitarę, fortepian lub saksofon.

Jak przesłać piosenkę??

Kliknij przycisk „Prześlij” na stronie
Wprowadź swój adres e-mail i hasło.

Jak wysłać wiadomość e-mail do Smule?

Smule to firma, która oferuje aplikacje mobilne do słuchania muzyki i korzystania z sieci społecznościowych. Smule prowadzi sklep internetowy, z którego użytkownicy mogą pobierać aplikacje oraz inne treści, takie jak piosenki i dzwonki.
Aby skontaktować się ze Smule, możesz wysłać do nich wiadomość e-mail na adres

Jak przesłać piosenkę do serwisu Smule??

Możesz przesłać piosenkę do Smule, wykonując poniższe kroki:
Otwórz aplikację i stuknij w ikonę „piosenka” w lewym dolnym rogu ekranu.
Stuknij „Prześlij.”
Wybierz utwór z biblioteki muzycznej swojego urządzenia.
Stuknij przycisk „zakończono.

Jak freestyle’ować na Smule?

Aby freestyle’ować na Smule, musisz pobrać aplikację i założyć konto. Po założeniu konta możesz rozpocząć nagrywanie utworu, wybierając jeden z dostępnych już utworów. Następnie możesz nagrać swój własny głos do oryginalnej piosenki.