Jak naprawić niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube w 7 prostych krokach

Być może niedawno zauważyłeś, że funkcja automatycznego tłumaczenia YouTube nie działa. Nie mam pojęcia, jak to naprawić? Nie martw się! Jestem tutaj, aby rozwiązać ten problem. Tutaj jest jak naprawić niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube.

YouTube często napotyka błędy. Ostatnio YouTube niepokoił użytkowników błędem niedziałających napisów i niedziałającego paska wyszukiwania, a teraz ten YouTube Auto Translate nie działa. Te błędy z napisami i tłumaczeniami sprawiają kłopoty zarówno twórcom YouTuberów, jak i widzom.

Aby szybko pozbyć się tego problemu, oto blog o tym, jak naprawić niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube. Po przejrzeniu tego bloga mam nadzieję, że uzyskasz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.

Jak naprawić niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube?

Automatyczne tłumaczenie YouTube nie działa

Jeśli potrzebujesz skutecznych poprawek w kwestii niedziałającego automatycznego tłumaczenia YouTube, oto niektóre z nich wymienione poniżej:

1. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube, sprawdzając połączenie internetowe

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest upewnienie się, że masz stabilne połączenie internetowe. Jeśli jesteś podłączony do niestabilnej sieci Wi-Fi, przełącz się na dane mobilne i upewnij się, że urządzenie jest podłączone do stabilnego i silnego połączenia internetowego.

2. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube po ponownym uruchomieniu urządzenia

Jeśli wszystko jest w porządku z połączeniem internetowym, może to być tymczasowa usterka urządzenia. Problem niedziałającego automatycznego tłumaczenia YouTube można rozwiązać, uruchamiając ponownie urządzenie. Spowoduje to zamknięcie wszystkich innych aplikacji działających w tle i ponowne uruchomienie aplikacji YouTube.

3. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube, czyszcząc pamięć podręczną YouTube i pliki cookie

Wyczyszczenie uszkodzonych danych i pamięci podręcznej może pomóc w rozwiązaniu problemu niedziałającego automatycznego tłumaczenia YouTube. Możesz wyczyścić pamięć podręczną YouTube i pliki cookie, wykonując czynności wymienione poniżej:

1. Otwórz ustawienia swojego urządzenia i wybierając opcję Aplikacje sekcja.

2. Na następnej stronie wybierz opcję Zarządzaj aplikacjami opcja.

3. Wyszukaj lub nawiguj do Aplikacja YouTube.

Automatyczne tłumaczenie YouTube nie działa

4. Stuknij w nią, a wylądujesz na Informacje o aplikacji strona, stuknij w Wyczyść dane na na dole ekranu.

Automatyczne tłumaczenie YouTube nie działa

5. Stuknij w Wyczyść wszystkie dane i wyczyść pamięć podręczną.

To wszystko. Pomyślnie wyczyściłeś wszystkie dane pamięci podręcznej i zgromadzoną pamięć tymczasową w aplikacji YouTube.

4. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube, sprawdzając ustawienia języka

Upewnij się, że ustawienia językowe urządzenia są prawidłowe. Język, który chcesz przetłumaczyć, powinien znajdować się na liście języków urządzenia. Czasami nieprawidłowe ustawienia językowe urządzenia mogą uniemożliwić prawidłowe działanie funkcji automatycznego tłumaczenia.

5. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube, odinstalowując i ponownie instalując aplikację YouTube

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować aplikację YouTube. Jeśli występują jakieś wewnętrzne błędy lub podstawowe problemy, zostanie to szybko rozwiązane.

6. Napraw niedziałające automatyczne tłumaczenie YouTube poprzez wymuszone zatrzymanie aplikacji YouTube

Czasami wymuszone zatrzymanie aplikacji może również pomóc w rozwiązaniu takich problemów, jak tłumaczenie YouTube zatrzymujące aplikację YouTube. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

1. Otwórz Ustawienia urządzenia.

Youtube Auto Translate nie działa

2. Na następnej stronie wybierz Zarządzanie aplikacjami opcja.

YouTube Auto Translate nie działa

3. Wyszukiwanie lub nawigacja do YouTube App.

Youtube Auto Translate nie działa

4. Stuknij w nią, a wylądujesz na informacje o aplikacji strona, dotknij Wymuś zatrzymanie na stronie na dole ekranu.

I to wszystko. Udało się wymusić zatrzymanie aplikacji YouTube.

7. Naprawić Youtube Auto Translate nie działa przez cierpliwe czekanie

Jeśli żadna z powyższych metod nie rozwiązuje problemu, powinieneś cierpliwie poczekać, zwłaszcza jeśli próbujesz przetłumaczyć film, który niedawno przesłałeś. Próba automatycznego tłumaczenia tego konkretnego filmu może zająć kilka godzin lub dni.

Przyczyny niedziałającego automatycznego tłumaczenia YouTube

Istnieje kilka możliwych przyczyn tego, że automatyczne tłumaczenie YouTube nie działa. Oto niektóre z nich wymienione poniżej:

  • Słabe połączenie internetowe: Słabe, uszkodzone lub niestabilne połączenie internetowe może powodować niedziałanie automatycznego tłumaczenia YouTube. Problem ten może wystąpić nawet w przypadku połączenia z wahającym się dostawcą Internetu.
  • Nieprawidłowe ustawienia języka: Jeśli ustawienia językowe urządzenia nie obejmują języka, na który ma zostać przetłumaczony komentarz, może to powodować niedziałający problem z automatycznym tłumaczeniem YouTube.
  • Błędy w aplikacji: Istnieje prawdopodobieństwo, że problem z niedziałającym automatycznym tłumaczeniem YouTube może być spowodowany błędem w aplikacji. Jest to bardzo częsta przyczyna takich błędów.
  • Nagromadzone i uszkodzone śmieci aplikacji: Jeśli aplikacja YouTube jest załadowana z uszkodzoną pamięcią podręczną i niepotrzebnymi danymi, bardzo możliwe jest wystąpienie tego problemu YouTube Auto Translated nie działa.
  • Usterka w urządzeniu: Istnieje prawdopodobieństwo, że ten problem może wystąpić z powodu usterki lub usterki telefonu komórkowego lub urządzenia, z którego korzystasz.
  • Problem z serwerem YouTube: Jeśli żaden z powyższych punktów nie jest odpowiedzialny za to, że YouTube Auto Translate nie działa, może to być problem z serwerem YouTube.

Podsumowanie

Na tym blogu wspomniałem o wszystkich ważnych szczegółach i informacjach o tym, jak to naprawić YouTube automatyczne tłumaczenie nie działa. Mam nadzieję, że te informacje posłużą ci dobrze i w twoim najlepszym interesie. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub sugestie, nie krępuj się komentować poniżej. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą. Aby przeczytać więcej na temat takich pouczających i interesujących blogów, odwiedzaj naszą stronę internetową, stronę. Życzę miłego dnia!

Często zadawane pytania

1. Dlaczego nie mogę przetłumaczyć komentarza na YouTube??

Jeśli masz trudności z tłumaczeniem komentarzy YouTube za pomocą aplikacji YouTube, wyczyść historię oglądania i zaloguj się do kanału YouTube na swoim komputerze.

2. Dlaczego mój automatyczny tłumacz Google nie działa??

Tłumacz nie działa w Chrome z powodu uszkodzonych danych przeglądarki lub rozszerzeń. Szybkim rozwiązaniem tego problemu jest wyłączenie wszystkich rozszerzeń i ponowne uruchomienie przeglądarki. Innym skutecznym rozwiązaniem jest zresetowanie ustawień Chrome, aby cofnąć zmiany, które mogą powodować problem.

3. Dlaczego YouTube nie generuje napisów automatycznie??

Automatyczne napisy nie zawsze są dostępne
YouTube wymienia następujące powody niedostępności automatycznych napisów: Napisy nie są jeszcze dostępne z powodu przetwarzania złożonego dźwięku w filmie. Film jest zbyt długi. Wideo ma słabą jakość dźwięku lub zawiera mowę, której YouTube nie rozpoznaje.

4. Czy iPhone ma wbudowanego tłumacza??

iPhone i iPad mają własną wbudowaną aplikację tłumacza od Apple, a wraz z iOS 15 i iPadOS 15 pojawiło się kilka zgrabnych ulepszeń. Jeśli chcesz przetłumaczyć mowę lub tekst w podróży, kilka aplikacji mobilnych może wykonać to zadanie za Ciebie.

5. Czy Tłumacz Apple jest lepszy od Tłumacza Google??

Jeśli chodzi o użyteczność, Google pokonuje Apple, ponieważ łatwiej jest skopiować i wkleić tekst wymagający tłumaczenia. Jest to artefakt interfejsu użytkownika iOS, w którym trzeba przytrzymywać i zaznaczać tekst. Ponownie, nie jest to znacząca wada, ale użytkownicy Androida mogą potrzebować trochę czasu, zanim się z tym pogodzą.

6. Jakie strony internetowe są lepsze niż Tłumacz Google?

Oto skompilowana lista rozwiązań, które recenzenci uznali za najlepsze ogólne alternatywy i konkurentów dla Tłumacza Google. Są to Microsoft Translator, Yandex, Amazon Translate i IBM Watson Language Translator.

  • Tagi
  • #ApplePay
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka