Jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów w zaledwie 7 krokach?

Platforma YouTube umożliwia przesyłanie różnych rodzajów treści i udostępnianie ich odbiorcom. Unikalna usługa YouTube Shorts zapewnia fantastyczne wrażenia z oglądania krótkich filmów wideo. Jeśli przesłałeś film na YouTube, istnieje szybszy sposób, aby odpowiedzieć widzom. Nie mówię o komentarzach; teraz możesz reagować za pomocą YouTube Shorts. Więc, tutaj ci powiem Jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów.

YouTube ogłosił wprowadzenie funkcji umożliwiającej twórcom odpowiadanie na komentarze widzów w krótkich materiałach wideo o nazwie YouTube Shorts. Zwiększy to zaangażowanie na platformie. Jeśli nie jesteś świadomy tej funkcji, powiem ci, jak to zrobić.

Dowiedzmy się więc, jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów. Z pewnością od razu zechcesz skorzystać z tej funkcji.

Jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów?

Jak odpowiadać na komentarze YouTube za pomocą krótkich filmów w zaledwie 7 krokach?

YouTube Szorty są istotnym narzędziem zwiększającym zaangażowanie użytkowników. Pomoże to również twórcom przekształcić widzów w subskrybentów za pomocą krótkich filmów. Możesz pominąć tekst w komentarzach i odpowiedzieć za pomocą YouTube Shorts. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, wykonaj poniższe kroki-

  1. Otwórz sekcję YouTube wideo/szort.
  2. Wyszukaj komentarz na swoim filmie.
  3. Stuknij w Odpowiedź ikona.
Jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów w zaledwie 7 krokach?

4. Stuknij przycisk Szorty ikona. Spowoduje to wyświetlenie naklejki z komentarzem na krótkim filmie.

Jak odpowiadać na komentarze w YouTube za pomocą szortów w zaledwie 7 krokach?

5. Możesz szybko przenieść lub dostosować naklejkę w dowolnym miejscu.

6. Dotknij przycisku Przycisk nagrywania i nagrać swoją odpowiedź.

Jak odpowiadać na komentarze YouTube za pomocą szortów w zaledwie 7 krokach?

7. Możesz również przesłać nagrane szorty z galerii.

Gdy widzowie obejrzą Twój film krótkometrażowy, muszą dotknąć komentarza, aby powrócić do oryginalnego filmu YouTube jest dołączony do. W związku z tym krótki film szybko pojawi się jako odpowiedź w sekcji komentarzy.

Jak odpowiadać na komentarze YouTube za pomocą szortów w zaledwie 7 krokach?

Obsługiwane urządzenia Szorty YouTube jako funkcja odpowiedzi na komentarze

Funkcja odpowiedzi na komentarze w YouTube Shorts jest identyczna z funkcją odpowiedzi na wideo TikTok. Co więcej, ta funkcja zostanie wprowadzona na iPhone’a i iPada w tym tygodniu. W przypadku urządzeń z systemem Android zostanie ona wprowadzona dla twórców w nadchodzących miesiącach.

Zobacz, jak odpowiadać na komentarze YouTube za pomocą krótkich filmów?

Zakończenie

Więc to wszystko o tym, jak odpowiadać na komentarze YouTube za pomocą Shorts. To ekscytujący sposób na wykorzystanie szortów w procesie zaangażowania. Możesz teraz wchodzić w interakcje z publicznością za pomocą szortów i zwiększać liczbę widzów. Odwiedzaj witrynę, aby poznać wszystkie trendy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka